Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry Kochani. Jestem już osadzona w starej rzeczywistości. Tak mi się teraz wydaje jakby ten pobyt był snem...
Cieszę się że wszyscy zdrowi i w pogodnym nastroju. Dziękuję Wam za pozytywne komentarze na moim pierwszym w życiu reportażu sanatoryjnym.
I tak się zastanawiam czy to normalne, że jestem taka wypluta fizycznie?
Buziaki idę walczyć z szafką z ciuchami.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Ja już też zapomniałam ze byłam w sanatorium :shock:
Witamy w kamienicy :kwiat:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

To trzeba powtórzyć :lol: ... co dobre to się kończy i może powrót do przyziemnych obowiązków tak Cię fizycznie dołuje :( . Za parę dni pewnie wejdziesz na stare obroty, tylko nutka nostalgii będzie Ci przypominać o tych niezapomnianych chwilach, niestety chwilach ale cudownych :D
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Mam nadzieję... Zmęczona jestem okropnie. Oglądam właśnie zdjęcia od przyjaciółki, jest w Transylwanii. Kurczę... Nasze Bieszczady zmiksowane z Tatrami. Pięknie. Tylko kondycji byłoby brak... Robią dziennie po 50 km. Szafka zrobiona. leżę i czytam mało wymagającą lekturę. Czasami trzeba. Żar leje się z nieba..
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

A w Poznaniu przyjemny wiaterek i 20 stopni....
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witam Bagatelkę :)

Też tak miałam Florciu..... ze 2 tygodnie po powrocie wspomnienia napływały falami i żal było, że turnus tak szybko minął. Ale cóż... co dobre, to śmiga :)
Życzę spokojnego dochodzenia do siebie i odnalezienia się w tej codzienności :)

Miłego wieczoru wszystkim życzę :)
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry... Ktoś chciałby bułeczki z jagodami albo drożdżowe upiec? Od wczoraj mam ślinotok. Pozatym duszno parno a trochę do zrobienia...
Bożenko musimy ogarnąć opis wesela Marianka... No bo jak to...liczę na Ciebie tematy weselne masz obcykane do perfekcji. Szczególnie stroje. 😊
Pozdrawiam Was upalnie
..duszno, parno, brrrr...
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Dzień Dobry niedzielnie.....na dworze przyjemnie jeszcze i dobrze..bo od wtorku znowu tropiki :shock:
Wszystkim Tatusiom życzę dużo zdrowia
Pozdrawiam serdecznie cała Bagatelke....I idę świętować :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Florciu, Nutka Ci smaki narobiła :P :lol: ... a niedziela nie handlowa :( , do jutra już nie daleko a jak się jeszcze nockę odliczy to za parę godzin piekarnie będą otwarte :P :D , miłego dnia :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Florka pisze: 23 cze 2019 11:42 Bożenko musimy ogarnąć opis wesela Marianka...
Mus to mus, ale jak na razie weny brak. Upały wszelkie pomysły wysuszyły na wiór :lol:

Witam i chłodku życzę. U mnie już praży... czuję się jak podsuszona śliwka :D Miejcie się dobrze :)
ODPOWIEDZ