Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia wyjeżdżam w przyszłym tygodniu do Świnoujścia i mam pytanie, czy nie wybierasz się w tym terminie. :?: :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Chyba nie ;)

Zastanawiam się jak to jest , że Barbarka i wiele innych ośrodków jest czynne , pomimo , że nadal obowiązuje nakaz zamknięcia hoteli :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia, ale ja jadę służbowo i przy okazji odwiedzić Świnoujście.
Wyślę zdjęcia z promenady i plaży w Świnoujściu. Oczywiście może uda się dowiedzieć na miejscu czegoś więcej o otwarciu sanatoriów.
Chociaż jak już bym się tam zadomowił, to nie będzie mi zależało na szybkim wyjeździe, bo Wy przyjedziecie do mnie.
Jak dodzwonię się do Barbarki, żeby zrobić rezerwację, to dam znać.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

GIENIA pisze: 12 sty 2021 17:26 Chyba nie ;)

Zastanawiam się jak to jest , że Barbarka i wiele innych ośrodków jest czynne , pomimo , że nadal obowiązuje nakaz zamknięcia hoteli :roll:
Ja też....''dziwny jest ten świat'' la la Niemen wiedział o czym śpiewał :lol: :roll: :lol:
Geniu chyba jedno słowo stanowi wczasowo-rehabilitacyjny i to jest to :?

Zbyszku i bardzo dobrze skoro można :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Atina ja dostałem propozycje pracy na stanowisku "Nadzór nad apartamentami od strony technicznej" i dlatego muszę wyjechać 16 stycznia, żeby znaleźć sobie miejsce do zamieszkania i sprawdzenie się , czy dam radę na tym stanowisku.
Będę oczywiście w Barbarce o ile mnie zameldują na tydzień, jutro będę dzwonił w sprawie pobytu i dodam, że nazwa tego hotelu, to Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Barbarka, a jest własnością Uzdrowiska Połczyn. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Niestety mój wyjazd nie dojdzie do skutku, bo jednak nie można się zatrzymać w żadnym hotelu w Świnoujściu. Hotele, mają tylko czynne recepcje, które przyjmują rezerwację na pobyty od lutego.
Po otwarciu hoteli pojadę do Świnoujścia do Barbarki na pobyt tygodniowy, bo w między czasie powinno mi się udać załatwić pokój do zamieszkania cało rocznego, co muszę przyznać jest w Świnoujściu bardzo trudne.
Wszyscy oferują pokoje do początku sezonu letniego, później trzeba się wyprowadzić i ponownie wynająć po zakończeniu sezonu. Piszę o pokoju pracowniczym, tańszym od tych które wynajmuje się wczasowiczom.
Ale udało na się z kolegą dostać namiary i da się pokonać tą sprawę, a pracy w Świnoujściu jest tyle, że można wybierać.
Mogę jeszcze dodać, że za taki pokój jak chcę wynająć całoroczny trzeba płacić miesięcznie ok. 900 zł. i jeszcze trudno go zdobyć. :roll:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

Witaj Zbyszku
Masz pomysł na siebie i bardzo dobrze nie grzejesz kanapy :lol: :P :lol:
Na pewno znajdziesz miejsce do zamieszkania'' Tam dom gdzie jest praca'' ....i tak będzie.
Powodzenia !
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Zbyszku , a jeśli wynajmiecie razem z Ziutkiem jeden pokój , to też taka cena :?:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia jest takie powiedzenie, że licz na siebie.
Powiem tak, że było by taniej, ale na niego w 100% nie mogę liczyć.
W wakacje też mnie tak zrobił, że nie przyjechał do Ustki i musiałem się męczyć z jego kuzynem i była to porażka ten jego kuzyn.
Już wolę wynająć sam i nie być od nikogo zależnym, bo jak by zrezygnował, to bym musiał zmieniać lokum, a ja jestem zdeterminowany, jak sama wiesz, żeby tam pracować i mieszkać ze względu na klimat i kontakt z ludźmi.
Będzie chciał, to ja mu szybciej znajdę pracę i pokój będąc tam na miejscu.
Myślę, że w Świnoujściu nie będę się nudził tak jak w domu. :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam.
Pokoje znalazłem dwa do wyboru jedynkę za 900 zł, miesięcznie i dwójkę za 750 zł, ale czekam na otwarcie hoteli, bo trzeba pojechać i wybrać jeden z nich do zamieszkania od 1 marca.
ODPOWIEDZ