Badanie EPS

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Ewusia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 121
Na forum od: 23 lut 2011 08:25
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 13

Badanie EPS

Post autor: Ewusia »

Witam,
pilnie potrzebuję informacji od osób po takim badaniu o jego przebiegu, ewentualnym samopoczuciu w trakcie i po. Internet już wyczytałam, ale nie uspokoił mnie ani trochę, wręcz przeciwnie. Pomożecie?
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Badanie EPS

Post autor: Gelek »

Napisałem do Ciebie na PW
Jak by co, daj znać.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7028
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Badanie EPS

Post autor: sztani »

Drogi kolego na PW się nie pisze. Po to jest forum aby może kiedyś inni zainteresowani wiedzieli o co chodzi . :) To tak na przyszł :) ość
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Badanie EPS

Post autor: Gelek »

sztani pisze: 19 sty 2018 17:12 Drogi kolego na PW się nie pisze. Po to jest forum aby może kiedyś inni zainteresowani wiedzieli o co chodzi . :) To tak na przyszł :) ość
Bardzo słusznie i doskonale o tym wiem, ale spokojnie...
Na PW podałem tylko i wyłącznie numer do siebie którego nie chcę upubliczniać. Nic więcej!
Awatar użytkownika
Ewusia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 121
Na forum od: 23 lut 2011 08:25
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Badanie EPS

Post autor: Ewusia »

Jestem już po badaniu EPS - dla zainteresowanych - jest to badanie bardzo podobne do koronarografii. U mnie trwało ok. 40 minut, lekarze weszli poprzez żyłę w pachwinie, potem musiałam leżeć przez 6 godzin. Czy bolało? Nie był to ból, ale nieprzyjemne uczucie rozpierania w żyłach, a gdy doszli do serca to jakby ktoś patykiem od wewnątrz kłuł. Niemniej jednak badanie do przeżycia, średnio przyjemne. Pozdrawiam forumowe grono!
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Badanie EPS

Post autor: Gelek »

Dzięki za informację. Cieszę się, że wszystko pomyślnie się skończyło i dużo zdrówka życzę :)
ODPOWIEDZ