Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Chłodkiem powiało, to szybciutko...... otwierać wszystkie okna a Bagatelce i chłodzić mieszkania :D Bo znów idą upały :evil:
Jednak ten żar wysysa wszelkie siły, a co ważniejsze kreatywność. Jakoś wena na Mariankowe opowieści mi siadła.... żadnego pomysłu. Cóż... trza poczekać :D
Miłego dnia życzę :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Jak się będę nudził Bożenko to pomyślę nad pomysłem i dam Ci znać :) ... a mnie od tej pogody inna część ciała boli, akurat głowa najmniej ;) :lol:
Miłego weekendu wszystkim, ja niestety połowę będę miał zajętego, to wtedy będę myślał :lol:
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witajcie. :D wiem że mnie mało ostatnimi czasy...na jesień się poprawię a teraz jak w tej piosence "lato ,lato wszędzie...."sami rozumiecie, więc mnie nosi :lol:
Kochani miłego weekendu i całego nowego tygodnia :serce: Pozdrawiam 🤗
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Witam Bagatelkę :kwiat:

odhaczę swoją obecność i życzę wszystkim spokojnego weekendu...uważajcie na siebie,pijcie dużo wody bo znowu idą upały..ale mamy w końcu lato tylko żeby trochę deszczu spadło to będzie super...trawy prawie nie ma tylko siano....Bożenka tylko ma zieloną bo ciągle lata i zrasza ogródek... :)

Miłego weekendu... :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

Życzę Wszystkim miłego , nie za upalnego weekendu :D
Nam gorąco , a co na to Ali ma powiedzieć :?: :shock: chooociaż , On chyba przyzwyczajony do upałów ;)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Miłego dnia :kwiat: z pozdrowieniami dla Wszystkich :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Dzień doberek :)
Gdzie chłodniej, to chłodniej. U mnie nadal ni kropli deszczu i nadal piecze :evil: Niby ochłodziło się i jest tylko 28 stopni, ale wszystko tak nagrzane, że ciężko jest. Ale nic...... żyje się :D
Pozdrawiam serdecznie :) Dziś mam sponsorowany wypad do Galerii...... nie ma lekko, to ja sponsorem :lol:
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Bożenko udanych zakupów... Sponsorko... Kurczę tylko mi się żaden nie trafił... :lol:
Buziaki dla was z okolic Błonia z Karczmy pod Bażantem. Zjadłam właśnie rosół z tego delikwenta z pielmieni i pyszne placki ziemniaczane .. Mniam. Jutro cały dzień u dostawcy a teraz chyba zrobię chops do łóżka... Pole pole szczere pole, stacja bp i karczma :roll: a wieczór taaaaaki uroczy :cry:
Buziaczki.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Florka pisze: 02 lip 2019 19:39 Bożenko udanych zakupów... Sponsorko... Kurczę tylko mi się żaden nie trafił... :lol:
Nie rycz....... mnie też jakoś żaden się nie trafia :lol:
A może ten dostawca będzie łaskawy i coś zasponsoruje? :lol:
Miłego dnia wszystkim życzę :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Słoneczka :) , mało się tu udzielam ale w pewnych sprawach stoję w rozkroku... zwłaszcza że nie wiem jak długo, a nogi bolą, oj bolą. Trochu spraw przybyło trochu załatwiono, ale i tak niepewność nie wpływa dobrze... cóż trzeba to przeżyć i stać się może mądrzejszym, a może tylko doświadczonym oby nie negatywnie :oops:... pomyślcie o czymś czym można się by było odstresować, ale tak na dłużej a nie na jedną flaszkę :lol:
Już lipiec, za chwilę sierpień i po wakacjach, a jak po wakacjach to niedługo jesień :( .
Ale jeszcze jest lato więc kto na urlopik czy wypoczynek to pięknej pogody, dużo pozytywnych wrażeń i udanego wypoczynku :)
ODPOWIEDZ