22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

Witam ,oooooooooo ale tutaj kwiatki,a jakie żądania :lol: na ten tychmiast :oops: nadrapało się nadrapało ,jeszcze bardziej niż te piękne kotki .
A przecież mozna być miłym ,taktownym prawda? :) Przecież cały swiat nie należy do nas ,niestety :o warto o tym ,pamietać ,to jest fajna lekcja pokory ,ale czy dla wszystkich? :)
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

Sierotka jak to do mnie pijesz,to zastanów się! usuwam konto bo nie widzę sensu tutaj pisać,i tyle!
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

Witaj :) max nie pije do Ciebie ,nie mam takiego powodu ,ani też takich zachowań .
Masz zapewne zły dzień :oops: tak się zdarza i bardzo impulsywny ........................................... :oops: to kiepska cecha wierz mi .
A tak pozdrawiam Ciebie ciepło i nie złość się ,jesteś bardzo przystojny i to Ci może zaszkodzić 8-)
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

nie ma sprawy! jak mnie spotkasz w Krynicy to się odezwij spotkać pogadać nic złego!
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

na pewno nie jest to dla mnie ważne ,to może być tylko przypadek
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1390
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: Bunia »

MAX jadę z mężem do Rytro w po 15 lutym, na pewno odwiedzimy Krynice. Czekam na skierowanie z NFZ , może marzec :) :P Najważniejsze że się śmiejemy, :) wszak śmiech to zdrowie. Pozdrawiam Bunia
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: Felice »

Max,piękna kociczka.Maine coony są z norwegami troszkę podobne.
Ja mam norweskiego leśnego niebieskiego pręgowanego kocurka Fredzia.Jest nie mniej uroczy niż Twoja kocia.
A jeżeli chodzi o wyjazd to właśnie pakuję bagaż i dziś czmycham na tydzień do Lądka Zdroju.
ODPOWIEDZ