Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

[ obrazek zewnętrzny ]W Dniu Niezapominajki nie zapominam o Was i serdecznie pozdrawiam... :serce: Spokojnego wieczoru
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

No jak zwykle zostałam sama w temacie...i na mnie pora nastała na pożegnania...Trzymajcie się cieplutko...życzę spokojnego i słonecznego weekendu.. :kwiat:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Jaka sama :oops: , nie czujesz jak stoję za Tobą :lol: :lol: :lol: , trochę obowiązków i już się szum robi ;) :lol: ... trzymaj się Gosiu i pozostali abonenci czynszów, miłego weekendu :)
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witajcie... :kwiat: czytam Was i uciekam :) Gosiu niezapominajki to moje ulubione kwiaty i wiersz ładny :serce: Pracuję nad nowym przedsięwzięciem, jak się uda to się pochwalę, lecz na razie cicho sza...żeby nie zapeszyc :oops: ...
Pozdrawiam Wszystkich weekendowo :serce:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

malgorzatas pisze: 17 maja 2019 10:47 No jak zwykle zostałam sama w temacie...i na mnie pora nastała na pożegnania..
Gosiu....... Jaka sama... jakie pożegnania? Toż to tylko cisza, bo każdy zawalony różnymi sprawami. Nie da się ogarnąć wszystkiego :)
Ale minie szał, to kamienica ożyje :)

Cygano...... trzymam kciuki, ale wybacz, tylko u jednej ręki, bo druga jak nic potrzebna do pracy :D Ale trzymam mocno, to się liczy :D

Jeszcze się rozglądnę na boki czy czasem za mną Andrzej nie stoi. :D Licho wie, co On tam wyczynia jak się na Niego nie patrzy :D

Florciu.......... jak tam relacja z imprezy? Snuje się już z wolna/? :D

Miłych dni życzę :)
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Dobry wieczór Mieszkańcy. Dopiero zajrzałam na Forum. Siedzę na tarasie w jednej z pięknych poniemieckich willi w Polanicy. Cudowna pogoda, nogi schodzone do bólu. Polanica mnie urzekła i będę wracać, mogłabym nawet chociaż to blisko jechać do sanatorium. . O 22 fontannę przed Wielką Pieniawą oświetlą kolorowe światła, idę na ten spektakl. A jutro kierownica w dłoń i powrót...
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Fajnie sobie Florciu wędrujesz........ takie ładowanie baterii. I jak się udał wieczór przy fontannie?? Wracaj do domu bezpiecznie :)

Witam wszystkich i życzę cudnej niedzieli :) Miejcie się zdrowo :)
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie .... :kwiat: :D

~Życzę Wspaniałego Nowego Tygodnia ~ :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Również pozdrawiam wszystkich i życzę słonecznych dni...od czasu do czasu zaglądam i wietrzę pomieszczenia... ;) :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

Pozdrawiam z pochmurnej małopolskiej ziemi :D :serce:
ODPOWIEDZ