SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Sloneczko »

No coś ty :o Poważnie :shock:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Zosia »

Feli, Princi worek kartofli zakupiony , noga świni też tarka w pogotowiu .....czekam :) ? Oczywiście jeśli ktoś chętny też zapraszam a Kołobrzeg och jak miło byłoby mi ugościć Was tak około 15 :lol:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Zosia »

Oczywiście maja :lol: ale też wiadomo.. jak większość :)
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Zosiu , bardzo ciekawa ta data hmmm tzw "zimna Zośka" super , nawet jak czasu zabraknie to odległość jest .... :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Zosia »

Bibi teraz zapraszam na kartacze czy kałduny jak u nas nazywają. Obiecałam je dziewczynom a Zośkę będę obchodziła w Kołobrzegu , gdyż mam w tym czasie turnus rehabilitacyjny :lol: i ....też zapraszam czy większe spotkanie się odbędzie czy nie :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Fionka »

andrzej1955 pisze: 23 lis 2018 13:40 Witam,dorzucę swoje trzy grosze po przeczytaniu waszych wpisów-miało być tak fajnie i w dobrej atmosferze a tu roznosi się smrodek-nie mam zamiaru dociekać kto z kim i dlaczego :!: ciekawe ile jeszcze dorzucicie do...PIECA :!: :roll:
Jędruś i nie dociekaj . Mamy kochaną naszą Królewnę i jej powiedzenie Ci zacytuję- Jeden lubi ogórki , inny ogrodnika córki . Z gustami , emocjami nie dyskutujemy .... pamiętaj .... zdrówko nie pozwala ;) na zbytnie emocje :serce:
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 23 lis 2018 19:13 I znowu tak daleko :?
Słońce :kwiat: Ty moje, rusz w końcu te swoje cztery litery, a nie idziesz tylko na łatwiznę ;) ...to ja mam tylko przemierzać Polskę w te i wewte? :roll:
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

alka50+ pisze: 23 lis 2018 15:19 Hej..hej..jak to gdzie ???i kiedy???? Padło na Kołobrzeg...wstępnie bez określenia czasu...ale jak będą zmiany miejsca to i tak dojadę aby się spotkać...i z tymi z którymi wspaniale spędziłam czas we Wrocku i byc może z nowymi Osobami.....pozdrawiam Wszystkich z Forum NS a szczególnie Tych Których przyjemnośc miałam poznać osobiście.. :serce: :serce:
Alu :kwiat: dziekuje i mocno Cię ściskam :serce: jak również pozostałych uczestników spotkania we Wrocku :serce:
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Zosia pisze: 23 lis 2018 21:43 Bibi teraz zapraszam na kartacze czy kałduny jak u nas nazywają. Obiecałam je dziewczynom a Zośkę będę obchodziła w Kołobrzegu , gdyż mam w tym czasie turnus rehabilitacyjny :lol: i ....też zapraszam czy większe spotkanie się odbędzie czy nie :)
dzięki Zosiu :)
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: beatricze »

Witam Zdar_ek1
Jak zwykle rozśmieszasz mnie do łez.Tak to już bywa ,że z mężczyzna to zupełnie inna rozmowa.On nie zazdrości a nawet jeżeli to wygląda to zupełnie inaczej.Z kobietami to niestety jest problem bo od urodzenia jak tylko przejrzy na oczy to już rywalizuje a co za tym idzie zazdrośc.
Feetback-Udzielanie innym informacji zwrotnej. Jest czymś, co robimy stale. Komentujemy, oceniamy, dzielimy się opiniami czy nawet kwitujemy coś grymasem. W zależności od tego, na ile świadomie to robimy i z jakim nastawieniem, wywołujemy u innych określone reakcje.
Taki feedback ma swoje części składowe, które należy zrozumieć, aby skutecznie pomagać innym wzrastać w atmosferze tolerancji dla ich uchybień.
1.Odniesienie się do zachowań, nie tożsamości,
2.Zwrócenie uwagi na konsekwencje,
3.Nieosądzanie,
4.Zadbanie o pozytywny stan dyskusji
Dobrze zatem zadbać o odpowiednie samopoczucie osoby, której dajemy feedback. :serce:
Obrona przez atak
Nieuchronność wystąpienia konfliktów w związkach interpersonalnych nie podlega dyskusji. Trwająca jakiś czas dyskusja dwojga osób prędzej czy później sprawi, ze pojawia się różnice w ich pragnieniach, wartościach poglądach, nawykach. To, co jest dobre dla jednej z osób, dla drugiej stanie się nie do przyjęcia. Przecież każda z nich pozostaje indywidualnością musi realizować swoje pragnienia, aby zachować własną tożsamość.
To tyle z psychologii
pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ