spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

oj Alu
Wprawiasz mnie w zakłopotanie.
Wiesz ,że Kołobrzeg jest mi Dobrze Znany
Wiesz że nawet posiadam jakiś Przywilej
Choć temat jest Bardzo drażliwy bo dotyczy czynu przestępczego.
FAKT ponad 20 lat
Ale udało mi się złapać i przekazać -Groźnego Przestępcę

Mam ten Papier gdzieś w domu że mam BEZPŁATNE WEJSCIE NA MOLO :)

Kołobrzeg poznałem jako młody chłopak gdy w wioskach nieopodal Kołobrzegu Stacjonowała Armia Czerwona i Dziewczyny w Twoim wieku UCIEKAŁY przed .... czerwonoarmistami
Zapewne Pamiętasz ten Stenchły zapach na kołobrzeskim Molo gdy prawie krokiem defiladomym wchodzili Chłopaki z Czerwoną Gwiazdą

a że Znam Kilka Obostrzeń
Sory winetu
Zawsze Możemy sopotkać się w okolicach Sławnej Kołobrzeskiej Dziupli

Właśnie

Co to jest Kołobrzeska Dziupla :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2554
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Kontynuując temat solanki Kołobrzegu , przywieziono mi takową i ogórki zalane :lol: o efekcie poinformuję :D :D
Czekam na smak tych ogórków :P
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Małgosia69 »

Witam. Jestem od dziś z małżem w Kołobrzegu :D i mam pytanie czy można gdzieś potańczyć w kawiarni lub na powietrzu. Oboje uwielbiamy. Bardzo dziękuję za pomoc. :kwiat: :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Małgosia69 w kawiarni będzie można potańczyć dopiero od 26 czerwca jak odblokują dyskoteki i sale zabaw.
Tak jest w Świnoujściu, gdzie teraz jestem i w całej Polsce.
Co do tańców na powietrzu to pytaj tych co są w Świnoujściu lub naszej koleżanki forumowej Alki 50+, która wszystko wie co się dzieje w Kołobrzegu i jest wiarygodnym źródłem informacji o swoim mieście Kołobrzegu.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Alka w tej chwili jest poza Kołobrzegiem.
W całej Polsce nie jest tak jak w Świnoujściu, bo są lokale w uzdrowiskach, gdzie już są dancingi.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Felice może są, ale tylko dla kuracjuszy danego sanatorium i na ryzyko kierownictwa sanatorium, bo obostrzenia będą zniesione 26 czerwca.
Rozmawiałem z właścicielką kawiarni w sanatorium Energetyk, która mi powiedziała, że była w Sanepidzie i nie otrzymała zgody na otwarcie kawiarni z dancingami.
U mnie też są wieczorki zapoznawcze i pożegnalne każdego turnusu, ale tylko dla gości hotelu, bez wstępu osób obcych.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Małgosia69 »

Dziękuję. Jesteście Kochani. :kwiat: tak się domyślam, że można liczyć tylko na ewentualne ogródki z tańcami. Bałtyk z kawiarniami tylko dla gości Bałtyku. My jesteśmy w Posejdonie. Tez jest tu kawiarnia ale bez tańców. W Kielczanie gdzie byliśmy na kawie, wieczorem muzyka na żywo,ale bez tańców. :? :o przejdziemy się do muszli koncertowej, może tam gdzieś coś się dzieje
Ludzi w Kołobrzegu mnóstwo. Trudno przejść. I wszyscy oczywiście bez masek, a na tańcach wirus by szalał?? No nic chyba muszę poczekać do sierpnia i wyjazdu do Buska. 🥺 Pozdrawiam serdecznie wszystkich. :kwiat: :kwiat: :serce:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2554
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Małgosia 69 obok Posejdona jest MSWiA i tam zawsze tańce były , bo to miał ten sam najemca co Posejdon. :) :) Może być tak jak Zbyszek pisał, że w lokalach jeszcze nie ma jako tako dancingów. :roll: :roll: dopiero od 26.06.
Wcześniej ludzie pisali o tańcach na promenadzie koło Muszelki , ba i nawet przy molo :P :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Małgosiu , Darek jeszcze prowadzi tę kawiarnię :?:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 677
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Abstynent666 »

Mazrena pisze: 12 cze 2021 19:58 Małgosia 69 obok Posejdona jest MSWiA i tam zawsze tańce były , bo to miał ten sam najemca co Posejdon. :) :) Może być tak jak Zbyszek pisał, że w lokalach jeszcze nie ma jako tako dancingów. :roll: :roll: dopiero od 26.06.
Wcześniej ludzie pisali o tańcach na promenadzie koło Muszelki , ba i nawet przy molo :P :lol:
Malgosiu az tak to nie planuj ,czwarta fala pandemj jest planowana ,ja w lipcu jade to moze mi sie uda zalapac na parkiet .Pozdrawiam i oby sie nie sprawdzily moje przepowiednie :)
ODPOWIEDZ