Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Czołem kochana kamienico. Kompletnie weny i energii mi brak.
Weszłam tylko cichutko, przewietrzyłam i umyłam korytarz. Widzę, że kwiatki mają się dobrze zatem ktoś zagląda od czasu do czasu.
Trzymajcie się ciepło. :serce:
Awatar użytkownika
Wesoly Mikolaj
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 05 gru 2018 15:19

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Wesoly Mikolaj »

Ho ho ho.......... witajcie moi Kochani ........... :)

Coś życie w kamienicy przycichło, każdy zamknięty w swoich czterech ścianach, mało gwaru, ruchu....... :)
Ale nic to.... przemknę, wyczyszczę zakurzone gwiazdki, może ich blask rozjaśni zakamarki Bagatelki i ożywi wszystko :)

Życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i oby wszystkie plany i zamiary udało się zrealizować...... Miejcie się zdrowo :)

Ho ho ho........ do zobaczenia w niezmienionym gronie :)

Obrazek
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Święty Mikołaju :D , widzę że o nie wszystkich zapomniałeś, dziękuję za życzenia i Tobie też moc wszelkiej pomyślności i jeszcze więcej zdrówka, bo na prezenty przyjdzie czas i dla Ciebie też mam ;) :) , ale to już osobiście i nie przez komin :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ewasz »

Jakże miło, że i do kamienicy zawitałeś, super :D
Zdrówka dobrego życzę i do następnego ... :serce:
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Dziękuję Mikołaju. Masz dobre serduszko. Smuci mnie ta pustka bo temat jest mi bardzo bliski. Życie kołem się toczy.
A w Mikołajki forum omijam.... jakoś tak niefajnie się kojarzy.
Jakby zajrzeli goście na dużym oknie z witrażem leży półmisek pysznych pierniczków. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Wszystkim zaglądającym do Bagatelki życzę Świąt zdrowych, spokojnych i mimo dziwnego czasu niech będą pełne radości.

[życzenia świąteczne]
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

I ja się do Twoich życzeń Bożenko przyłączam :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Znów czas pożegnać następny rok. Nie żal mi go żegnać... nie był dobrym rokiem. Niech odejdzie i zabierze wszelkie złe chwile, a Nowy niech przyniesie więcej radości i dobra. Tego wszystkim życzę :)

Obrazek
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Dziękuję Bożenko :) , miejmy nadzieję że ten rok będzie bardziej przyjazny dla nas wszystkich, nie tylko w zdrowiu ale i w tych wszystkich przyziemnych sprawach o których myślimy. Dla Ciebie i odwiedzających Bagatelkę dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego w tym i następnych :D
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

A ja bym chciała aby Bagatelka ożyła... tymi co piszą, tymi co czytają. I tego sobie pożyczę w pierwszy dzień roku. ☺️
ODPOWIEDZ