spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Darek zawieś sobie centymetr i co dzień odcinaj 😂😂
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Ty się Ewa nie śmiej z tym centymetrem
Dla Kogoś Kto od ponad 30 lat co roku miesiąc spędza w Kołobrzegu to jest trauma ,że z powodów niezależnych nie może .....
Iść na piwo do Szańca
Iść na wygibasy do Marianka
Czy na sławne śledzie do dawnej Barki

Są Miejscówki do których lubimy wracać Ty masz Swój Dolny Śląsk ,ktory dla mnie też ma Urok no ale żeby ....
Tak jak bedzie poniżej 150 dni to coś wymyślę narazie jest to około 8 i 1/2 Miesiaca nie mylić z 8 1/2 tygodnia :)

A na Kawę to może w pażdzierniku to może się Stykniemy :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

O Dolny Śląsk też lubię a jak co to i w styczniu do Kołobrzegu tez mogę zawitać :lol: :lol: Wszystko zależy od wielkości mrozów i ...koronawirusa :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Darek ja się wcale nie śmieję. Nie miałam bynajmniej takiego zamiaru. Nigdy z nikogo się nie naśmiewam. Rozumiem Twoją rozterkę.
Ok, może nam się uda w końcu zgrać i kawkę wypijemy ☕🤗
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Zosia pisze: 10 wrz 2020 10:12 Dziś już nadaję paczuszkę a sama w niedzielę w drogę :) Może ktoś napije się ze mną kawki ? :D :kwiat:
Szkoda że terminy się rozmijają. Bardzo chętnie spotkalibyśmy się na kawusi z miłymi paniami. Mam fajnego kompana , ale cóż pobyt dobiega końca. Dzisiaj pozostał już tylko obiadek i maliny na gorąco z lodami i bitą śmietaną na bulwarze przed latarnią morską i powrót do domciu. Warto odwiedzić Kołobrzeg . Ja byłem prywatnie 2-tygodnie. Jestem zadowolony. Życzę dobrego zdrówka i udanej rehabilitacji .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Szczęśliwej drogi Zosiu 😀🚅
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

Dziękuję, dziękuję Ewaszku i Gustawie. Już na miejscu choć podróż z przygodami. Jakaż była moja radość kiedy zupełnie się nie spodziewając usłyszałam swoje imię zaraz na dworcu po wyjściu z pociągu. Tak to nasza Alunia wyszła mnie powitać :serce: Bardzo się cieszę na ten czas, który spędzimy razem. Pokoik mam nieduży ale ładny z balkonem, lodówką jest wszystko co potrzeba łącznie z piękną pogodą. Już czuję, że będzie super :D Pozdrawiam :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Zosiu...nie mogło być inaczej.... :serce:
Organizuj czas dzisiaj na rozpoznanie Kto??? Z Kim?? Warto się zintegrować ??...co w programie turnusu ???
A jutro po kolacji się spotkamy i może ,, szlakiem Darka,, się wybierzemy?? A póżniej napiszemy do Darka co się zmieniło... :kwiat:

Zdzwonimy się Zosieńko....chyba już odzyskasz komórkę ....wykorzystaj słoneczko..na plażę....pozdrawiam. :serce:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Super, na Alusię można liczyć 🤗
Zosia choć z przygodami dojechała do K-gu 👌🤗
Pozdrowienia dla Was 🤗
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Dzięki Ewaszko... :serce: albo jest przyjażń albo jej nie ma...a jak jest to tak to wygląda... :serce:

Majka..Ewaszko..Tak się ucieszyłyśmy Obie ze spotkania hi bo ja wybrałam???obstawiłam?którym Zosia pociągiem może przyjechać hi i trafiłam a Zosieńka tak była zaskoczona , że emocje wzięły górę i nie zrobiłyśmy zdjęcia.....ale będą...będą...Dzisiaj pozdrowienia... :serce:
ODPOWIEDZ