Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: lawenda »

Widzę, że wszyscy ostro pedałują i liczą kilometry. ;) Ja nie liczę przejechanych kilometrów, bo w tamtym roku jesienią urwałam kabelek od licznika, a nowego niema komu zamontować, a leży w domu już ze cztery miesiące. :lol: :roll: Od maja postaram się już rejestrować przejechane kilometry to też zdam relację. :D
Ostatnie dwa tygodnie były dość trudne jeśli chodzi o jazdę na rowerze, bo ciągle wiało i wymagało to większego wysiłku. Ale niema tego złego.....kondycja coraz lepsza. :D
Dziś pada, więc chyba "nici" z treningu. :(

Pozdrawiam. :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

darek pisze: 26 kwie 2019 17:58 .... Dobrze ,że nie ukazujesz przyrostu masy mięśniowej
Jak to nie pokazuję :?: :!: A awatar to co? Przyrost widać, jak się patrzy - musculus maximus ;) :D :lol:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem 500+

Post autor: violet58 »

logo-500-front.jpg
:) :D :lol:
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: moderator »

Zainstalowałem Stravę na początku miesiąca. Uciekło mi 60-70km ale 183km zdołałem zarejestrować. Chciałem nadgonić Cię Violet w ten długi weekend ale przecież to już maj więc nic z tego, nie uda mi się :D Będę zbierał na kolejny miesiąc, tym bardziej, że w szkole córki rozpoczął się "Rowerowy maj", to pojeździmy razem.
Pozdrawiam forumowiczów-rowerowiczów.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Witamy w klubie. :) :D Jak masz zarejestrowaną Stravę to może chcesz wziąć udział w konkursie CCC - więcej szczegółów znajdziesz tutaj >>> http://cccteam.eu/pl/regulamin-konkursu-CCCTeamFan/ ;) :D :lol: I zobaczyć z bliska Giro d’Italia, Tour de France, lub Vuelta a Espana.
Ja chyba jednak zostanę przy Endomondo, głównie z powodu pulsometru :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: darek »

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
No to super .
Wszyscy kręcą że az miło czytac Ja mimo kilku dni laby nakręciłem na moim zegarku cos około 450 km
MAŁO ale mam ograniczyć bo źle wpływa na 4 litery.
Dziś natomiast robiąc rundkę chyba cos stało mi się z ..nogą
Aby podczas ruchu ,jazdy dostac skurczu Zylaków ???
O 18,00 ściagnął mnie z trasy Syn - Dobrze że mimo święta Znajomy znajomego miał dyżur w Szpitalu i wykonał mi doplera żył .
Okazało się że pofolgowałem Sobie
Jutro do naczyniowca .
Cholera jak nie Urok to sracz...
A było ta dobrze tydzień roztrenowania powrót i kolejny Zonk
Ale myśle ,że teraz to może brak jakiś witamin
Może magnez ?

Ale żeby skórcz lewej nogi powalił na ziemię podczas....spokojnej Jazdy prędkość wg zegara około 22-23 km/godz Niespotykane
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: moderator »

Stravy jeszcze dokładnie nie znam, ale uczę się, jest ok. Pulsometru i tak nie mam, chyba, że ten w zegarku, a on łączy się tylko ze swoim softem więc na nic jest. Póki co obserwuję brata na Stravie, który w tym roku nakręcił już 3,5tys. km. Dziś zrobił 210, a ja tylko 60 ale ja z żoną i 8-letnią córką :) Pobiła swój zeszłoroczny rekord, który wynosił 38km. Teraz ma 60km i już deklaruje, że 100 przejedzie jeśli tylko poduszkę zamontuję na siodełku :) Przy okazji po trasie zajrzeliśmy do Parku Zdrojowego w Konstancinie i do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Tężnie pracują, magnolie już przekwitły ale tulipanów dostatek jeszcze :)
Kiedyś i trasę wzdłuż wybrzeża przejadę, a na dziś mocno trzymam kciuki by się Wam udało!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: smuga »

Witam kolarską brać :D Ja z takim małym pytaniem ;) Czy przewozicie rowery na samochodach ? Może coś o bagażnikach na rowery :roll: . Jako że nie mamy haka holowniczego a montaż na klapę odpada... pozostaje nam dach do przewozu roweru . Znam Thule a czy macie doświadczenie z jakąś inną tańszą marką równie dobrą a może i lepszą :?:
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: moderator »

Używam bagażnika dachowego, a w zasadzie są to cztery oddzielne uchwyty montowane do belek. Belki z mocowaniami do gniazd w dachu auta (ich marki nie pamiętam), a uchwyty jakieś proste, słowackie chyba, żadne wymysły, coś taniego. Przewoziłem tak trzy rowery po ok. 1tys. km jednorazowo i nie miałem żadnych problemów. Dodatkowych wrażeń po drodze nie było, a jechałem i szybko po ekspresówkach jak i po leśnych wertepach. Jestem wysoki więc łatwo mi było sięgać również do rowerów zamontowanych na środku dachu. Pewnie niedługo znów zamontuję ten zestaw i wtedy dokopię się do jakiegoś pudełka, na którym może odczytam nazwę :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: smuga »

Dziękuję moderatorze 8-) Może jeszcze ktoś coś napisze w tym temacie :kwiat:
ODPOWIEDZ