Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Asik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1858
Na forum od: 18 wrz 2012 16:05
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Asik »

Urlop już zaklepany i będę Was witać i w Gdyni i w Sopocie - może nie z pomponami ale chusteczką czerwoną pomacham. :D ;)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Dziewczyny pamiętają :D TO MIŁE :kwiat: Może nie tylko pompony i chusteczki, jak już Trójmiasto upora się z MEVO to może potowarzyszycie nam trochę? Wszak Wasze rowery posiadają wspomaganie elektryczne :D :lol:
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: moderator »

Śledzę temat z zainteresowaniem. Miła to będzie przygoda na pewno :)
Trenujcie póki co po te 50km jazdy codziennie, nie mówię by specjalnie do tego wozić wypchane sakwy by trening był bardziej wiarygodny ale na pewno warto spróbować po prostu sprawdzić, czy przez dwa tygodnie dzień w dzień Wasze organizmy poradzą. Jeśli tak, to myślę, że z pewnością w trakcie skorygujecie plany i zrobicie po więcej niż 50km/dzień.
Trzymam kciuki za wszystkich!
Ja również rozpocząłem dziś sezon rowerowy, choć kilka razy w tym roku byłem już na rowerku ale to ledwie 65km miałem zrobione. Dziś dołożyłem do tego kolejne 60. Nigdy tego nie liczyłem ale może w tym roku uda się policzyć ile km łącznie udało mi się przejechać.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Jest sporo aplikacji pomagających analizowanie rowerowych wycieczek bez niepotrzebnego obciążenia pamięci własnej. Ja, jak już wcześniej pisałem, powróciłem do Endomondo, bo ta aplikacja jako jedyna "widzi" mój pulsometr. Tak jak wielokrotnie pisałem to ma być miła, sympatyczna przygoda, a nie wyrypa, gdzie język o mało nie wkręci się w szprychy. Nie znam możliwości zdeklarowanych uczestników ale uważam, że jest jak najbardziej realne by przejechać założoną trasę. Zakładając dwutygodniowy termin wyjazdu planowałem dzień/dni wolne od siodełka, spowodowane złą pogodą lub potrzebą odpoczynku. Co do treningu, to może nie od razu 50-60 km dziennie - powoli, mamy dopiero kwiecień, najlepiej sukcesywnie przygotowywać organizm do wysiłku. Kwiecień rozpoczął się rewelacyjnie jeśli chodzi o pogodę, przynajmniej w centrum ;) co przekłada się na codzienne przejażdżki rowerowe, krótkie, na rehabilitację ZUS-owską, czy dłuższe. po najbliższej okolicy. O ile nic się nie zmieni plan założony na ten miesiąc zostanie wykonany z nawiązką :) :D Miało być :
violet58 pisze: 31 mar 2019 16:46 300 na kwiecień :?: :!: .... no nie wiem - prawie trzy tygodnie przygody z ZUSem- zobaczymy może się uda ;) :D
A już jest prawie 200....
edm.jpg
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: strapper »

Witam
jesli moge cos podpowiedziec .... proponuje sprawdzic nocleg w Gdyni Dom Nauczyciela Kropeczka. Warunki ... no , ale za to miejsce wyjatkowe i chociaz z tego powodu warto.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Dziękuję bardzo :kwiat: , wszystkie rady i podpowiedzi mogą być pomocne. Kropeczkę zlokalizowałem - Gdynia Orłowo, pewnikiem nieopodal przejeżdżałem jadąc Promenadą Królowej Marysieńki - myślę że oferta, obok sopockiego DS, o którym wspominała Asik warta rozważenia. Raz jeszcze dziękuję :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: lawenda »

Wpadłam się tylko przywitać. :kwiat: Czas do łóżeczka, bo jutro raniutko do pracy.
Widzę, że się sporo dzieje. :D Nowi uczestnicy. :D U mnie treningi rozpoczęte. :D
Violet58 dane prześlę jutro. Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Witam, miło widzieć po powrocie z sanatorium... Nie zasypiamy gruszek w popiele....
Wszak pozostało >>>>>
Z%.jpg
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, Lawendo ! :D Witaj moja towarzyszko niedoli :lol: rowerowej. Trenujmy, coby nas chłopcy nie zostawili w tyle !
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: lawenda »

Witaj Pietka 50+. :kwiat:

Mam wielką nadzieję, że tak nie będzie. :lol: :lol:
Przecież violet wcześniej napisał, że będzie jechał jako ostatni i ......... będzie się pilnował, aby z klifu się nie stoczyć. :lol: :lol:
Pozdrawiam wszystkich zdeklarowanych i kibiców. :kwiat:
ODPOWIEDZ