spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: p-siak »

Odnośnie Kołobrzegu- pani powiedziała o pomyłce ...
Kraków jest duży. Mały Iwonicz nie może być urokliwy i klimatyczny?
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

już odpowiadam,śmiało porównaj,może się dowiem coś ciekawego.Moja miejscowość to kochane miast Kraków! :D
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Może źle się wypowiedziałem na temat Iwonicza,nie znam go dobrze,zapewne swój urok ma,góry,powietrze,ale oceniłem tak na szybko,nie moja bajka po prostu,mnie się bardziej podoba np.Świeradów, innym Lądek,a ja z Lądka zwiałem po 2 dniach,bo mi się nie podobał,ale to są gusta i guściki z którymi nie dyskutuje się.Każde miasto czy miasteczko,wioska ma swój klimat,i najważniejsze,żeby jak tam jedziemy czy mieszkamy,było nam tam super i tego się trzymam.Podobna krytyka jest o Ciechocinku,bo stare za Gierka,starsi ludzie itp,a mnie tam pasuje np.mikroklimat,i zawsze spotkam wesołego człowieka i wyjazd zawsze udany.Tak wiec mili państwo nie czas na kłótnie ,tylko pakować się i jazda!
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Przede wszystkim każdy ma inne priorytety dotyczące wyjazdu. Jedni szukają uroku i klimatu małych miejscowości jakimi są Iwonicz i Lądek na przykład,a inni miejskiego gwaru Kolobrzeg,Ciechocinek na przykład.
Spędziłam trochę czasu i w Kołobrzegu i w Ciechocinku, miałam rewelacyjne wyjazdy, ale z wyboru może niekoniecznie bym tam pojechała. W tym roku zdecydowanie miałam wpaść do Iwonicza, ale los i pandemia pokrzyżowali plany.Wierze, że jeszcze mi się uda.
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

no właśnie,dla Felice urok mają Iwonicz i Lądek,a dla mnie np Świeradów, i ok.Kołobrzeg gwar w zimie,nie ma takowego,w Ciechocinku tak
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Max-R ma rację, bo właśnie poza sezonem wakacyjnym nad morzem w Kołobrzegu, czy Świnoujściu raczej gwaru nie ma i nie ma też smogu, chociaż sezon grzewczy w pełni. Czyste powietrze to podstawa dobrego wypoczynku zwłaszcza chorujących na drogi oddechowe. Nie potrzeba wyszukanych zabiegów, żeby zregenerować oskrzela, czy płuca.
No i nie ma tyle zachorowań na Cowid 19 jak np. w woj. małopolskim, czy podkarpackim lub dolnośląskim. :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

Dziś już nadaję paczuszkę a sama w niedzielę w drogę :) Może ktoś napije się ze mną kawki ? :D :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Zosieńko :serce: ...ja..ja ..ja z przyjemnością napiję się z Tobą kawki...I powitam w moim , wciąż pięknym , Kgu.
Zdążę wrócić hi ...na czas jak przyjedziesz.
Do zobaczenia. Buziaki. :kwiat: :kwiat:
Gość

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Gość »

Drogie dziewczęta. :kwiat: ja foteczkę poproszę. I już teraz życzę Wam fantastycznego spotkania. Ja Kołobrzeg połączę z Mrzeżynem, może mi się uda w przyszłym roku.
Pozdrawiam Was cieplutko.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Majka dobrze napisała, ja też foteczkę poproszę 🤗😘
ODPOWIEDZ