22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

W Krynicy nie będę, choc byłam w gronie osób zainteresowanych wyjazdem. Niestety na urlop w pierwszym kwartale roku nie mam co liczyć... a poza tym czekam na wyjazd z NFZ, więc trzeba oszczędzać urlop ;)

Kicia faktycznie sliczna... Prawie jak tygrys :)
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

MAX,ja mam urlop od 23.01 i jeżeli będzie wystarczająco dużo kasy to jestem w tym samym terminie co Ty w Krynicy. Jeżeli nie wystarczy mi na tydzień pobytu,to przyjadę chociaż na weekend od 27.01 - 29.01. No bo trzeba się koniecznie poznać w realu. Pozdrawiam i zachecam niezdecydowanych.
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

MIX nie przesadzaj! ja też mam kryzys,nie musimy żyć ponad stan,a jedzenie w biedronce na kilka dni może być! na baletach tez nie wydamy dużo,kobiety z klasą płacą za siebie!jedynie noclegi 40zł za dobę jedynka.rezerwuj wiec tam gdzie ja i nie łam się! 22 go w niedzielę autobus z Krakowa jest do Krynicy o godz:12.20.,a tak w sumie to napisz mi mailem nr tel zadzwonię do Ciebie mam kupę minut do wykorzystania.nie łam się kasa to nie wszystko!
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: Selene »

MAX jeż jeżeli chcesz mieć dziewczynę
to musisz mieć i na dziewczynę. :D
Mężczyzna z klasą płaci za siebie i za kobietę i to bez względu na status materialny kobiety.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: Felice »

Norweski leśny pręgowany.Własny?Czy zdjęcie pożyczone?
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

już odpisuje: 1.droga Selene,kobieta która ma zakodowany pewnik że facet płaci za wszystko,dla mnie jest zerem! przykład: załóżmy że jesteś bogata,prosi Cię do tańca facet ,coś miedzy wami zaiskrzyło,potem okazuje się że on ma jakiś kryzys finansowy i stać go na płacenie za siebie,co wtedy zrobisz podziękujesz mu?
miałem dwa razy takie numery: umówiłem się z kobietą idziemy do kawiarni,po drodze jest Jubiler,kobieta wchodzi do niego,ja też,opowiada mi jakie to tamto jest piękne,odpowiedziałem jej: możesz mi kupić buty za 300zł,nie lubię wisiorków,koniec znajomości! drugi numer podobny zaciągnęła mnie inna,do sklepu z kosmetykami,wszedłem z nią i kupiłem sobie krem ,ale mała franca minę,przyjechała do niej mamusia, i nawet nie zapytała że zapłaciłem za wstęp do tężni,kobieta z klasa tj taka: co przynajmniej zapyta,czy ma zapłacić czy nie,
teraz odpowiadam Alice: to jest moja śliczna kocica,córka międzynarodowego czempiona Maine coon
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1390
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: Bunia »

Kocia piękna, moja mała tygrysica troszkę podobna 8-) . MAX :lol: ale załatwiłeś te naciągaczki :lol:
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

Bunia Alice a Wy gdzie jedziecie i kiedy?
forumowicz

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: forumowicz »

Ha ha ha ,ale się uśmiałam ,nawet nie powiem z kogo bo szkoda słów i cennego czasu.A Krynica osnieżona ,chodniki też,
ale jest cieplutko ,jest cudownie .
Pozdrawiam wszystkich wypoczywajacych nie tylko tutaj :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: 22-29 styczeń 2012 będzie ktoś z was w Krynicy?

Post autor: Zosia »

I ja pozdrawiam :) I w poniedziałek też ruszam w Twoim kierunku żałuję ,że nie do Krynicy ale jestem dobrej myśli i spróbuję zachwycić się Polańczykiem :D Zosia
ODPOWIEDZ