Ruch najlepszy dla serca!

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: medi »

Miotla została zdegradowana do zamiatania bo była kaprysna i nie słuchała poleceń .W końcu jak wiesz wylądowała w lombardzie. ;)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: Sloneczko »

meduza46 pisze:Miotla została zdegradowana do zamiatania bo była kaprysna i nie słuchała poleceń .W końcu jak wiesz wylądowała w lombardzie. ;)
Czy ty wiesz Meduzko :kwiat: , ze nas zaraz stąd wywalą i do ADMINA list napiszą :lol: :lol: :lol: ...to wcale nie śmieszne
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: medi »

Ja tam na temat pisałam o swoich trasach rowerowych ..Pani profesor powiedziala ostatnio ze mam serce jak sportowiec ;)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: Sloneczko »

A ja chodzę do pracy na piechotkę......codziennie.....aż 6 km....i co ????? :D
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: stada-52 »

Słoneczko!jesteś wzorem dla "serdecznych" :serce: .Tańce,miotełka,piechotka oraz pogoda ducha...coś pieknego :P
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: Sloneczko »

Stada :kwiat: bardzo cie dziękuję :oops: ...powiem ci, ze zawsze byłam w sposób serdeczny i spokojny :D nastawiona do ludzi, do całego świata.Wszędzie staram sie mówić i pisać o wszystkim ciepło, po przyjacielsku, a nawet rozbrajająco. :D Życie zrobiło się w ostatnich latach tak ciężkie, ze chociaż w taki sposób powinniśmy sobie pomagać....czyli obdarowywać się pięknym, przyjacielskim uśmiechem :). Nie wszyscy to jednak lubią :lol: :lol: :lol: a może lubią tylko sami tak nie umieją więc.... nienawidzą. Ciepło, radość, serdeczny uśmiech wynosi sie z domu rodzinnego ....tego się nie można nauczyć ot tak sobie :)
Staram się jak mogę aby utrzymać jakąś kondycję :lol: , więc chodzę...dużo chodzę. I zazwyczaj robię to idąc do pracy. Taniec.....KOCHAM tańczyć. Szkoda tylko, ze nie mam z kim a tak samemu??? Głupio trochę co? A miotła??? :D No przecież to atrybut każdej wiedźmy a szczególnie świętokrzyskiej :lol: :lol:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: administrator »

Słoneczko, ja rozumiem, że ktoś lubi spacery ale 6km do pracy to jednak trochę daleko. No chyba, że liczysz 3km x2 tam i z powrotem, to jeszcze da się przeżyć ale pewnie i tak ze 40 minut, a zimą nie wspomnę :) W każdym razie serce musisz mieć jak dzwon i w sumie o to chodzi :) Brawo!
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: Sloneczko »

Adminie :kwiat: czy jak dzwon to nie wiem :D ale jeszcze bije :lol: :lol: . W zależności od dnia i czy mi się bardzo chce czy mniej, do pracy idę od 40 do 50 minut. Z domu wychodzę o godzinie 5.50 rano lub 6.10. Zależy to od tego czy mam moje fatałaszki uprasowane wcześniej lub nie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: stada-52 »

Ot,taki paradoks.....kiedy prowadziłam własną działalność,bardzo potrzebny był własny samochód,niestety-zbyt małe fundusze i biegałam z językiem na brodzie.Teraz,kiedy stać mnie na samochód i na jego utrzymanie-po prostu nie jest mi potrzebny a bieganie,spacery,marsze sprawiają mi po prostu przyjemność.
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ruch najlepszy dla serca!

Post autor: stada-52 »

Słoneczko,jesteś wypisz ,wymaluj typową rybką.Ciepłą,mądrą i bardzo wrażliwą.Znaki wodne takie właśnie są.Może to nie ten temat ,ale ma powiązanie z chorobami serca,bo :serce: to emocje,uczucia,wszelkie zranienia.........
Adminie zasugeruję,że ruch i miłość są najlepsze dla serca :serce:
ODPOWIEDZ