Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Z życia nie tylko pewnej kamienicy :)

Post autor: jacky6 »


Użycie - nieważne w jakim kontekście słowa "b" na pokładzie samolotu to od razu ewakuacja i wilczy bilet od przewoźnika.
Obecne zagrożenia terrorystyczne uruchomiły działania zapobiegawcze, znane są rozmaite wyszukiwarki wychwytujące słowa w rozmowach telefonicznych, sms-ach, wpisach w necie, korespondencji elektronicznej.
Więcej rozwagi bo są to służby nie znające "czarnego humoru".

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

Bożenko :kwiat: teraz dokładnie przeczytałam opis topienia Marzanny i przygotowania do niego :lol: :lol: :lol:
Nieźle się ubawiłam :D

Miłego weekendu Wszystkim :serce: ja znikam :oops: do poniedziałku :|
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witam o poranku.......... :D ....... o rety, zagapiłam się. Toż to południe, a nie poranek :lol: :lol:
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa........ nie wiem czy wena wraca czy to tylko taki zryw, ale coś ruszyło :D No może ruszyło to zbyt wiele... raczej drgnęło. Zobaczymy czy ruszy dalej :D

I Andrzej jest odcięty od netu. Gdzieś to wyczytałam więc podaję do wiadomości, co by nie słać za Nim listów gończych :D

Gosiu....... oj tam. Nic się nie sypie, co najwyżej tynk z kamienicy :D :D Jakbym to ja miała odsiadywać wyrok za każde "zabiję gada"...... to dożywocie to mało. Chociaż dziś mord miałam w oczach.... mrówki mi wlazły na trawniczek, co to jeszcze trawniczkiem nie jest i sobie piękne dziury i korytarzyki robią. No tom posypała je proszkiem....... ukatrupię zołzy, bo trawniczek ma być.... już nawet nasłuchuję czy trawka rośnie czy nie :D
Wiem, pokopało mnie...... ale to moja inwestycja, na przekór domownikom, co to chcieli sami się za to brać.... i ma się udać :D

Florci i Cyganie sił, bo widzę, że dziewczyny mocno zapracowane. Łapcie trochę czasu dla siebie... bo szkoda się za szybko wypalić :)

Wszystkim życzę fajnego dnia i super weekendu. Wiosna... ruszajcie w plener, bo warto. Wczoraj wieczorem polazłam na kijki i powiem Wam... rewelacja :roll:
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Dobry wieczór. Spędziłam cudowny wieczór z koleżanką z sanatorium właśnie, jej mamą i przyjaciółką. Troszkę kręci mi się w głowie ale tego było mi trzeba. Obym z tegorocznego wyjazdu przywiozła równie wspaniałe znajomości.
Standardowo życzę mieszkańcom kolorowych snów. Bez żadnych bomb zrzucanych na naszą kamienicę. 😆
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witajcie ... :kwiat: i ja po pracy spędziłam wspaniałe popołudnie z nowymi koleżankami z pracy takie integracyjne...równe babki i w pracy i prywatnie, baterie naładowane a teraz długi weekend bo do pracy dopiero w poniedziałek nocka ...Życzę Wszystkim pięknej soboty i niedzieli, każdemu tak jak lubi ... :serce:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Bagatelka jeszcze chrapie, ale to i dobrze. Odsypiajcie tydzień, zbierajcie siły... dziś czas na relaksik.

A ja już od dawna na nóziach i sobie podśpiewuję........ jak dobrze wstać skoro świt :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=4yB7M5u3urA

Witam wszystkich i życzę cudnego dnia. Ech........ wiosna wiosna......... żyć się chce :D
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry. Wczoraj była przepiękna pogoda. Dzień pracowicie spędzony na maminej działce. Niestety czasu brak, w tym roku się poddałam działeczka od września będzie już własnością sąsiada zza płotu. Dzisiaj chłodno i pochmurno. Nie gotuję, startujemy do Wrocławia na kolejne miłe spotkanie. Życzę Wam cudownej niedzieli.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Dzień Dobry :kwiat:
Wczorajszy dzień przebimbałam :roll: dzisiaj to tylko spokojny spacer i siatkówka... :D
Jutro wyjście na kabaret więc trzeba przeponę oszczędzać ;) :)

Wszystkim życzę spokojnej niedzieli...tak jak sobie zaplanowaliście... :serce:
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witajcie... :kwiat: u mnie jeszcze słonecznie ale chłodniej niż wczoraj .Sobota u mnie była pracowita, grabienie przydomowego trawnika, podcinanie tego co wymagało podcięcia ,trawnik wymaga dosiania ,ubiegłoroczny upał po prostu go spalił. Bratki posadzone ,fortycja pięknie kwitnie i inne kwiatki wyglądają na świat.... A dzisiaj idę na bardzo długi spacer ...Życzę Wam pieknej i miłej niedzieli ,tak jak już Gosia napisała ... :serce:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Cześć dziewczyny........ jak widzę wczoraj prace polowe zdominowały większość z nas. Niestety tak to jest..... masz działeczkę, trza o nią zadbać. Nic samo nie urośnie......... nawet trawka :?
Ja też spędziłam dzień w ogrodzie i muszę przyznać, że choć kręgosłup dawał o sobie znać, to jednak ruch dobrze mi zrobił. Zmęczona, ale w dobrym nastroju spędziłam wieczór u córci :)

Wszystkim życzę dobrego dnia....... miłych wyjazdów, super wrażeń przy sporcie, relaksu na spacerku....... po prostu udanej niedzieli :) :kwiat:
ODPOWIEDZ