stabilna dusznica bolesna

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

stabilna dusznica bolesna

Post autor: leszek1958 »

Witam forumowiczów, w szpitalu zdiagnozowano dusznicę bolesną stabilną według klasyfikacji ICD 10 jest to I 20,czy na to schorzenie mogę ubiegać się o szpital sanatoryjny(leczenie poszpitalne),jak długo czeka się na takie skierowanie w wielkopolskim NFZ.Felice jeśli jesteś w Lądku czekam na obiecaną opinię o 23 wszur.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: stabilna dusznica bolesna

Post autor: jan19557 »

Ubiegać możesz się zawsze ,zarówno z NFZ-u jak i ZUS-u. Ja już dawno bym to zrobił na twoim miejscu. Możesz złożyć jednocześnie do obu instytucji. Najlepiej zadzwoń do nich tylko nie musisz mówić , że składasz do obu. Możesz też starać się o grupę inwalidzką w PEFRONie, to i od nich też możesz jechać na rehabilitację z dofinansowaniem zależnym od przyznanej grupy. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20077
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: stabilna dusznica bolesna

Post autor: Felice »

leszek1958 pisze: 20 sty 2018 10:46 Witam forumowiczów, w szpitalu zdiagnozowano dusznicę bolesną stabilną według klasyfikacji ICD 10 jest to I 20,czy na to schorzenie mogę ubiegać się o szpital sanatoryjny(leczenie poszpitalne),jak długo czeka się na takie skierowanie w wielkopolskim NFZ.Felice jeśli jesteś w Lądku czekam na obiecaną opinię o 23 wszur.Pozdrawiam.
Leszek napisałam w innym temacie.
Remont trwa,mały basen jeszcze nie jest czynny i w Twoim turnusie wszystko będzie jak było. Teraz w styczniu część szpitalnych była w Pawilonie Ii bo zapełniali miejsca. Czyli praktycznie można trafić do trzech budynków. Weteran,III,część hotelowca i ewentualnie może być II. Weteran teraz nie ma połączenia bo na miejscu tarasu jest piėtrowy łącznik,aktualnie wykończany.
ODPOWIEDZ