WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Kuracjusz 109
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 24 lis 2011 19:15

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: Kuracjusz 109 »

Cześć . :)
I ja chętnie bym pojechał do Krynicy Zdrój ale kto mi to fundnie :?: :lol:
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

Kuracjusz 109 pisze:Cześć . :)
I ja chętnie bym pojechał do Krynicy Zdrój ale kto mi to fundnie :?: :lol:
Masz poczucie humoru :lol: pieknej kobietce no wiesz kogo mam na myśli ;) na literkę S to Ty nie tylko fundujesz ,ale otwierasz wszystkie drzwi..o rany ale masz poczucie humoru :o :lol: ale Ty po prostu prowokujesz :) oj zadziora z Ciebie :lol: zadziora
Kuracjusz 109
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 24 lis 2011 19:15

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: Kuracjusz 109 »

Oj od razu zadziora ;) Ja naprawdę bym se pojechał z wami do tej Krynicy Zdrój tyle że brak funduszy :(
A jeszcze tam nie byłem .
Dobrze by było jechać w tym terminie bo bym nie wypadł z sanatoryjnego rytmu ,
wróciłem 24 listopada z Gdańska Sobieszewa . POZDRAWIAM :)
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

ale S duże S to nie sierotka oj nie :lol:
jarek0505
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 27 lis 2011 19:51

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: jarek0505 »

sierotka pisze:
jarek0505 pisze:Jak znajde moja laske to tez dojade haha
Witaj :) Ty to jarekO5O5 ,masz szczęscie masz nawet laski hm :lol: w Krynicy najlepiej umówić się w pijalni w tej małej otwartej niby "knajpce" 8-)
AGdzie jest ta knajpka i jak sie nazywa?
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

jarek0505 pisze:
sierotka pisze: Witaj :) Ty to jarekO5O5 ,masz szczęscie masz nawet laski hm :lol: w Krynicy najlepiej umówić się w pijalni w tej małej otwartej niby "knajpce" 8-)
AGdzie jest ta knajpka i jak sie nazywa?
Witam :) można podreptusiać do Zacisza pod górkę ulicą , to piękne miejsce fajny klimat /chociaż troszkę duże/ ,mozna pójść do Hotelu Prezydent do restauracji,można pójść na spotkanko do pijalni,lub filharmonii :lol: a obok niej jest otwarta na holu "niby knajpka" ale ma parę miękkich fotelików i pywko :o nie lubię łysego i nie przepadam za Hawaną ,oooooooooooo w Continentalu ,razem z tańcami /bareczek jest dobrze zaopatrzony i jakoś tak jest ok/ :) i jest taka jedna wi za wi Continentala po drugiej stronie ulicy mała nieduża w piwnicy ,siepawają zawsze na żywo ups nazwa mi uciekła :( i jeszcze parę innych :)
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

Czyli tak wyjeżdżam 14 stycznia z Lublina gdyby ktoś miły jechał i zaproponował wspólną jazde to czemu nie? piszę tak wczesnie ponieważ już zaksiegowali moją wpłatę ,szybko od wczoraj :lol: no no pozdrawiam
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

do kiedy tam będziecie? ja zawitam 25 go stycznia na kilka dni
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: Selene »

Sierotka szukałam ośrodka z basenem. W CONTINENTALU od 02-01 basen będzie nieczynny. Mają wolny pokój w 20 WSU-R a tam jest basen i krio a to mi odpowiada. Nie wiem czy mam rezerwować b o zupełnie nie zam ośrodka. Sierotka podpowiedz co nieco bo jak się domyślam Krynicę znasz doskonale.
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:Sierotka szukałam ośrodka z basenem. W CONTINENTALU od 02-01 basen będzie nieczynny. Mają wolny pokój w 20 WSU-R a tam jest basen i krio a to mi odpowiada. Nie wiem czy mam rezerwować b o zupełnie nie zam ośrodka. Sierotka podpowiedz co nieco bo jak się domyślam Krynicę znasz doskonale.
Witam :) 20 WSU-R a co to za ośrodek ? skrót jakoś nie kojarzę :( Krynice Selene znam ,natomiast wszystkich osrodkow nie ,znam warunki w Zgodzie ,w Continentalu,w Abatonie ,w Starym Domu Zdrojowym ,poniewaz tam bywałam , mam wolny termin w Abatonie od 15 stycznia do 31 stycznia ,poniewaz tam zarezerwowałam /byłam w tym obiekcie w styczniu/lutym tego roku/tam nie ma basenu,ani kawiarenki obiekt w samym centrum Krynicy ,natomiast doba tam kosztuje w tym własnie terminie 115 zł w cenie 2 posiłki i 2 zabiegi,zabiegi w tym obiekcie to żadna rewelacja ,pokoje w czesci nowszej po remoncie ładne ,pokoj ten jest 2 osobowym ;) i mieszkasz sama .
Natomiast ja nie chciałam 2 posiłków więc ,szukałam dalej i .znalazłam za 90 zł bez posiłków ,bez zabiegów :( w Continentalu pokój 1 osobowy,poniewaz chce się sama zywić ,nie być uzależniona czasowo ,a zabiegi też dokupie sobie i wybiore jakie zechcę.
W Abatonie jeszcze nie odwołałam ,tego pokoju to Selene możesz wskoczyć na moje miejsce ,jak by Ci ta cena odpowiadała.
I byśmy były po sasiedzku :D a jednoczesnie niezależne ;) WSU -R to Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy? jak by co to pisz na pw .Bedzie super jak sie spotkamy ,ja juz bedę 14 stycznia do 31 stycznia ,moje ciałko i dusza musza odpcząć po prostu.A na basen gdyby co to ja też sie do kogos może doczepie ,chciałabym pouczyc się pływać . :) Całusie
ODPOWIEDZ