Kołobrzeg w maju

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

Darek...Ty to ,,chodzisz ,, hi za Nami z Zosią .. odczytałeś wszystko jakbyś to wiedział co zaproponujemy Grupie. Tak.Postawiłeś w sobotę na ,, San,, i tam balowaliśmy. Mieliśmy tam od tygodnia rezerwacje.
Teraz sobie śpiewamy...nogi nogi...nasze biedne nogi hihi :D
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

Felice....szkoda że tak wyszło ...zaproszenie aktualne.😊
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

My z Zosią już hihi myślimy Kto wymyśli i gdzie kolejny Zjazd.... ; :serce:
Ruda bardzo Nam Ciebie brakowało... :serce:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: Zosia »

O kurczę znowu nie mam internetu a z komórki nie bardzo ale muszę choć slowko. Bardzo wszystkim juz dzis dziekuje w szczegolnosci za spotkanie ale rowniez za niespodzianke... . Widzicie kwiatki ...tak dzis
wiatr od morza zerwał kilka kartek z kalendarza i w Kołobrzegu był 15 maj . Brakuje mi slow , jestescie kochani, dziekuje :serce:
Awatar użytkownika
Marysia65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 312
Na forum od: 02 kwie 2016 20:28

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: Marysia65 »

Dziękuję bardzo, wszystkim uczestnikom spotkania, za możliwość poznania Was, jesteście bardzo wesołymi, wspaniałymi osobami , z którymi chce się spędzać czas , choć trochę szkoda , że trzeba było się nim dzielić ;) Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: darek »

alka50+ pisze: 11 maja 2019 23:15 Darek...Ty to ,,chodzisz ,, hi za Nami z Zosią .. odczytałeś wszystko jakbyś to wiedział co zaproponujemy Grupie. Tak.Postawiłeś w sobotę na ,, San,, i tam balowaliśmy. Mieliśmy tam od tygodnia rezerwacje.
Teraz sobie śpiewamy...nogi nogi...nasze biedne nogi hihi :D
Sory
Droga dedukcji.
Zresztą w sobotę chyba tylko Marianek ze swoimi Dziewczynami ma odpowiedni stolik ,podejrzewam że nawet chyba nawet wiem gdzie się rozlokowałyście .
A i muzyke gra do tańca i różańca za około miesiąc pojawię się tam na wysokim stołku na browarka .
Pozdrowienia dla tańczących :serce:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

Darek...cieszy mnie, że tak dobrze znasz wiele fajnych miejsc w moim pięknym Kgu. Do zobaczenia na kawce.jak będziesz.....powspominamy i Wrocław. :kwiat:

Waldek...aż tak nie było jak w dedykacji Twojego utworu/ może Kiedyś :D /Ale bawiliśmy się świetnie.Ach....Każdy ma w Sobie tyle energii....I tyle radości. :serce:

Gieniu...Dzięki, że sercem Byłaś z Nami...Byłaś w Naszym kręgu Osób o Których rozmawialiśmy. Ja osobiście Ciebie poznałam z czego się cieszyłam bo mogłam opisać-przybliżyć roztańczoną Kobietkę z walizeczką... :serce:

Atina...Dzięki za pozdrowienia z drugiego krańca ale dotarły na czas...do zobaczenia może na kolejnym zjeżdzie.. :serce:

Pozdrawiam Wszystkich Którzy Nam kibicowali i Tych Którzy zastanawiają się czy przemierzać te kilometry na Zjazdy....warto...warto i warto... :serce:

A
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

Zosieńko....nie mogło być inaczej....Super, że udała się i niespodzianka....A tak jak powiedziałaś ...W Kgu nawet wiatr pomaga dopasować życie do zdarzeń....będzie co wspominać....och będzie...
:Wszystkiego tego co najlepsze w życiu.. :serce: :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: Zosia »

Dzień dobry, ale jest tu nas jeszcze wiele i pewnie w miejscu gdzie czuliśmy się najlepiej spotkamy się jeszcze nie raz ;) "Poznaniu" szerokiej drogi :) Buziaki :serce:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: Zosia »

Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Myszka się znalazła była w swojej "norce" :lol: :lol: Alu czekam :)
ODPOWIEDZ