spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Joni123 zadzwoń do mojego Verano, czy przenocują Cię jedną noc, bo ja byłem dzień wcześniej za 60 zł.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1222
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Joni123 »

Niestety Zbyszku, nic z tego tylko przyjmują tych, którzy mają później zakwaterowanie w Verano, tzn że skierowaniem do Verano 😐ale jeśli tam jesteś a budziłoby Ci się to proszę zorientuj się w pensjonatach czy co tam będziesz miał po drodze 😃może coś wylukasz😊
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24527
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Joni, jak nie znajdziesz noclegu to Zbigniew będzie zmuszony Ciebie przewaletować :lol: - to żart oczywiście :lol:
Aż trudno uwierzyć, że tak trudno o nocleg :shock:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Joni ,a może w Muszelce :?: Zadzwoń do mnie jak będziesz mogła to Tobie coś podpowiem jeszcze. :)
Elabial
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 06 kwie 2021 18:56
Oddział NFZ: Podlaski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Elabial »

Jestem w Kołobrzegu od 12 dni i chciałabym podzielić się wrażeniami z pobytu w kurorcie w tych specyficznych warunkach, jakie funduje nam pandemia. Otóż, jadąc tu nastawiam się na korzystanie z zabiegów, czytanie książek i samotne spacery. Po raz pierwszy wykupilam tv spodziewając się zwyczajnej nudy. Tymczasem... dzięki temu forum poznałam kilka sympatycznych osób jeszcze zanim przyjechałam na swój turnus, więc od pierwszego dnia mam świetne towarzystwo do rozmów, spacerów, wycieczek rowerowych i samochodowych i wspólnego jedzenia rybki (na stojąco, ale za to pysznej) lub gofrow. Znaleźliśmy tez dwie kawiarnie, gdzie można normalnie usiąść i wypić kawę lub grzanca. Były też tańce na promenadzie przy muzyce dochodzącej z jednego z punktów gastronomicznych . Muzyka porywala przechodniów i zrobiło się bardzo sympatycznie. Dominowały raczej tańce solo, na dystans, ale kto czuł potrzebę poskakania miał ku temu okazję. Ponadto cały czas towarzyszy nam słońce, co również wpływa na świetne nastroje. Zatem.... tak, bardzo polecam przyjazd do Kołobrzegu. To miasto zawsze się obroni. Grunt to znaleźć przyjazne dusze ☺
Załączniki
Widoki bezcenne
Widoki bezcenne
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: berbla65 »

O tak, widoki super :P one wynagradzają nawet samotną jazdę na rowerze :lol: pozdrawiam i życzę dalszego udanego pobytu :D :serce:
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Lisa »

Hej, ElaBial opisała doskonale nasze poczynania w Kołobrzegu, pozdrawiamy Wszystkich, którzy nas czytają😀
Załączniki
25234244-52E8-4B95-B3A0-BAB1AB7C5121.jpeg
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2021 16:39 przez Lisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24527
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

To super, że jest zadowolenie, między innymi i ta sfera czyli komfortu psychicznego jest bardzo ważna.
Miłego dalszego pobytu :D
Elabial
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 06 kwie 2021 18:56
Oddział NFZ: Podlaski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Elabial »

Chcę sprostować, że wycieczki rowerowe nie są odbywane samotnie ☺. Wprawdzie na zdjęciu widać 1 rower, ale wycieczka była jak najbardziej grupowa. Spotykamy się codziennie w bardzo różnych okolicznościach i na samotność ani nude nikt z nas nie może się skarżyć. Na potwierdzenie tych słów dodam, że nie obejrzałam jeszcze żadnego filmu i nie przeczytałam ani jednej ksiazki (wiem, trochę wstyd). Jakoś... czasu brak 😉
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Edyta44 »

Witaj Elu już się cieszę na ten wyjazd i spotkanie tak pozytywnych osób które tak super się organizują i spędzają ze sobą czas. Ja moja podróż nad morze rozpoczynam już dziś, Jadę do Wrocławia gdzie jutro wsiadam w pociąg i ruszam na Kołobrzeg. Zdzwonimy się w czwartek jak będę w podróży. Pozdrawiam Edyta
ODPOWIEDZ