Są tacy,,,,,,,

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Falkor
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 29 lis 2019 11:57
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Są tacy,,,,,,,

Post autor: Falkor »

Są też niestety tacy:
Fałszywi ludzie nie odważą się wyjść z maski i zmierzyć z prawdą prawdziwych.
Ehsan Sehgal

Ale mam nadzieje ich omijać :-)
forumowicz

Re: Są tacy,,,,,,,

Post autor: forumowicz »

Niestety, Falkor są i tacy fałszywi w maskach.
Każde podejście do jakiegokolwiek tematu w masce już można tłumaczyć w/w swojej tezy.
A podejść jest i było mnóstwo. To widać. Dostrzegasz to?
Pisząc,że Masz nadzieję omijać ludzi fałszywych, to powiem Ci, nie da się. Im bardziej Będziesz to robił, tym więcej Napotkasz ich na swej drodze.
Kiedyś Sam się o tym Przekonasz.
Życie potrafi być piękne,ale potrafi zadrwić z człowieka.
Ja już co dzień patrzę w lustro, i widzę swój ostatni zakręt, Ty z pewnością jeszcze nie. Tego Ci życzę.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Są tacy,,,,,,,

Post autor: ANDY12345 »

Cytrynku, nigdy nie możemy być pewni czy ten zakręt jest kolejnym . Życie ciągle ewoluuje przysparzając nam trosk, smutków, ale i też wiele radości. W jakim stopniu to zależy od nas samych nie wiem , ale w jakimś procencie mamy wpływ. Natura wyposażyła nas w coś ulotnego co dziedziczymy po przodkach i jedni nazywają to przeczuciem, inni szóstym zmysłem, inni może jeszcze inaczej. Ale bezdyskusyjnym jest fakt, że zawsze spotkamy na swej drodze ludzi i dobrych i złych - jedni i drudzy są dobrzy, dopiero później ich poznajemy i rozróżniamy (oby jak najszybciej) , bo ciężko jest cały czas nosić nie swoją twarz .
Falkor nawiązałem też do Twojego wcześniejszego postu "W dzień dobry...."
Awatar użytkownika
Falkor
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 29 lis 2019 11:57
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Są tacy,,,,,,,

Post autor: Falkor »

Hmm
Widzę, że jeden z zakręcających co chwilę postanowił zdjąć jedną z fałszywych masek.
https://www.youtube.com/watch?v=JFHanoST-vI
ODPOWIEDZ