Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Gorzej jak źle kolanka ugniesz, przez okno wylecisz i na trzepaku zawisniesz 😃
Dzień dobry Bagatelko. Dla informacji dzisiaj ślepia otwarłam wcześnie, witraż umyty, ten zapaszek kapusty to mła, zapraszam na kapuśniaczek na żeberkach, z zasmażką i świeżo upieczonym chlebkiem.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Majko :) , a ja zapiekanki serwuję bo sie pieczarki zmieniają :lol: , a w pozycji dla mnie wygodnej to nijak przez okno nie wypadnę... chyba że fachowcy odwrotnie zamontują :roll:
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Albo Rademenes lub Rolmops coś tam za plecami zmajstrują i kto potem będzie kaleczniaka całego w gipsie rosołkiem karmił? No kto? 😉
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Rolmopsik czy Rademense musieliby duuuużo mleczka wypić czy myszy zjeść, żeby choć jedną kończyne ruszyć :roll: , a rosołek czy inne smakołyki to już ręką sobie sam nałożę, jedynie towarzystwa bym potrzebował aby nie skapcanieć samemu w mieszkaniu :lol: . Ale znając tak kochane sasiadeczki, człek tak szybko nie zszedłby tak z tego padołu... chyba że z przejedzenia :lol:
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witajcie kochani :D nie wierzę własnym oczom... zaglądam ,a tu kamienica dudni życiem :kwiat: Oj Majeczko trafiłaś w sedno... ostatnio bujam w obłokach...i dobrze mi z tym. Bożenko to prawda lubię chodowac wszelakie roślinki :lol: Majeczko Bożenko dawno się tak nie uśmiałam aż moja kotka dziwnie na mnie spoglądała :lol: Każdy coś skrobnął, o jak miło poczytać, tylko Gosi mało i Gieni :?: :?: Miłej ostatniej niedzieli majowej dla Wszystkich :serce: Ja jutro mam dzień wyjazdowy 🚗
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Cygano :) , dzięki i nawzajem, szerokiej drogi i dobrej pogody.... ma być deszczowo, ale dla Ciebie niech wyjdzie za chmurek :o
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Cześć Robaczki. 😃 U mnie, leje, wiele a tu zaraz w drogę do pewnego dolnośląskiego uzdrowiska... może lać przestanie.🙄 Fajnie Cygano że wpadłaś. Postaram się abyś wpadała częściej.
Miłej niedzieli.
Acha.. koło witraża leży biszkopt z masą karmelową. Częstujcie się.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Majko :) , dziękuję za ciasteczko ale ja już po śiadanku to nie będę dopychał nogą :lol: ... Tobie też miłego pobytu , szerokiej drogi i słoneczka :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Cześć lokatorzy :)
Cygana ma dzień skąpany w słonku, ja słucham bębnienia kropel deszczu :) I to od pasu dni.. :evil: .. ale nic. Serialik jest, książka dostana na Dzień Matki jest...... lody się mrożą...... kocysiem otulę nózie i....... błogość :D

Miłego dnia życzę :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Miłej lektury Bożenko, a ja odchudzę nagrywarkę :lol:
ODPOWIEDZ