spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia, czy w tym Kołobrzegu, gdzie aktualnie przebywasz nic się nie dzieje, bo od od kilku dni dni cisza na forum, a tam podobno tyle miejsc do tańca i zabawy czynnych, nie to co u nas w Świnoujściu, bo tylko zostało Scaliano :roll: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Dzieje sie Zbyszku , dzieje ;) lokale tylko nieliczne zamkniete , a tak to wszystko funkcjonuje normalnie 8-) dzisiaj mocno nad samym morzem wieje 8-) pozdrawiam. Wszystkich miłośników Kolobrzegu :serce:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Witam

Witam

Dzieje się w Kołobrzegu że aż bierze delikatna Nostalgia że nie można przejść się brzegiem morza nawet teraz gdy temperatura nie jest zbyt wysoka .
No ale fakt powtórzę monotematycznie piling stóp w piasku kołobrzeskim jest idealny.
Minęło troszkę czasu a stopy nadal jak ... u niemowlaka :)

Cóż Gienia zakończyła pobyt w Mewie teraz czekamy na obszerną relację bo wiadomo warunki sanatoryjne nie zawsze pomagają w skupieniu się nad tym co chce się przekazać .

Obecnie w Kołobrzegu Mamy Koleżankę Ninę ,która przebywa w Perle.
Dojechał Nasz Andrzej.
Za kilka Dni Mają się pojawić kolejni Forumowicze -

No to Prosseco będzie sie lało na Molo to Taka Świecka Tradycja od kilku lat że kolejne Ekipy organizują Delikatny Hapening i postronni zachodzą o co chodzi .

Czekamy na jesienne relacje z Kołobrzegu .
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Nina11 »

A o której?
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Nina11 »

To prosseco :(
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

No Droga Nino

Wg Portalu na dziś jest Kilka Osób z portalu w Kołobrzegu
Organizować Zbiórkę Molo godz X i .....

No ja niestety nie mogę zorganizować Imprezy w Kołobrzegu bo zastanawiam się na wypadem w góry , odkryć po latach zapomnianą Szczawnicę
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: andrzej1955 »

Witam ,pogoda w dalszym ciągu piękna jak na tą porę roku ,z wczorajszej relacji kolegi z pokoju wynika że spacerowiczów bardzo wielu ,tych mówiących po niemiecku też ,ja niestety nie zapuszczam się na razie tak daleko bo pierwsze skutki rehabilitacji dosyć boleśnie odczuwam-efekty zapewne wkrótce przyjdą ,reżim z maseczkami i na każdym kroku płyny do dezynfekcji ,na wejściu informacja o zakazie wstępu osób spoza sanatorium ,mimo to kawiarnia działa i nawet sporo osób ,organizowana jest też wycieczka do Świnoujścia bodajże 11,co do miejsc parkingowych to z informacji mojego współlokatora wynika że gdzieś przy Stadionie jest nie płatny parking, co do parkowania na kopertach to jest ich dość sporo i sam się na taką załapałem przy zmianie turnusów i zaoszczędziłem 3 stówy-zawsze jest je gdzie przyjemnie wydać ,Pozdrawiam przebywających w Kołobrzegu i wszystkich chętnych do spotkania się z takim ..dinozaurem jak ja na kontakt przez pw ,zawsze możemy po 19 wypić jakąś kawkę czy piwko w kawiarni obiekt MSWA Portowa 22,jestem do dyspozycji i chętnie się spotkam :)
Gość

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Gość »

Przemiłe spotkanie nr 2.... jutro ciąg dalszy w większym gronie.👍
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Ludziska fajne takie spotkania są i fajnie poznawać nowych ludzi. Bawcie się dobrze i niech miłe wspomnienia pozostaną.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Bibi2 »

No proszę , i jak tu nie zrobić sobie czegoś zmieszanego ;)

pozdrawiam i dobrego pobytu :kwiat:
ODPOWIEDZ