MIŁOŚĆ

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: ewa060455 »

Witajcie ! Cieszę się ,że Czarodziej został uratowany :lol: ,a tak naprawdę sam się uratował ;) MAJKA pisz, jak tylko pojawi się u Ciebie wena twórcza! :) Miłego dzionka ! :kwiat:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: Czarodziej »

ewa060455 pisze: 09 sty 2020 11:47 Cieszę się ,że Czarodziej został uratowany :lol: ,a tak naprawdę sam się uratował ;)
nie zaprzeczam, potrafię "zaczarować"...dzięki temu dziś mniej mnie boli, bo było niewesoło wieczorem. W sumie to tylko kwestia spotkania dobrych ludzi których musisz przekonać, :shock: że nimi są i że mogą pomóc. :serce:
ewa060455 pisze: 09 sty 2020 11:47 MAJKA pisz, jak tylko pojawi się u Ciebie wena twórcza!
pisz nawet bez weny, czuję eteryczną istotę - w końcu jestem Czarodziejem :kwiat:

jestem po mineralnej kąpieli w basenie, ech...zazdrośćcie :D
pozdrawiam wszystkie elfy, wróżki i zwykłych śmiertelników 8-)
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: ewa060455 »

Oj Czarodziej ! naprawdę czarujesz :o masz potencjał! mów do mnie jeszcze....Z tej kąpieli wynika ,że jesteś w sanatorium ,albo jakimiś SPA.Miłego i owocnego w zdrówko pobytu :)
forumowicz

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: forumowicz »

Z naszego Czarodzieja to dobry Czaruś wychodzi ;) ,
mnie to nie przeszkadza , aby tylko krzywdy nie robił :)
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: ewa060455 »

Dokładnie Bibi ,ale coś mu doskiewara ;) ,także może nie mieć siły na takie tam :lol: :roll:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: Czarodziej »

ewa060455 pisze: 09 sty 2020 12:48 masz potencjał! mów do mnie jeszcze.
taa.. :roll:
ewa060455 pisze: 09 sty 2020 12:48 że jesteś w sanatorium ,albo jakimiś SPA
dokładnie Ośrodek Sanatoryjno Wypoczynkowy Lwigród :D
bibi pisze: 09 sty 2020 13:53 Z naszego Czarodzieja to dobry Czaruś wychodzi ;) ,
mnie to nie przeszkadza , aby tylko krzywdy nie robił
ewa060455 pisze: 09 sty 2020 14:58 także może nie mieć siły na takie tam :lol:
a mówią, że niby tylko faceci o jednym :lol: :mrgreen:
ewa060455 pisze: 09 sty 2020 14:58 Dokładnie Bibi ,ale coś mu doskiewara
tak, napiszę po prostu- brak fajnego towarzystwa, to piszę z Wami :roll:
a nie mogę jeszcze w tej chwili okolicznej przyrody poznawać , może za dwa, trzy dni..
więc Czarodziej siedzi w necie i w klawiaturę gniecie :lol:
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: ewa060455 »

To jesteś w Krynicy Czarodzieju ,a czarujesz w necie ,niedowiary! W Krynicy jest fajnie niezależnie od pory roku! Jak byłam w Muszynie ,to specjalnie jeździliśmy do Krynicy ,bo było więcej atrakcji dla kuracjuszy. Rozejrzyj się trochę ,a dostrzeżesz :o
forumowicz

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: forumowicz »

A o czym faceci ? nie wierzę , że tylko o jednym :roll:
To my jesteśmy takie zapchaj dziury w Twoim czasie :?: ;) ,
a jak towarzystwo się znajdzie , rymy proste i częstochowskie Czarodziej przekaże gdzie indziej :lol:
Wówczas wenę złapie i o miłości piękne słówka na forum umieści :)

Czarusiu Czarodzieju , żartuj sobie ale pozwól żebyśmy my także mogły to robić ,
fajnego pobytu :)
forumowicz

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: forumowicz »

Miłość jest wtedy, kiedy ktoś nawet znając twoje blizny, zostaje, aby je pocałować.

Benjamin Griss
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: MIŁOŚĆ

Post autor: Czarodziej »

ewa060455 pisze: 09 sty 2020 17:30 To jesteś w Krynicy Czarodzieju ,a czarujesz w necie ,niedowiary! W Krynicy jest fajnie niezależnie od pory roku! Jak byłam w Muszynie ,to specjalnie jeździliśmy do Krynicy ,bo było więcej atrakcji dla kuracjuszy. Rozejrzyj się trochę ,a dostrzeżesz :o
tak Krynica ma zapewne wiele ciekawych miejsc, pewnie i dla mnie coś się znajdzie ale na razie nie łażę po niej , to powietrze mnie pokonało po 2 dniu pobytu i się kuruję, nawet sobie jakieś wycieczki dziś w biurze kupiłem, bo lubię poznawać świat, a stąd mam bliżej niż z domu :D
bibi pisze: 09 sty 2020 17:41 A o czym faceci ? nie wierzę , że tylko o jednym
zdecydowana większość o jednym, a jeżeli mówią, że nie to kłamią :lol:
bibi pisze: 09 sty 2020 17:41 To my jesteśmy takie zapchaj dziury w Twoim czasie :?: ;)
nie zrozumiałaś :( chodziło mi o fajne towarzystwo hehe do zwyczajnej pogaduchy ...a że w necie...no cóż, dla mnie nie ma to znaczenia jeżeli ktoś jest sobą :kwiat:
bibi pisze: 09 sty 2020 17:41 Czarusiu Czarodzieju , żartuj sobie ale pozwól żebyśmy my także mogły to robić ,
fajnego pobytu
jestem jak najbardziej NA TAK :!: :!: :!: , a pobyt będzie fajny...mam co robić, nawet jeżeli się szybko nie wykuruję, ale DZIĘKI :kwiat:
ODPOWIEDZ