Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Cześć Robaczki z Bagatelki :) Super dnia życzę i wiecie? Nic a nic się nie wyspałam. Ta pralka Gosi chodziła całą noc....... aż u mnie ją było słychać :D
Miłego dnia. Czas ruszyć w miasto........... :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Bożenko :) , korzystajcie z pogody bo kraczą na deszcze :( , ale na razie się mylą :o
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Witam słonecznie całą brać :serce:
Ja juz od 6h na pełnych obrotach...pralka cały czas pracuje ;) ale słoneczko świeci to szybko schnie i prasowanko będzie czekać :)
Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia....zaraz jadę do lekarza po skierowania na rehabilitację ...
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Małgosiu :) , z rehabilitacji wróciła i na rehabilitację idzie :o ... ładne to leczenie musiało być :shock: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Witaj Andrzeju....ja byłam w sanatorium ;) :) a teraz mam rehabilitację...pozdrawiam Ciebie
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Aaaa to rozumiem... impreza impreza, a teraz ćwiczenia :lol:
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witam, u mnie dzień dopiero się zaczyna , bo po nockach... :o przed chwilunią przeszła zajefajna burza,teraz słoneczko ,nareszcie czuć wiosnę :D Pozdrawiam miłe towarzystwo .... mieszkańców i zagladających :D Miłego dnia :serce:
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Robaczki...jak to powiedziała Bożenka. Musimy zrobić zrzutkę na nową pralkę w tej jak nic łożyska poszły.. Dzisiaj po ulewnym deszczu cudownie się mnie alergikowi pierwsza klasa oddycha. Chociaż forma nadal średnia. Buziaczki. Zrobiłam na jutro pyszną zupkę grzybową na jutro. Prawdziwki tymi ręcami zbierane. 😁 zapraszam. Spokojnej nocki kochana kamienico. Mamy kiecki, mamy gajerki jutro o 13.00 wypad na słynną imprezkę! Opisik jak już wytrzeźwieję. 😉
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Dobry wieczór. Musimy zrobić zrzutkę na nową pralkę...w tej jak nic poszły łożyska i nie tylko. Żyrandol mi się bujał przez te wibracje. Po ulewnym deszczu powietrze pachnie ziemią, kwiatami...raj oddechowy dla mnie. Zrobiłam pyszną zupkę borowikową, kaszubskie prawdziwki samodzielnie zebrane. A jutro meldujcie się o 13. Imprezka roku! Opisik jak wytrzeźwieję. 😁 spokojnej nocy kochana kamienico.💙
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Na oczepiny postaram się zdążyć żeby welon złapać :lol:
Dobranoc wszystkim :serce:
ODPOWIEDZ