Zyciowe refleksje

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
forumowicz

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: forumowicz »

Pozwól Basiu , że pozwolę sobie na zakończenie tej przykrej opowieści. Wróciłam ponownie z powodów, dla których wraca wiele osób. Osoby , które znam osobiście lub miałam przyjemność poznać je poprzez zdjęcia ,rozmowy wiedziały ode mnie kim jestem, nigdy nie grałam osoby innej niż znacie mnie w realu. Nie starałam się wychodzić przed szereg ani tym bardziej wchodzić w jakiekolwiek relacje z ludźmi , którzy postąpili jak hieny z moim poprzednim Florkowym wcieleniem oraz z Darkiem. Ani z ludźmi, którym ta sytuacja wydawała się być zabawną, a nasze reakcje przesadzone.
To co się wydarzyło w piątek i to w takim a nie innym temacie drodzy Panowie i Panie aprobujące ten stan było czymś wstrętnym. Być może Ci Panowie (trzeci ucichł lub uruchomił alternatywną osobę na Forum i fajnie) mają coś do mnie personalnie. Jednego z nich widziałam bardzo krótko a i tak to spotkanie w postaci paskudnie przemyconych plotek (teraz przynajmniej mam pewność przez kogo) zepsuło całą radość i zaufanie do osób w tym spotkaniu uczestniczących. Z Maxem czyli Zbigniewem rozmawiałam raz i może zanim konto zniknie pora aby fan robienia tak obrzydliwej rzeczy jak publikowanie prywatnych wiadomości po pierwsze opublikował swoją i swojego przyjaciela a potem dodał smsa , którego wysłał do mnie w zeszłym roku z mało zawoalowaną propozycją przyjazdu z Ciechocinka i próbą poprawy mojego nastroju i likwidacji mojej rzekomej frustracji seksualnej. Frustracja jest ale bynajmniej nie u mnie.
Andrzej nigdy nie zwrócił się do mnie bezpośrednio - być może jestem tak mało wartym człowiekiem, że wszelkie komentarze należy umieszczać gdzieś w eter ale tak aby słowa dotarły i uderzyły tam gdzie trzeba. Przeprosiłam za źle zrozumiane słowa, tłumaczyłam , że staż nie ma żadnego znaczenia - niestety również jeżeli chodzi o wyjście poza pewne ramy myślenia i jeden temat.
Drogie Panie dla których ta i poprzednia sytuacja była zabawą, eleganckim sposobem rozprawienia się z kimś kto z jakiegoś powodu nie przystaje do Twojego sposobu myślenia pomyślcie - takich mężczyzn chciałybyście mieć blisko siebie? Nie uważam się za nikogo wyjątkowego ale teraz doskonale rozumiem dlaczego tak wiele osób pisało o zaszczuciu, utracie wiary w siebie i braku zaufania do ludzi. I tych co mieli odwagę do mnie napisać pozdrawiam i powiem raz jeszcze - nie bójcie się pisać wprost , nie bójcie się reagować wtedy kiedy jest to konieczne. To Forum ma łączyć, taki miał być wspólny temat i częściowo spełnił swoją rolę ale jeżeli taki bezpardonowy atak i po raz kolejny udawanie pokrzywdzonego niewiniątka obrażonego przez nadwrażliwą maniaczkę jest akceptowalne będzie jak jest i napisów "forumowicz" będzie coraz więcej.
Mam nadzieję, że moje drugie i tym razem pozbawione powrotu odejście (pewnie bez honoru dla niektórych, którzy taki honor przyznają ludziom nie znającym tego słowa) utnie łeb hydrze i sytuacja się ustabilizuje a potem zapanuje spokój.
Danusiu, Basiu, Alu, Andy i Darku - Cytrynku , Bożenko Wam dziękuję bezpośrednio za Waszą ogromną odwagę ale też i spokój , którego mi najzwyczajniej w takiej sytuacji brakuje. Wasza postawa daje ludziom niesamowitą pozytywną energię i wiarę w ludzi.
Zbyszku (nie mylić z Maxem) i Inni myślący podobnie - warto ruszyć g....o a nie zamiatać pod dywan. Udawanie ofiary wychodzi tylko przez chwilę a zabawa działa tylko na tych , których sposób myślenia jest podobny. Neutralni...zastanówcie czy stanie z boku bądź bycie przyjacielem wszystkich to dobra strategia na przyszłość.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Dorota / Florka / Czekoladka / Były Forumowicz
forumowicz

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: forumowicz »

Czekoladko, ja niczego nie muszę pozwalać ani zabraniać :)

Po raz kolejny coś się wydarza i nie mam co powiedzieć , nie mogę nawet powiedzieć : zostań Czekoladko , ponieważ wiem , że to Ty decydujesz co zrobić i zrobisz .
Przykro mi , najnormalniej mi jest przykro :(

:serce:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: Felice »

Dorota Czekoladko nie widzę najmniejszych powodów do tego byś miała opuszczać to forum. Decyzja Twoja,ale nam zrobisz przykrość. Rozmawiałyśmy o tym nie raz, szkoda tego czasu i tych emocji które już za Tobą. Ja wiem, że nie stracę kontaktu z Tobą, ale szkoda bym tutaj nie miała okazji porozmawiać.
Wiem, że jesteś wrażliwą osobą, ale jak mawiał mój przyjaciel góral, nikt nie obiecywał,że będzie łatwo.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: zbigniew165 »

Bibi podpisuję się pod Twoim postem zwłaszcza tym przedostatnim. W jego końcówce zawarłaś to, co inni też myślą w tej sprawie. Pozdrawiam
forumowicz

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: forumowicz »

Ujmę to tak :
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. :)
Gnida zawsze pozostanie gnidą, chyba że w weszkę się zamieni. Jak doczeka.
Jak trzeba to i z pogrzebu śmiał się będzie.
A kundelek zawsze już kundelkiem zostanie.
Bez względu na to, jakim kolorem się podpisze.
A Kobieta z klasą już po chwili rozpozna oba gatunki. :)
Pora to zrozumieć "panowie "
I smacznego :D

Taka luźna refleksja o zwierzątkach żeby nikt nie poczuł się obrażony :D
Awatar użytkownika
Esterka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 324
Na forum od: 13 gru 2019 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: Esterka »

Refleksje a nie kłotnie.Po co ?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

refleksje

Post autor: jacky6 »

forumowicz pisze: 08 gru 2019 19:20 Pozdrawiam Was serdecznie.
Dorota / Florka / Czekoladka / Były Forumowicz

Refleksyjnie.
To komu się pokłonić - w czterech odsłonach pisanych ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

forumowicz

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: forumowicz »

jacky6 pisze: 15 gru 2019 23:53
forumowicz pisze: 08 gru 2019 19:20 Pozdrawiam Was serdecznie.
Dorota / Florka / Czekoladka / Były Forumowicz

Refleksyjnie.
To komu się pokłonić - w czterech odsłonach pisanych ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:


quote]
Wiesz, najlepiej wszystkim czterem ;)
cobyś żadnej nie pominął, :) A jak już tak twardo stąpasz po ziemi, to pozdrów i tyle. :D
Miłego dnia :)
forumowicz

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: forumowicz »

hm,skończyłem już zabawę w tych dyskusjach bezsensownych,jedno napisze,Florka! to co napisałaś wyżej to są jakieś pomówienia brednie,nieprawda! ja nigdy nikogo smsów nie wkleiłem i nie wkleję na forum! jak miałaś odwagę napisać tutaj oficjalnie,to dlaczego nie napisałaś tego do mnie na PW,jedynie tutaj in za pośrednictwem Zdarka???? nigdy prywatnych jak i ze spotkań wypowiedzi nikt się tutaj nie dowie ode mnie,domagacie się przeprosin,a wydaje mi się że odwrotnie powinno być,pa!
forumowicz

Re: Zyciowe refleksje

Post autor: forumowicz »

zróbmy tak,to jest do Cytrynka,napisz Ty albo Florka do mnie na pw,konkretnie w czym macie problem,i pretensje do mnie wklejcie konkretne moje wpisy które Was obraziły,i wyjaśnijmy to do końca sam na sam,widzę tutaj mnóstwo nieporozumień i źle interpretowanych moich wpisów,po prostu zamknijmy ten temat.
ODPOWIEDZ