spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: berbla65 »

Mazrena pisze: 15 maja 2021 21:43 Edyta44 masz rację w 100% 8-) :lol: właśnie to dopasowanie i kompromis może czynić życie łatwiejszym :)
Właśnie tak :D A nie żądać - mi się należy- i wiecznie niezadowoleni :x i po im to :?: a nam jest wszędzie dobrze i jesteśmy zadowolone :lol: pozdrawiam :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Berbla65, dokładnie tak :)
Jak słyszę ludzi przyjeżdżających do sanatorium i ciągle narzekających to aż się .....to złe..to nie dobre...to za mało..to... :roll: :shock:
brak słów :roll:
Cieszmy się z małych rzeczy .... :D Pozdrawiam :kwiat:
H14
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 maja 2021 22:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: H14 »

Kuracjusze , jak spędzacie czas wolny ? Czy są już gdzieś balety w Kołobrzegu ?
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Danio Unio »

Najważniejsza jest zgraną ekipa. Pojedziesz i jak się zaangażujesz to będzie zabawa a jak będziesz siedział na d... i tylko pytał na forum to tak przesiedzisz cały turnus.
H14
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 maja 2021 22:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: H14 »

Zgadzam się z tobą. Skoro jednak poświęcam 20 dni ze swojego urlopu na kurację to dobrze wiedzieć czy wraca już powoli normalność. Chyba już większość jest zmęczona maseczkami itd. Mam nastawienie jak najbardziej pozytywne. Jak zacznę kurację to napiszę czy jest fajnie. :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

H14, liczymy na to, że podzielisz się z nami wrażeniami 😃
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Edyta44 »

Witaj H14 tak jak już pisał Danio Unio najważniejsze jest zgrać kilku osobową grupkę chętną do wspólnego spędzania czasu. A jak to już zależy od kreatywności osób akurat przebywających w sanatoriach. Obostrzenia to trochę ściema w Kołobrzegu w części Uzdrowiskowej nikt nie nosił maseczki, chyba że ktoś chce. W Muszli w parku za Ikarem co dzień były tańce od ok 2 tygodni wiem bo byłam, kto chce może fajnie spędzić czas. Bardziej aktywnym polecam przejażdżki rowerowe, gdyż są świetne trasy rowerowe wzdłuż wybrzeża. Miałam okazję poznać Daio Unio naszego forumowego kolege. Fajny kumpel był na turnusie wczesniejszym i po tygodniu już wyjeżdżał. Wiem jedno wszystko zależy od nas samych otwierajmy się na innych ludzi i bądźmy życzliwi. Pozdrawiam przebywających w Kołobrzegu Ja już tęsknię za morzem a przecież dopiero wróciłam w piątek domku. 😊😊😊
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Edyta44 w Kołobrzegu może były tańce, ale nie były one zorganizowane, tylko nielegalne i po cichu przy muzyce z jakiegoś urządzenia grającego lub z telefonu. Też byłem w Kołobrzegu, spotkałem się z Wami, ale o normalnych imprezach z tańcami nie było mowy, tak jak to bywało w czasach przed pandemią.
Teraz jestem w Świnoujściu, gdzie grają na promenadzie różni ludzie, ale do tańca nikt się tutaj nie rwie.
Czekamy na otwarcie restauracji, a i tak nie wiadomo, czy będzie można iść normalnie do lokalu na balety, a nie po cichu w parku pod strachem, że przyjedzie policja. :roll:
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Edyta44 »

Zbigniew 165 na tych jak twierdzisz nie legalnych tańcach ludzie świetnie się bawili. Myślę że nie sztuką jest wspominać tańce w lokalach z kawiarniami tylko umieć się odnaleźć w obecnej sytuacji i nie zapominać że każdy tęskni za tym jak było przed Covidem. Myślę że ta różnica wynika z innego postrzegania rzeczywistości i różnicy wieku. Jesteś kuracjuszem z dużym doswiadczeniem i super że dzielisz się opiniami na różne tematy. Ja jednak będę trzymać się tego że jak nam jest w nowym otoczeniu zależy od nas samych czy to w Kobrzegu czy Świnoujściu każde miejsce jest urokliwe. Jeśli jesteśmy pozytywnie nastawieni do ludzi i miejsca w którym jesteśmy.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Edyta44 po prostu napisałem jak wyglądały te tańce o których pisałaś, a co do samych tańców, to ja jednak wolę tańce tradycyjnie w kawiarni, gdzie można usiąść przy stoliku i wtedy ta atmosfera mi odpowiada. Mogą być też na wolnym powietrzu, ale nie po kryjomu.
Jeszcze tydzień i może doczekamy się normalnych tańców w lokalach, już oficjalnie bez krycia się po parkach.
To prawda co piszesz, że postrzeganie zabawy i nawiązywanie kontaktów towarzyskich zależy od naszego wieku.
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ