Strona 1 z 2

poszpitalne kardiologia

: 22 lip 2019 19:14
autor: bista
Gdzie kieruje mazowiecki NFZ i ile się czeka?

Re: poszpitalne kardiologia

: 22 lip 2019 19:19
autor: bista
Chodzi konkretnie o sanatoryjną rehabilitację poszpitalną, po zawale

Re: poszpitalne kardiologia

: 22 lip 2019 19:32
autor: jan19557
Lekarz powinien ci sam wypisać skierowanie przy wypisie i mógłbyś pojechać w ciągu kilku dni. Najlepiej zadzwoń do NFZ-u to ci powiedzą.

Re: poszpitalne kardiologia

: 19 sie 2019 15:39
autor: sztani
Prawda Janku syn teraz tak miał przy wypisie skierowanie na rehabilitację poszpitalną i wykaz ośrodków. Zdecydowaliśmy najlepiej w miejscu zamieszkania od niedawna jest oddział rehabilitacji kardiologicznej . Zaczyna 28.08 . wcześniej ze względu na bardzo poważny zabieg musi się troszkę wzmocnić (tętniak aorty z rozwarstwieniem aorty , pękł po prostu) następnego dnia miał wylot na statek Dzieki Bogu miał dużo szczęścia . Szpital w Wejherowie ma świetną kardiochirurgię statystyka zejść najniższa w kraju .

Re: poszpitalne kardiologia

: 20 sie 2019 22:53
autor: darek
Kardiologiczne skierowanie -GDZIE

Tutaj może być PROBLEM ze wskazaniem wszystko uzależnione JEST Co Jaka Jednostka chorobowa jest wpisana w rubryce jako No-1
Może to Być i Nałęczów Busko Ustroń czy w lżejszym przypadku Kołobrzeg
Bez Numeru schorzenia trudno wyrokować

Tak jak wspomniał Jan

Mając skierowanie masz trzy kolumny z nr schorzeń możesz w swoim NFZ spytać się Gdzie

Re: poszpitalne kardiologia

: 21 sie 2019 07:53
autor: sztani
Przyjęcie odbywa się na zasadzie skierowania bezpośrednio z oddziału Kardiochirurgii. Z pominięciem NFZ to załatwiają już między sobą . Dostałem dla syna Między innymi Sopot Helios, Leśnik , Neptun w Jantarze również o dziwo Ustroń( do wyboru) tylko kto dwa tygodnie po ciężkiej operacji będzie tam jechał wybraliśmy na miejscu oddział rehabilitacji w miejscowym szpitalu. Wraz z kardiochirurgią powstał ten oddział . Cały personel kardiochirurgi przeszedł z gdańskiego Swiss-Medu lekarze ,instrumentariuszki i pielęgniarki. Pobyt na rehabilitacji trwa od 2 do 5 tygodni w zależności od rokowań pacjenta . Dzwoniłem bezpośrednio do poszczególnych ośrodków i to tyle w temacie .Wiem ,że sąsiad z naprzeciwka miał zawał ,wstawione stenty i również tak załatwiał nie było jeszcze rehabilitacji w Wejherowie więc wybrał z marszu Sopot Leśnik. Pobyt syna na rehabilitacji pewnie niewiele ma wspólnego z wyjazdami o których pisze Darek którego pozdrawiam :) skierowanie to jest wielkości blankietu recepty i na pisane na nim Skierowanie na rehabilitację kardiologiczną wpisany był kod(ICD10) 171.1 to o czym pisze Beta chyba nie ma nic wspólnego z taką rehabilitacją jaką ma mieć syn

Re: poszpitalne kardiologia

: 25 sie 2019 20:45
autor: ewiko
W mazowieckim szpital kieruje do Supraśla. Ale z tego co wiem nie wszystkie szpitale mają podpisane umowy i wówczas pacjent szuka na własną rękę... Musi pilnować terminu którego nie może przekroczyć bo skierowanie przepada. Tak było w przypadku znajomego.

Re: poszpitalne kardiologia

: 15 wrz 2019 17:19
autor: sztani
Kończy się rehabilitacja synowi jest lepiej ale droga do pełnej sprawności jeszcze długa . :)

Re: poszpitalne kardiologia

: 15 wrz 2019 19:47
autor: forumowicz
Najważniejsze że jest poprawa, teraz już tylko będzie
lepiej. Pozdrawiam i życzę dużo cennego zdrówka 🙂

Re: poszpitalne kardiologia

: 15 gru 2019 08:18
autor: hipek
witaj sztani.
Życzę synowi szybkiego powrotu do pełnego zdrowia.

Pozdrawiam
Hipek