Gdzie by tu pojechać ??

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 13 cze 2017 20:36
Oddział NFZ: Opolski

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: jettp »

jacky6 pisze: 19 lip 2021 00:33
I jutro - w poniedziałek 19 lipca - melduję się w Krynicy Zdroju ...
Melinuję się do czwartku.
Jestem prawie że przejazdem ale z otwartością na spotkanie przy kawie lub przy kielichu...

:mrgreen: :ugeek:
My już od 10:00 buszujemy po Krynicy.Deptak po remoncie przy Krynicznce prezentuje się całkiem, całkiem, leżaki do opalania też zostały wypróbowane tylko trochę tą pogoda... Dzięki za zaproszenie przesłane na privat. ale jestem w towarzystwie i nie dam rady. Pozdrawiam.😀
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: jacky6 »

Wreszcie zaliczyliśmy Ogrody Zmysłowe w Muszynie.
Chociaż nie całe ale zawszeć.
Szacun i poważanie dla włodarzy tego miasteczka i kurortu.

:mrgreen: Teraz już wiem, że nie muszę się spieszyć.
Życie to nie wyścig - to piękna przygoda, w której najlepiej uczestniczyć we własnym rytmie.
:ugeek:

Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Staż sanatoryjny: 21

Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Hipokryt »

Już po raz dziesiąty Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do zwiedzania rezydencji królewskich w ramach akcji „Darmowy listopad w rezydencjach królewskich ”. Rezydencje królewskie przygotowały darmowe bilety na wystawy stałe i czasowe oraz specjalne wydarzenia – spotkania, wykłady, konferencje, warsztaty i oprowadzania. W akcji po raz pierwszy udział weźmie aż osiem placówek. Są wśród nich Zamki Królewskie na Wawelu, w Warszawie, w Sandomierzu i w Poznaniu, jest Muzeum Zamkowe w Malborku czy Zamek Żupny w Wieliczce.
Czy skorzystamy z tego zaproszenia :?: :D
ODPOWIEDZ