Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: danusia57 »

W Nałęczowie mogę służyć za przewodnika :lol: ,a w Kazimierzu każda pomoc mile widziana :D
Kruszynko :kwiat: przetrzyj szlaki i podziel się z nami co zwiedzić,gdzie tanio,ale dobrze zjeść,gdzie są dobre napoje na ochłodę :lol: itd,pozdrawiam :D
forumowicz

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: forumowicz »

Obiecuję napiszę po powrocie och lubię dobrze jeść :o ;) :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: Felice »

Danusiu,Kazimierz jest takim małym miasteczkiem,że i bez przewodnika bez problemu można się poruszać.
Jeżeli chodzi o gastronomię to do jedzenia- zdecydowanie najlepsza jest " U Fryzjera" ,a na posiedzenie i rozmowę " Herbaciarnia u Dziwisza".Co prawda nie jest już to ta sama cudna i klimatyczna mała kawiarenka sprzed lat
ale nigdzie lepszej herbaty nie wypijesz.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: danusia57 »

Felice :kwiat: nie było nam dane spotkać się w listopadzie w Lublinie,ale mam cichą nadzieję że teraz w Nałęczowie będziesz, serdecznie Cię zapraszam :serce: :kwiat:
Masz rację Kazimierz jest małym miasteczkiem,ale gdzie jest herbaciarnia i gastronomia ,,U Fryzjera'' to nie wiem .

W Kazimierzu są dwa wąwozy,jeden zaczyna się koło klasztoru,droga prowadzi przez las,mija się kamieniołomy i wychodzi się na prom do Janowca.Drugi wąwóz jest dłuższy,idzie się cały czas lasem i wychodzi się na promenadę nad Wisłą.Drugim niestety nie szłam :( .W Kazimierzu kursują statki turystyczne po Wiśle, w cenie biletu jest zwiedzanie Janowca(tak było w tamtym roku) .
Proszę piszcie co chcecie zobaczyć :?: jakie macie pomysły na fajne spędzenie czasu w tych dniach :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: Felice »

Słynny wąwóz korzeniowy.
Załączniki
wąwóz korzeniowy.jpg
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: Felice »

Zdjęcia swoje mam,ale przez zmniejszacz muszę się bawić.Może odszukam to wrzucę.
Knajpa "U Fryzjera" jest w bok od Nadwiślańskiej,a nowa Herbaciarnia tak jak idzie się na cmentarz.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: danusia57 »

Taki słynny wąwóz korzeniowy jest też w Sandomierzu, warto tam pojechać i zobaczyć poskręcane bajecznie korzenie.Sandomierz jest piękny :serce:

Felice :kwiat: twoje zdjęcia zachęcą forumowiczów do zainteresowania się spotkaniem :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: Felice »

Ja już je kiedyś wrzucałam na forum,ale poszukam.Nie mam kiedy uporządkować i opisać dobrze zdjęć w komputerze.Cudem je odzyskałam i powinnam szybciorem to zrobić :?
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: Lewek »

W zeszłym roku zwiedziłam piękny Kazimierz z przewodnikiem, jak coś to podpowiem co warto zobaczyć. Zdjęć mam mnóstwo, jak chcecie to się podzielę :)
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelskie spotkanie majowe 13-15.05.2016

Post autor: danusia57 »

Lewku :D widziałam twoje super zdjęcia w dziale okiem kuracjusza,to forumowicze mogą je tam obejrzeć :D
Zapraszam na spotkanie :kwiat:

W jeden dzień nie jesteśmy w stanie wszystkiego zobaczyć i też nie chciałabym żeby to było bieganie po Kazimierzu i na siłę oglądanie zabytków.Musimy mieć też czas na odpoczynek,wypicie kawy czy zjedzenie dobrego obiadku.To jest moje zdanie,czekam na wasze propozycje :D
ODPOWIEDZ