Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia to ja z kolegą zastępowaliśmy panie recepcjonistki na recepcji, ale na szczęście już się skończyło zastępstwo i już jest spokojniej. :)
Bogutka5 mnie na pewno nie zanudziłaś swoimi opisami, bo są zbieżne z moimi w temacie Świnoujścia.
Szkoda, że nie zobaczysz dekoracji świątecznych na promenadzie, które już miasto zaczyna powoli robić.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Och, jest kamerka na promenadę, może coś zobaczę. :) .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Dzisiaj wreszcie w Świnoujściu trochę śniegu i cały czas prószy, bo opadami tego nazwać nie można.
Temperatura +1 stopień i zrobiło się biało, ale warstwa śniegu jest cieniutka.
Niestety od dwóch dni nie pracuję, bo jestem trochę przeziębiony, ale jutro już pewnie wyjdę na zewnątrz hotelu.
Dzisiaj wyjechał turnus NFZ, który ja nazwałem jako drętwy " bo na 100 osób tylko 6 przychodziło na tańce w naszej kawiarni.
Reszta zamykała się w pokojach i wychodziła tylko na spacery, a telewizory pracowały w pokojach bez przerw, Nawet ich nie wyłączali idąc na zabiegi. To jakaś masakra była.
Być może 4 stycznia przyjadą kuracjusze bardziej zorganizowani i nie małżeństwa, bo teraz tych małżeństw była większość i może
dlatego siedzieli w pokojach. :roll:
Takiego drętwego turnusu, to ja w swoim życiu jeszcze nie widziałem. :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Z turnusami różnie bywa .... może ten styczniowy będzie mniej drętwy :)


...
Wprawdzie odniosłam się dosyć obszernie do tego co napisałeś , ale usunęłam ;) po co prowokować niepotrzebną dyskusję ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia jeszcze dopowiem, że w tygodniu była impreza w kawiarni dla emerytów z koła w Świnoujściu i był komplet seniorów, czyli cała sala, bo grał też Andrzej i jakoś nie obawiali się bawić na imprezie zamkniętej, a podobno bawili się świetnie.
Zajrzałem tylko służbowo i powiem, że było na czym oko zawiesić, ale niestety nie byłem ubrany tak, żeby brać udział w imprezie. :lol:
Chyba zapiszę się do tego koła, jako senior, bo często mają u nas te imprezy :lol:
W poniedziałek specjalnie zajrzę do Scaliano, żeby sprawdzić, czy faktycznie tak jak piszesz kuracjusze obawiają się zarażenia i też nie przychodzą na fajfy i dancingi. :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

To trzeba było się iść przebrać ... nie masz daleko :lol: i dołączyć do bawiących się seniorów :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

Świnoujście zabawa być może nie ten czas adwent :roll: kiedyś byłam w tym czasie w Polanicy i też tak było.
Miejmy nadzieję że karnawał będzie bardziej atrakcyjny w tym temacie także w Świnoujściu :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Atina trochę mnie pocieszyłaś, ale muszę Wam napisać, że proboszcz Kościoła Garnizonowego 8 Flotyli Obrony Wybrzeża, który usytuowany jest ok, 50 m od Sobótki dał pozwolenie kuracjuszom na udział w imprezach tanecznych w Świnoujściu w czasie trwania postu.
Słyszałem to od kuracjuszy, którzy osobiście uczestniczyli w nabożeństwach i miała to być zabawa bez osiągania pełnego zadowolenia. Tak cytowali słowa proboszcza. :roll:
Jeszcze napiszę o forumowiczu, który jadąc na turnus do Sobótki założył konto na naszym forum, żeby dowiedzieć się jak tu jest i w dniu wyjazdu do sanatorium konto swoje zlikwidował, a wiem to od Admina, bo pojawiła mi się przy jego postach data likwidacji konta. Tak działają niektórzy nowi forumowicze jadący do sanatorium. Nawet mi się do tego nie przyznał, a widzieliśmy się często w kawiarni. :shock:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malgonia »

Wszystko zależy od ludzi, byłam w marcu w Arce Kołobrzeg, nikt poza nasza grupą 9 osobową nie brał udziału w żadnych aktywnosciach w hotelu. My codziennie wieczorem po kolacji mielismy posiedzenie na wygodnych hotelowych fotelach w holu. Nawet raz tańczylismy przy muzyce dopóki nas nie zaczął dręczyc jakiś nadgorliwy ochraniarz. Wtedy były duże obostrzenia kowidowe. Nasz grupa to 7 kobitek w wieku od 40 do 85 i dwóch panów.Jeden z nich to był Ryszard z pierwszej edycji sanatorium miłości.Pobyt wspominam bardzo dobrze, inni ludzie mysleli że my jesteśmy rodziną :D że tak sie integrujemy, były wspólne wycieczki, śmiechy hihy i totalny relaks.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Malgonia niestety u mnie nie było żadnej takiej grupki osób mimo, że warunki do takich spotkań są i nikt nikomu nie zabraniał się spotykać, a co do ochraniarza, to trochę ja wszystkiego pilnuję :lol:
ODPOWIEDZ