Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

"Wątpiący staje się mimo woli sojusznikiem wroga" - Bł. ks. bp Michał Kozal
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7820
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: darek »

W imieniu Swoim jak i osób ,które wstępnie wyraziły chęć uczestnictwa -
Nowym Forumowiczom
Dziękuję za doping :kwiat:

Dla Tych .którzy wspierają -Dopingują .
Pragnę poinformować ,że rzekomo czeka na mnie już Nowy i Polski ze względu na serwis jednoślad .
Dzieciątko chyba się zastanowiło i postanowiło mi za upór i jako dobry prognostyk dać narazie Voucher-opłacony z dostawą niestety po Nowym roku takiego rowerka -Romet Wagant 7 2019.
Młodszy syn natomiast chciał mi i chce nadal zasponsorować -Rower Ecobike Even White 2017 z baterią 10,4AH ale wiedzą że to jeszcze nie mój etap .

Dziś odbyłem pierwszy bo obowiązkowy trening 30 minut na stacjonarnym plus 30 minut bieżnia .
Bo praca nad nogami musi być :lol:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1397
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: alka50+ »

Darek...smutno doczytać,że Ty taki obolały i tyle badań przed Tobą...ale dasz radę. Jesteś zapewne w dobrych rękach medycznych i każdy dzień będzie lepszy w Twoim samopoczuciu. Życzę dużo dużo zdrowia i do zobaczenia na rehabilitacji w Kołobrzegu. :serce: :serce:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7820
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: darek »

Alka
Violet dał POMYSŁ .
Który podoba mi się i ,który jest realnie do spełnienia.
..w 1980 roku z Kolegą odwiedziliśmy cała Polskę tzw Miasta wojewódzkie w POLSCE pisał o Nas Nawet Świat Młodych 49 Miast w 50 dni -fakt całe wakacje ale jaka eskapada skończylismy niefortunnie w OPOLU gdybyśmy skończyli w Warszawie była by informacja w DTV ;) skonczyło się na Gazetach regionalnych -ale za to była 5 z Propedeutyki .

Schorzenia -Broń Boże choroby to stan ciała ..w 1992 roku wszczepiono mi w tyskim szpitalu Wirusa B choć po czasie okazało się że był to jednak Wirus C.
Stwierdzono wg ówczesnych dostępnej wiedzy NAWET Marstkość Wątroby Już byłem zdesperowany .. 14 lat DIETY wątrobowej biały ser , białe mięso i warzywka ..wyszedłem w 2008 roku otrzymałem ostatecznie potwierdzone wyniki z niezależnej Kliniki ...Wątrobowej -okazało się że udało się .
Do dziś pamiętam smak duszonej cebuli w potrawie ,której nawet nie poczułem przez prawie 16 lat.
Przyznaję się wypiłem szklankę piwa i spałem prawie 20 godzin chyba się upiłem choc chyba było to piwo ..bezalkoholowe ;)

Tak przyznaję się Diagnostyka w Moim przypadku jest na NAJWYŻSZYM poziomie leczę się dzięki Moim Przyjaciołom w chyba Najlepszych placówkach.
Prawda jest taka że ponad 30 lat Cukrzycy insulinozależnej Typ 1 z powikłaniami spowodował kilka Zmian w organiźmie -ALE musisz wiedzieć że w moim przypadku leczy się szybciej niż na ..psie -takie powiedzenie.
Nie mam zamiaru się tutaj na portalu licytować Mam kilka schorzeń ,którymi mógłbym obdzielić kilka Osób ale są Moje .

Jestem wg rankingu jednym z kilku ,którzy wygrali w Polsce z Wirusem C , , wygrałem z Nowotworem bo .. Miałem siłę i chciałem Walczyć Wygrywam choć nieraz mimo przegranej Mówie tę Bitwe przegrywam ale Wojnę Wygram.

Będę Czekał na Ciebie gdy wyruszymy ze Świnoujścia gdy będziesz Nas dopingować w Kołobrzegu a i obiecuję ( Brak Subordynacji u Violeta ale mysle że wyrazi ZGODĘ ,że Porwę Cię na Tańce do Mojego serdecznego kolegi Mariana na Kasprowicza 17 do Kawiarenki ..SanRemo ;) )
Co do treningu ..tak mam obsesję ,że muszę mieć jak najmocniejsze Nogi bo w sporcie rowerowym ;) to jest ważne .
Oczywiście trening jest na lajciku bo jest OFICJALNA -Obawa choć NIE MA Zakazu odnośnie elektrody
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Witam poświątecznie :)
Chciałbym podrzucić kolejny link do ciekawej relacji z wyprawy wzdłuż Bałtyku. Odbyła się ona co prawda kilka lat temu (2015), ale zawiera wiele informacji, które mogą być przydatne. Założenia podobne do naszych, bez wcześniejszych rezerwacji noclegów , czas trwania podobny. Warto przeczytać... :D
http://fotorowerzystka.blogspot.com/201 ... tep-i.html
Pozdrawiam
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1397
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: alka50+ »

Darek...wrócę z Dublina...może i z Buska Z./ jak szczęście dopisze/i wkrótce będę Was dopingowała na rogatkach Kołobrzegu. Dobrego czasu...rehabilitacji i optymizmu na każdy dzień...pozdrawiam. :serce:
Awatar użytkownika
Ricardo
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 31 gru 2015 19:39
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Ricardo »

alka50+ dołączymy do nich na jeden etap :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Felice »

Ja też zapowiedziałam się na etap do Kołobrzegu jak kolano pozwoli.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: lawenda »

Violet 58 po takich relacjach to chciałoby się już wyruszyć w trasę :lol: a tu jeszcze tyle czasu trzeba czekać :lol: :lol:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

To fakt... :) Ale niedawno był ponad rok, a tu niespełna trzy kwartały... ;) A dokładniej, zakładając, że wyruszymy 2 września o godzinie 9.00 :D to :
8 miesięcy 2 dni 19 godzin i 37 minut
Trochę przerażają te wszechobecne relikty postkomunistycznych wynalazków drogowców - dziurawe płyty typu "jumbo" . Miałem wątpliwą okazję przetestować tę nawierzchnię podczas przejazdu z Darłówka do Jarosławca - jeszcze z nie połatanym kręgosłupem. Mam nadzieję, że przez trzy lata, które minęły od opisanej podróży wiele dróg zmieniło się na lepsze.
ODPOWIEDZ