WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:Sierotka szukałam ośrodka z basenem. W CONTINENTALU od 02-01 basen będzie nieczynny. Mają wolny pokój w 20 WSU-R a tam jest basen i krio a to mi odpowiada. Nie wiem czy mam rezerwować b o zupełnie nie zam ośrodka. Sierotka podpowiedz co nieco bo jak się domyślam Krynicę znasz doskonale.
Juz dopisuje ,ale mam dzisiaj cieżki dzień :( to jest Wojsk Szp Uzdrowiskowy dobrze ,Selene warunków tam nie znam ,ale z galerii zdjęć jest nawet ok to Abaton odradzam ,tam nie ma nic nadzwyczajnego,natomiast Do WSU ,przy Swidzińskiego ,sie kwaterujesz ,bo jest jeszcze ich drugi obiekt przy Ul Pułaskiego mniejszy ,ten nie.
Do tego przy ul Swidzińskiego chodziliśmy na wieczorki taneczne ,salka nie za duża ale dobry barek ,klimat też .A jaka jest cena pokoju 1? dzwoniłam ale teraz już nikt nie informuje trzeba do 14 na tel:18)4146435 pozdro ,miłej nocki :)
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

w WSU ,juz niestety nie ma wolnych miejsc ,wszystkie pokoje po 15 stycznia to NFZ :)
jarek0505
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 27 lis 2011 19:51

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: jarek0505 »

Prosze ,prosze Selenka jedzie do Krynicy hehe :mrgreen:
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

oferta dla Jarka: znajoma wyjeżdża z Poznania do Krynicy ,jest Tobą zainteresowana,możesz napisać skąd jesteś,ile masz lat?
jarek0505
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 27 lis 2011 19:51

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: jarek0505 »

No napisz Max kto to taki haha
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: Selene »

Tak Jarku wybieram się do Krynicy. Nigdy tam nie byłam a w Sierotce ( może nie tylko ) miałabym świetnego przewodnika.
A czy uda mi się wyjechać będę wiedzieć w przyszłym tygodniu. Po nowym roku czeka mnie artroskopia kolana a w przyszłym tygodniu
będę znać już termin pobytu w szpitalu.
Nie mniej jednak mam ochotę poszaleć na parkiecie jeszcze w tym rok :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

Witam :) .
Ponieważ będziemy w Krynicy w różnych terminach w styczniu,to myślę że może dobrze było by pomyśleć o jakimś konkretnym miejscu gdzie będzie "PUNKT KONTAKTOWY"...myślę o jakimś lokalu lub kafejce.No i może jakiś znak rozpoznawczy ?
Ja prawdopodobnie będę wyjeżdżał do Krynicy 18.01.2012. Może ktoś również będzie jechał z okolic Katowice,Tychy ? Było by rażniej. Pozdrawiam.
jarek0505
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 27 lis 2011 19:51

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: jarek0505 »

Jako punkt zborny proponuje pijalnie wod mineralnych a znak rozpoznawczy to czerwone wiadro na srodku z 20 rozowymi slomkami :shock:
forumowicz

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

Myślisz że będzie nas 20 ? A co w tym wiadrze...piwko ?
jarek0505
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 27 lis 2011 19:51

Re: WYJAZD - OD 15 I 2011 KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: jarek0505 »

W wiadrze karteczki z nr tel do dziewczyn hehe
:lol:
ODPOWIEDZ