Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14478
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Witajcie Słoneczka :) , nie myśleć o bólu chyba że silny, a robotą się nie przejmować :evil: ... od tego jest szef :lol:
miłego weekendu i wakacji :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Hej Kochani :kwiat:
Wiecie jaką mi zrobiły dzieci niespodziankę :roll: nie dosyć ze mam pieska...ale to dobrze,spacery wskazane...to jeszcze mam papugę ale to kawał chole....y :lol: gryzie wszystko :shock:
Piękna pogoda to dzisiaj zaliczane będą spacery za miesiąc. ..
Muszę tylko ugotować kurczaka dla pieska.... :lol: :lol: :lol: :shock:

Bożenko :kwiat: spacer i odpoczynek. ..tak przez tydzień :D jestem zwolniona od wszelkich prac...
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14478
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

To nazwij go Czesio :lol: , może się oduczy :roll:
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry. Małgosiu a jednak...jaki ptasio? Teraz do kompletu kociaka brak. Mnie brakuje jeziora i lasu. I długiego spaceru z dobrą duszą.
Muszę przy okazji wstawić szybę...karnisz mi się zachciało samodzielnie zdejmować...
Pozdrawiam Was pichcąc niedzielny obiad. jak ktoś lubi zalewajkę i żeberka drzwi otwarte. Kompot że śliwek w zestawie.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14478
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Florciu :) , po fajnym sanatorium to nostalgia trzyma a rzeczywistość woła :o , ale następny wyjazd pewnie w głowie się wyklówa :lol: ...tak to jest jak brakuje trzeciej ręki :oops: .... pochwaliła się żółto-zieloną albo na odwrót papużką w Paczce :lol: ... dzięki ja już od wczoraj mam obiadek ugotowany :P , miłego dnia :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Hej Florciu :kwiat:
Papugę mam ale od córki...kawał z niej złośnicy...mam psa ...wnuk wyrósł to teraz mam w pakiecie zwierzęta...ale jak się podjęłam to trzeba się wywiązać ..spacery dobrze mi zrobią...a ile znajomości się zawiera na spacerku...czasem spacer pół godziny a wieczorem to i 1,5 godziny przed spaniem..
Też bym wyjechała do sanatorium...tam gdzie las i cisza...może być zadupie...byle był las i cisza...

Pozdrawiam Bagatelkę :kwiat:
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witajcie mieszkańcy Bagatelki :D to ja zapraszam do mnie,mieszkam pod lasem,w oddali rzeczka płynie,łaki.. cisza jak nic,swierze powietrze, jak dla mnie...nuda :oops:
Miłego wieczoru dla Wszystkich... Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14478
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cygano, własnie o tą spokojną nudę chodzi, nie myśleć o obowiązkach, wyluzować się, odetchnąć świeżym powietrzem :D
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Cygano kochana nawet nie mów.... wszystkie zadupia to miejsca dla mnie...w taki dzień jak dzisiaj szczególnie...jeszcze tylko parę tygodni i spędzę tydzień tak jak lubię i z kimś kogo lubię 😆 i mam nadzieję, że pamiętacie o jakimś małym zlocie Mieszkańców? No i sympatyków jeżeli takowi będą chętni. Życzę Wam spokojnego wieczoru, ja pierwszy raz od tygodnia oglądam coś na TV konkretnie stare ale dobre " co ludzie powiedzą..."😂
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

A tak z ciekawości zaglądam :D
widzę i oczom nie wierzę :shock:.
taki błąd .....(świeże) ach te telefony :oops:
Florciu ja to nie pamiętam kiedy oglądałam TV szkoda czasu, zimą może tak.... na coś popatrzę :lol:.
zlot hmm.....czemu nie :D
Dobrejj nocy życzę :serce:
ODPOWIEDZ