Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Ewasz, dziękuję w imieniu.....przygoda to była na pewno niezapomniana ;) najważniejsze to to, że ja np. sprawdziłam swoje możliwości, wiem, na ile mogę sobie pozwolić, zdobyłam doświadczenie, jak się na taką wyprawę przygotować, bo to też jest niemała sztuka :D . I co najważniejsze, nie trzeba się bać takich wypraw, myślę, że nawet jakby się chciało wyruszyć samemu - może nie na taką długą eskapadę, może na krótsze dystanse, ale da się to zrobić. Nie taki diabeł straszny :lol: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24601
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: ewasz »

Ważne doświadczenie, teraz będzie łatwiej, powodzenia 👍🙂
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: lawenda »

Jak tam moi mili tęsknicie już za rowerkiem, czy może odpoczywacie od siodełka. :?: Bo ja już w niedzielę zaliczyłam kolejne kilometry. :D :D Szkoda tylko że dzień krótki ......pozostają mi tylko soboty i niedziele. :(

Pozdrawiam. :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Na razie, póki pogoda pozwala - roztrenowanie ;) juz nie 70 czy 90 km dziennie tylko 10-20, spokojnie, po ścieżkach, nie po błocie czy piachu po osie. Za chwilę jesień, potem zima i rower powędruje na strych... :(
A mnie jest szkoda lata....
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :kwiat: :serce:
jerzy555
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19
Na forum od: 29 mar 2019 10:34
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: jerzy555 »

Witam wszystkich po długiej przerwie :) Dziwić Was może mój brak aktywności w czasie rajdu i tuż po. No cóż nie bardzo lubię pisać wolę mówić, ale przez internet nie da się po prostu pogadać. Chcę jednak podzielić się kilkoma wrażeniami. Zacznę od podziękowań dla pomysłodawcy, uczestników i wszystkich, którzy nas wspierali w każdej możliwej formie. Wielkie dzięki :serce: Na temat samego rajdu można by wiele pisać. Nie chcę się powtarzać, ale kilka słów podsumowania nie zaszkodzi. ;) Pomysł wspaniały, violet 58, dzięki. :) Pietka 50+ i Lawenda wspaniałe współtowarzyszki w podróży. Nie można nie wspomnieć o ich umiejętnościach jazdy na rowerze, profesjonalnemu przygotowaniu( mniej bagażu ode mnie), po prosty szok :shock: Podziwiałem ich formę i zapał do jazdy. Przecież to kobiety :kwiat: :kwiat: Przejechać 93 km w tym parę po bagnie to nie lada sztuka. Każdy następny rajd z Wami byłby samą przyjemnością. :D Ogólnie było ok. ;) Tylko jak to często bywa w grupie damsko męskiej , choć nielicznej ,były małe różnice zdań, oczekiwań, uwag do przebiegu rajdu. Wiem jednak z życia, że wszystko co jest robione i realizowane po raz pierwszy może budzić nieraz mały niedosyt. Cieszę się jednak, że grupa pokazała charakter i mądrość. :) Dotarliśmy do celu cali i zdrowi z bagażem wielu wrażeń i przeżyć. Był śmiech małe zmyłki i niespodzianki, zmęczenie i satysfakcja. Był czas na poznanie się, rozwój znajomości i kontaktów. Wiem, że to bardzo wiele jak na tak krótki okres czasu. Dzięki raz jeszcze dla Was z całego serca. :serce: Warto organizować, ale przede wszystkim przeżyć coś takiego. Dlatego należy pomyśleć już co na drugi rok. Może ściana wschodnia :?: Co u mnie dzisiaj :?: Żyję jeszcze wspomnieniami. Rower wypoczywa. Sakwy wypakowane poszły w kąt. Jak codziennie rano wstaję i jak patrzę na nie to wraca uśmiech do tego co było :D i żal, że tego już nie ma. :( Teraz czas na kompletowanie i porządkowanie zdjęć, ale i snucie planów na przyszłość. Miło by było spotkać się na neutralnym gruncie i powspominać. Co Wy na to :?: Rozumiem, że tak, więc do zobaczenia :D
forumowicz

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: forumowicz »

Jerzy to miło , że wspomnienia są super .

Myślę , że czuliście nasze życzliwe i pełne ciepła myśli i słowa :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1391
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: alka50+ »

Jerzy...cieszy , że się odezwałeś bo ta cisza z Twojej strony była długa :serce:
Miło doczytywać jak Wielką to była wyprawa , ile trudu i wysiłku wymagała aby dojechać do celu....Ale też ile dała radości i przekazu informacji dla Innych. :kwiat:
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla Każdego z Tej Przygody. :serce: :serce: :serce: :serce:
Pozdrawiam Kibicujących. :serce:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24601
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: ewasz »

Piękne i niezapomniane przeżycia. Będzie co opowiadać wnukom podpierając się zdjęciami.
Ogromnie mnie cieszy, że jest coraz więcej ludzi pozytywnie zakręconych, z pasją 😊
Pozdrawiam serdecznie ❤
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Jerzy, dziękuję za te słowa :) Wiesz, że zwłaszcza dla mnie dużo one znaczą :kwiat: w zasadzie byłam najsłabszym ogniwem w naszym stadku, ale jestem z siebie naprawdę dumna :D mogę pochwalić się życiowym rekordem długości pokonanych kilometrów !!! Pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy, ale wierzę, że teraz będzie tylko lepiej i można myśleć o innych tego typu wyprawach. Mam nadzieję, że znajdą się nasi naśladowcy i może uda się kiedyś skompletować większą forumową załogę na rowerowe wypady. Polecam wszystkim taką formę wypoczynku, a sakwy nie są żadnym problemem - wręcz bardziej stabilizują jeźdźca na dwukołowym rumaku :lol: . Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Załączniki
20190908_154918.jpg
Nasze rumaki :)
Nasze rumaki :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24601
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: ewasz »

Super 👏🙂
ODPOWIEDZ