Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witam serdecznie........ :)

Czy Wy wiecie, że Marianek wczoraj ruszył ze Szczecina do Małopolski i układał worki na wałach w Krakowie?? Wrócił dziś nad ranem, przemoknięty zziębnięty, kichający.... ale z satysfakcją wymalowaną na twarzy :) Zuch chłopak :)

Życzę wszystkim miłego dnia i trzymajmy się dzielnie :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Był u mnie :D poczęstowałam go gorącą herbatką ;)

Spokojnego dnia mieszkańcy Bagatelki..Otworzę okna wieczorem je pozamykam.. ;) :)
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Kochani Mieszkańcy. Florka rusza tyłek do sanatorium . Uwierzycie? Ja ciągle nie wierzę bo wszystko wydarzyło się jak w przyspieszonym na wideo filmie. Będę Was od wtorku odwiedzać z Polańczyka , sanatorium Dedal. Walizka nie spakowana, rzeczy w rozsypce, ja biegam jak pokopana bo i mama i dom a w nim nieprzytomny mąż, mało przytomna córka i zakręcony pieseł....eeeechh...w pracy też radości szefa bynajmniej nie było ale tak się cieszę, że jadę w to konkretne miejsce, że nawet nie wiecie. Moje klimaty. I jestem tak pozytywnie nastawiona ,że musi być super...zresztą w takim tempie nie może być inaczej. Buziaczki dla Was. Trzymajcie za mnie kciuki. Mało doświadczone zwierzę sanatoryjne ze mnie....
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Gratuluję Florciu :) , niech Ci pogoda dopisze i towarzystwo, a zabiegi będą udane :o
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Dobry Wieczór :kwiat: O jak się cieszę Florciu że się udało :D Życzę wspaniałej rehabilitacji , dobrego towarzystwa ,baw się dobrze .A po powrocie opisz jak tam jest :P
Wspaniałej soboty i pięknej niedzieli Wszystkim życzę :serce:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witam serdecznie :)

Florciu......... Ty to umiesz zaskakiwać :D Udanego wyjazdu Ci życzę, łap każdą chwilkę, ciesz się z wyjazdu, dużo relaksu, dobrej rehabilitacji i w ogóle.......... super pobytu :) Naładuj baterie...... zabiegi zabiegami, ale takie oderwanie się od codzienności dużo daje :) Powodzenia :)
Jak pomkniesz autostradą koło mnie, to pomacham Ci łapką :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

Już Florci gratulowałam , ale i tutaj gratuluję jeszcze raz . Cieszę się , gdy Ktoś jedzie tam gdzie chce , gdzie będzie czuł się dobrze .
Też jestem ciekawa Polańczyka :) i też bez zastanowienia przyjęłabym doń zwrot .
A teraz będziemy mieli - mam nadzieję- opinie z pierwszej ręki :D

I ja pomacham jak Bożenka i Andy pewnie też :D


Szczęśliwej podróży Florciu i udanego pobytu ... i oczywiście pięknej pogody :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Witam wszystkich weekendowo...u mnie słonecznie i ciepło...zaraz ruszam w teren :D

Florka :kwiat: Spokojnej podróży,udanych zabiegów,pogody i super towarzystwa...pozdrawiam :kwiat:

Czasem marzenia się spełniają... :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Witam wszystkie Mamusie :) , w ten piękny i miły dzień życzę Wam dużo zdrówka, szczęścia, zadowolenia z dzieci i promieniujcie Słoneczka swoją miłością... cudownego dnia :kwiat: :serce:
PS. Florciu machania nie zobaczysz ale duchowo może poczujesz :lol: ... spokojnej i miłej podróży, cudownego pobytu :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Andrzeju :kwiat: w swoim imieniu bardzo dziękuję za życzenia...kawa z dziećmi obowiązkowa popołudniu...

Wszystkim Mamom życzę pięknego Dnia..ze swoimi dziećmi czy z tymi małymi czy z dorosłymi.... :serce:
ODPOWIEDZ