spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Teraz w dobie pandemii wszystkie wejścia dodatkowe są pozamykane, bo nie mogą stracić kontroli nad tym, kto wchodzi do budynku. Zazwyczaj czynne są tylko wejścia główne. Myślę, że to nie tylko remont jest przyczyną.
W ubiegłym roku byłam w Lądku,na czynnych normalnie w ciągu dnia kilku wejściach można było wejść tylko tym z podglądem kamery. Tam nie ma recepcji. W Busku w Wojskowym nawet boczne furtki na podwórko są nieczynne. W innych, w których byli znajomi też czynne były tylko wejścia główne.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2549
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Felice może nie koniecznie pozamykane.. :P Była w Wistomie i są 2 otarte wejścia :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

W Sasance też były 2 wejścia otwarte . Jedno główne , w budynku A przy recepcji , drugie bezposrednio do budynku B , gdzie nie ma żadnej kontroli .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Ja nie mówię, że to zasada. Napisałam tylko z czym spotkałam się. Nie róbcie z tego problemu.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Oczywiście , ze nie ..... tylko to pokazuje , że każdy ośrodek podchodzi do tego indywidualnie .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5047
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko ja żadnych odgłosów remontu nie słyszę, a mieszkam w budynku A na drugim piętrze.
Darek chyba zapomniał lokalizacji Verano i Sanu. bo z Verano do Sanu trzeba przejść przez ulicę Kościuszki, a podziemnego przejścia pod tą ulcą z Verano do Sanu chyba nie ma. :roll:
Co do Verano, to właśnie dzisiaj rozwalają ściany kawiarni w której co poniektórzy z Was tańcowali :lol: W środku kawiarni totalna demolka, a remont ma trwać do1,5 roku, tak, że szybko w niej baletów nie będzie..
W Sanie dzisiaj byłe i dowiedziałem się, że jest fala uderzeniowa, i mogę wykupić zabieg, który kosztuje z vat ok.60zł.
Co do zespołu muzycznego w Sanie, to jeszcze wypytam.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2549
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Zbyszku to dobrze, że nie slychać hałasu :roll: ,ciekawe co zrobią z tej kawiarni, przecież to była duża sala :shock: a tu rozwalają ściany :P .Dlatego też pewnie zamkniete wejście do Verano od str promenady :P
Fala uderzeniowa też jest chyba w Wistomie, masz blisko możesz dopytać.... 8-)
Jeżeli pandemia jest przyczyna remontów to super ,że się wydarzyła :oops: :lol: , przynajmniej wiele ośrodków zyska nowy wygląd i lepsze warunki, bo tak to nie mieli nigdy czasu na remonty :roll: turnus za turnusem.... :oops:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5047
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko tam ma być kawiarnia, ale całą przerabiają wewnątrz, robią nowe wejścia i wymieniają duże okna.
Wydaje mi się, że robią to także pod gości z zewnątrz, którzy będą przychodzić z innych obiektów sanatoryjnych, żeby nie musieli wchodzić do wnętrza sanatorium.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Zbigniew, ale tam było wejście od strony ogrodu, chyba że chcą je gdzie indziej umieścić.
Jest też taka opcja, że robią remont pod niemieckich gości, których tam nie brakuje.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5047
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Już jestem po zabiegach i wolne do jutra. Teraz pora na kawę i spacer na promenadę i plażę do obiadu. :)
ODPOWIEDZ