Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
jerzy555
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19
Na forum od: 29 mar 2019 10:34
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: jerzy555 »

Chciałbym odpowiedzieć dla lawendy. Jazda rowerem to ilość rzeczy bardzo ograniczona. Jakby by to była Grecja to kreacja wieczorowa by się zmieściła. Nasz klimat nie daje takich możliwości, a szkoda.Szpilki to chyba raczej niemożliwe. Wystające z plecaka mogłyby ograniczać pole w czasie mijania i stwarzać niebezpieczeństwo w czasie jazdy :lol: Mimo to lubię kobiety w szpilkach. :kwiat: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1551
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: lawenda »

Ojojoj jerzy555....że też musiałeś sprowadzić mnie na ziemię. :roll: :lol:
A ja tak marzyłam o tych szpilkach i kreacji wieczorowej. :lol: :lol: Wszak będziemy mijać Kołobrzeg i inne miejscowości uzdrowiskowe. No cóż... trudno... zaprezentuję się w gatkach z pampersem i jakichś trampałkach. ;) :lol:

Violet58, Pietka50+, czy ja o czymś nie wiem... jakieś koszulki, kamizelki, logo itp.

Jerzy555, czy decyzja została podjęta :?:

A teraz na rowerek. :D Co prawda trochę chłodno i troszkę wieje, ale co mi tam. :lol: :lol: Trenować trzeba. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Koszulki, kamizelki to na razie luźne pomysły... Może się zmaterializują, czas pokaże, myślę, że temat do przedyskutowania. Koszt materiałowy niewielki, nie wiem jak z nadrukiem, ale sporo firm świadczących takie usługi, chyba nawet widziałem taki punkt w Decathlonie.... Myślę, że na upartego kreacja i szpilki zmieszczą się do sakwy, a jeśli to będzie wózek, to spokojnie, jeszcze będzie luzik... ;) :D
Ja właśnie wróciłem, niespełna 40 km, niestety połowa trasy z "wmordewindem", mimo że jechałem z zachodu na wschód ;) :) Ale to była taka typowa miejska jazda, ograniczona czasowo koniecznością powrotu na obiad. Podsumowanie poniżej>>>>
Z1.jpg
PRZYPOMINAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM, A CHĘTNYM DO WSPÓLNEGO PRZEJAZDU NA TRASIE JAROSŁAWIEC -USTKA PRZEZ TERENY CENTRALNEGO POLIGONU SIŁ POWIETRZNYCH O NADSYŁANIU DANYCH NIEZBĘDNYCH DO UZYSKANIA STOSOWNEGO POZWOLENIA - TERMIN UPŁYWA 20 KWIETNIA Więcej szczegółów tutaj>>>viewtopic.php?f=17&t=19244&start=260#p828649
Pozdrawiam wszystkich :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Pomorze Zachodnie możemy przejechać zgodnie z folderem VeloBaltica, który wstawiłem na dysk Google'a >>> https://drive.google.com/file/d/1O0Plot ... sp=sharing
Odcinek 1 Świnoujście - Dziwnówek
Odcinek 2 Dziwnówek - Kołobrzeg (szpilki) ;)
Odcinek 3 Kołobrzeg - Mielno
Odcinek 4 Mielno - Darłowo
Odcinek 5 Darłowo - Ustka (szpilki) ;)
VeloBaltica.jpg
Na dysku również dodane szczegółowe mapy poszczególnych odcinków >>> https://drive.google.com/file/d/1-26gFg ... sp=sharing
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Lawenda, Ty się nie martw tymi szpilkami, bo ja jestem "nieszpilkowa", więc będziemy w ładnym obuwiu sportowym paradować po Kołobrzegu :lol: A co do koszulek, to myślałam o jednakowych dla grupki z hasłem przewodnim, ale to omówimy na spotkaniu. Jeszcze trochę czasu jest, zdążymy je przygotować. Pozdrawiam ciepło :) :kwiat:
jerzy555
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19
Na forum od: 29 mar 2019 10:34
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: jerzy555 »

Lawenda, Piętka 50+. Dziewczyny wszak urok kobiety to nie tylko szpilki. Znam tereny nadmorskie, miejsca zabaw i wiem, że większość kobiet nie przychodzi w szpilkach, a wspaniale się bawi. Oczywiście kiedy są dobrzy partnerzy ;)
Co do koszulek to myślę, że dobry pomysł.
Lawenda, decyzja dojrzewa. :o
Viotet 58, staram się rozszyfrować sposób rejestracji. Na razie nie wiem jak to zrobić. :(
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Nie bardzo wiem o jakiej rejestracji mówisz? Jeśli chodzi o przejazd przez CPSP Wicko podajesz mi na priv wymagane dane, ja sporządzam zbiorówkę i wysyłam do Pana Zająca i czekamy na odpowiedź. Dostaniemy przepustkę to ok, zaoszczędzimy trochę kilometrów - jeśli nie objeżdżamy poligon "dołem".
Plan na dziś, spotykamy się w Świnoujściu 31 sierpnia lub 1 września, by rankiem 2-go września (poniedziałek) wyruszyć w trasę. Jeśli nie chcesz przyjeżdżać do Świnoujścia możesz ewentualnie dołączyć po drodze, myślę że trasa nie ulegnie zmianie (generalnie R10), a relacje w miarę sił ;) będziemy prowadzić na bieżąco.
jerzy555
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19
Na forum od: 29 mar 2019 10:34
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: jerzy555 »

Violet 58 Już wiem o co chodzi. Dane prześlę na priv. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Re:Pierwsza "setka" zaliczona :).. i dwie, i trzy kolejne :-D

Post autor: violet58 »

violet58 pisze: 31 mar 2019 16:46 300 na kwiecień :?: :!: .... no nie wiem - prawie trzy tygodnie przygody z ZUSem- zobaczymy może się uda ;) :D
Udało się, nawet w połowie miesiąca, wykonać plan z nawiązką, :D mimo ZUS-u i nie najlepszej pogody...
300.jpg
forumowicz

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: forumowicz »

Wesołych Świąt rowerowi pasjonaci :kwiat:

Bibi
ODPOWIEDZ