Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

To gratuluję i życzę Ci dobrej atmosfery, rozumnego szefa, odpowiednią ilość obowiązków i dobrych pieniążków :o :) .
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Cygano...cudownie. Doskonale Cię rozumiem. Straciłam lipcu pracę z dnia na dzień bo nie byłam dla ludzi taką s.... Jaką chciał mieć mój ówczesny szef. Prawie 3 miesiące czekałam. Teraz chociaż jest trudno wiem, że nie ma tego złego. Mocno trzymam kciuki. Z całych sił. Jutro spróbuję ogarnąć c.d. Jesteście tutaj na Forum potrzebni mi ...bardzo. Dziękuję, że jesteście . Miłego wieczoru. Jadę pomoc mamie w szarej codzienności.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Cygano :kwiat: moje gratulacje, widzę jaka jesteś szczęśliwa i niech ta nowa praca da Tobie dużo radości i zadowolenia ...wszystkiego dobrego krajanko :kwiat:
Wszystkim spokojnego wieczoru życzę. ...
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Cygano.......... bardzo dobra wiadomość. Naprawdę się cieszę, że Ci się udało. Z pewnością czasu na Forum i małe przyjemności będzie mniej, ale z pewnością nastrój będziesz miała radosny. Jakby nie było praca podnosi w nas samoocenę. Gratuluję takiego początku Nowego Roku.

Florciu...... też miałam tak, że na dwa domy dzień dzieliłam. Czasu dla siebie wtedy było bardzo mało... ale zarazem kończyłam dzień na wielkim plusie. Z pewnością też tak masz.
No to czekamy na dalsze przygody Marianka. U mnie jakoś tak brak weny. Ale to też dobre..... może znów nadciągnie i wtedy słowa poleją się na ekran jak wezbrany strumyk podczas wiosennych roztopów :D

Miłego wieczoru życzę :)
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Dobry Wieczór...bardzo bardzo dziękuję za miłe słowa i wsparcie z Wami łatwiej :serce:
I ja przez wiele lat prowadziłam dwa domy równolegle i dzieci i praca. Jak tata zmarł mamę zabrałam do siebie,było ciężko....Ale mam poczucie dobrze wypełnionego obowiązku wobec rodziców....

Kolorowych snów :kwiat:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Witam Wszystkich, spokój i cisza, każdy pewnie zamyślony przez ten tydzień. Jeszcze pogoda byle jaka śnieg z deszczem u mnie pada. Może w przyszłym tygodniu wyjdzie słonko bo zapowiadają mrozik. Życzę Wam miłego, spokojnego dnia i ciepłego weekendu :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witajcie w ten wiosenny poranek :D A tak, tak... u mnie powiało wiosną...... ciekawe na jak długo :)

Prócz Marianka, który wpadając do Florci narobił niezłego zamieszania... cisza i spokój.
Gienia "bawi" wnuki... Gosia jakoś tak ucichła i zbiera siły, by z czymś nowym w Bagatelce wyskoczyć (ja nic nie chcę mówić, ale jak nic wzięła się za wychowanie Czesia).... Cygana rozkoszuje się nową pracą...... Florcia lata z karteluszkami i spisuje te Mariankowe przygody..... Andrzej zerka co raz, by sprawdzić czy aby Bagatelja jeszcze stoi.... a mnie się nic nie chce :D Szczera prawda. Jakoś tak dni przeciekają mi przez palce....... chyba jadę po witaminki, bo coś czuję w kościach, że idzie ów sławny przednówek, a razem z nim niechęć do wszystkiego (nie będę głośno mówiła, ale to ma nawet naukową nazwę....... :D :D jak nic za rogiem czai się depresja...... a sioooooo a siooooooooo nie damy się :D ).
No to miłego dnia życzę i oby nam się tylko miłe chwile trafiały. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14550
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

Witajcie Mieszkańcy Bagatelki :D

Cygano - gratuluję znalezienia pracy :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Bożenko jak życie z powrotem kopie, to wiesz że się nic nie chce :( .
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Dobry Wieczór :D dzisiaj miałam problem żeby wejść na forum ...jakiś serwis mi się pojawiał ,teraz już ok. Genia-dzięki :serce:
Bozenko ślicznie opisałas to nasze życie w Bagatelce ....ale paskude "depresję "musimy na dobre przegonic z naszej kamienicy,bo zarazliwa i po kolei atakuje :shock: a siooooo... a sioooo...

Miłego wieczoru kochani
Wam życzę :serce:
ODPOWIEDZ