Nałęczów

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nałęczow

Post autor: margot »

darek pisze:Margot

..Źródełko NAJLEPSZE nie wystarczy ,kołobrzeski amor spowodował i powoduje spustoszenie
Każdy kontak jest na wagę .. niestety żyjemy w spoleczeństwie w którym Jednak Zaklamanie jest wyżej Cenione niz ................Szczęscie przełamanie sterotypów i ... niestety jest Trudne w niektórych kręgach
Witaj :)
A ja myślę , że to nie zakłamanie tylko ......brak odwagi obydwu stron , ale powodowane sytuacją prozaiczną ......mieszkanie , praca itd.itp...... :(
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Nałęczow

Post autor: darek »

czytasz w myślach
wiesz i znasz proze Życia w Naszym Kraju...
cóż
jak autor pewnej piosenki napisal
..znowu w życiu mi nie ..wyszlo !
marconi50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 08 wrz 2012 18:56

Re: Nałęczow

Post autor: marconi50 »

Właśnie wróciłem z Nałeczowa:) Urokliwa dziura, tak bym to okreslił, ale jesli chodzi o opiekę medyczną to rewelacja. Dla sercowców chyba nie ma lepszego miejsca. Ludzie bardzo mili, opieka lekarska swietna, byle co z serduszkiem się stanie i juz karetka i na OIOM w 15 minut!!! Tam wszystkie badania natychmiast i znów można balować:)
besos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 18 sty 2017 13:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Nałęczow

Post autor: besos »

Mam bardzo podobne wrażenia z pobytu w tym miejscu. Czy dziura? Zależy kto co lubi. Z Nałęczowa są wycieczki do Kazimierza nad Wisłą. Generalnie okolica też jest ładna. Tylko jedna uwaga - niech zrobią w końcu tam tą obwodnicę.
ODPOWIEDZ