Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

I tak jak to Gosia powiedziała..... już mogę głośno powiedzieć uffffffff :lol:
Wszystko przebiegło bez zakłóceń, było super. Niezapomniane przeżycie, nie da się opisać emocji, które towarzyszyły.
Oczywiście nie obyło się bez łezki wzruszenia. Gdy ujrzałam w kościele córcię kroczącą z tatą po białym dywanem, mimowolnie pociekła łezka... no i oczywiście w trakcie wesela, gdy już Para Młoda dziękowała rodzicom za trud wychowawczy... wzruszenie ścisnęło za serce i się rozkleiłam :) Ale wtedy już nie dbałam o makijaż..... :D
Wszystkim dziękuję za zainteresowanie i oczywiście zapraszam na weselne ciasto i wino od Młodych :)

[weselne wino]
[trochę weselnych łakoci]
[małe co nieco]
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

No i jak tu iść na głodniaka do spania :lol: ... zobaczę co w lodówce oprócz światełka ;) :P
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Możesz do mojej lodówki zaglądnąć. 2 zawalone po brzegi :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Dziękuję Bożenko, to będziesz miała wyżerkę przez 2 miesiące i spokój od kuchni :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

Bożenko , podeślij mi swoja lodówkę ;) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

BozenaMat pisze: 17 cze 2019 23:01 Możesz do mojej lodówki zaglądnąć. 2 zawalone po brzegi :lol:
Bożenko :kwiat: chętnie zjem coś przy tym cudownym stole...może być stolik 5 ;) :D
Wszystkich pozdrawiam. .....u mnie Słoneczko i idą upały ...dobrze ze tylko dwa dni...posiedze pod wentylatorem :oops:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witam ... witam...... uffff........ jaki dziś dzień, bo chyba coś jestem do tyłu :oops: :lol:
GIENIA pisze: 18 cze 2019 18:05 Bożenko , podeślij mi swoja lodówkę ;) :lol: :lol: :lol:
Gieniu..... pustą czy z zawartością? :lol:
Gosiu..... stolik nr 5 nakryty..... zapraszam :D
Andrzeju... choć tyle dobrego, że przy tym całym zamieszaniu tylko wyciągam coś z zamrażarki i już jest obiad. Ale dziś to kalafiorek, sadzone i kefirek... Już wszyscy mają dość mięsiwa :evil:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie..... pewno niedługo Florcia zawita, jak rozpakuje walizkę...... a i na Cyganę czekamy, bo ostatnio chyba wielce zapracowana :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Jak wszyscy się odrobią, to będzie więcej czasu na nowinki ;) :lol: .. miłego i udanego weekendu :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Bożenko :kwiat: czuję się zaproszona....jak będę w Krakowie dam znać. ..tylko jeszcze nie wiem czy Kraków czy Gdańsk. ....ale tak siak to teraz ja będę tutaj gościem. ...do sierpnia mam " zajęcia "....

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i uważajcie na siebie....dzisiaj zostałam zaproszona na " lody"...i pizzę z okazji zakończenia roku szkolnego....potem młodzież idzie na miasto...... ;)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Wpadłam pozdrowić mieszkańców i przywitać Florke :kwiat:
Uważajcie na siebie..... :serce:
ODPOWIEDZ