jedziemy do Ciechcoinka?

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: forumowicz »

Cześć,kiedy to spotkanie w Ciechocinku?,Darek czy sprawdziłeś jak tam jest obecnie?
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: darek »

Max

W Ciechocinku obecnie jest min Lewek
Wg relacji -Życie powraca , są i Tańce są i.
A wg naocznego dziś Świadka ponad 40 minut oczekiwania na Stolik w Wiedeńskiej u Twoich Ulubionych Pań ;)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: ewasz »

Nosz Darek, gałganie jeden, to jechałeś do Ciecha do Lewka i mnie nie zabrałeś choćby ino nakKawa. Qrde chyba się obrażę na Ciebie :shock: :( :evil:
Nastempnom razom dryndaj ku mnie bo Ci nie wybacza i przyndziemy na udry :P :twisted:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: darek »

Ewa

,,,,w czwartek była Awaria w Karwii ( a tam Synowa Sama z Wnukami ) to wsiadłem pomogłem i w drodze powrotnej bo KAWA W TYCH Tank sztelach bokami mi wychodzi chciałem sobie ...pomaszkecic kołocza z posypką -dobrze ze chociaz nie musiałem szukac parkingu bo o dziwo ten inwalida pod WIEDEŃSKA był wolny.
Lewkowi nie śmiałbym ....przeszkadzać ;) wiem Ja tez pośrednio zawiodłem.
ale w między czasie pojawił się kolejny PROBLEM i wylądowałem koło Mary Ann bo Panowie robiący przy Solarach pojechali troszkę po Mamie i zostałem zmuszony troszkę uspokoić Panów Monterów

EWA Obiecuję Solennie przy Świadkach
Jak będzie wyjazd To Jadymy Razem
a kawa Obiecuja do końca wakacji Tylko musisz Wiedzieć ,że Jeszcze się Troszka Boja tak łazikować raczej z boku w małym skupisku -Wiem licho nie śpi
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: andrzej1955 »

Kruca Bomba,Darek :) jak Latający Holender-szlaja się po całej Polsce ;) poproszę więcej przekomarzań Ewuni :kwiat: z Darkiem :) w gwarze-Wspaniale się to czyta :D Pozdrawiam :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: Zosia »

Ha, ja to sylabizuję jak bym czytać się dopiero uczyła ze zrozumieniem ale fakt przyjemnie się czyta :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: andrzej1955 »

Jakkolwiek byś nie czytała Zosiu :kwiat: jak zrozumiałaś to już jest dobrze :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: ewasz »

No dobra Darek, Pon Bócek Cie rozgrzeszy a i jo tyż. Miej się dobrze i dewej pozór na te świrusy. Jeszcze ta kawa wypijemy jak ni tam to sam 😘 czymia za słowo 😘
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: darek »

Ty mi sam tukej PanBócka nie wspominej bo jak tak pobieżnie słuchom radia czy oglądom internet to zaś byda Musioł się stykać z Ujkiem co by mi wyklarowoł jak to jest z Tą Komunią dla Rozwodników i Tymi Nowymi ślubami .
To co łoni stwierdzili ze karlus co zmajstrowoł 3 elwrów teroski jest Impotent i moge sie wziąść Nowo Kobita coby mogł sprubować zaś ?
Jo Mu zaś zadom kilka Pytań i Ujek zaś mnie bydzie unikoł albo do Odpowiedź że jo nie strzymia.
Dobre koniec z politykierami bo zaś keryś bydzie pisoł że
Pisza nie na temat

Ok
Ale Jo mom Cukrzyca i nieroski zdarzo się MAJCZYĆ Spytej się doktora lub poczytej się i Co :D :D :D :D
Mom Nawet na to papiur podpisany przez Profesora i ....

Co do Kawy EWA JAK w Banku ino nie ruskim :)

A co do wyjazdu na Spotkanie w Ciechocinku ?????
To nie ukrywam w tym roku trasę Katowice - Gdańsk / Karwia/Władek zaliczyłem chyba z 10 razy mimo Pandemii i inkszych i gdyby nie znajomość czy możliwość objazdu to te 120 km pomiędzy Częstochową a Łodzią to bym chyba przeklinał
120 km - to odległość budowy Nowej Autostrady ,ale te 120 km dzis ludzie jechali 3-4 godziny za 5 godzin to przed remontem jechało się z Katowic do Gdańska znam takich co dojeżdżali i do Władka

Może po Wakacjach ruch będzie mniejszy bo teroski organizowanie Jubelu w Ciechu dla Ludzi kiere mieszkają na osi drogi ze Śląska to Porażka pryndzyj dolecom tam fligerem a nawet do tych co by jechali od Częstochowy to Sam już u Naszego Jędrka pod Łodzią trzaby było zrobić pit-stop bo sie zajadom.

Jo w każdym bądź razie mom recht na tym Ciech tak na 2-3 dni bo dłużyj bych chyba tam nie strzymoł .

A Teraz zadanie dla Koleżanki ZOFII o przetłumaczenie wywodu dziadka Darka do Cioci Ewy
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: jedziemy do Ciechcoinka?

Post autor: andrzej1955 »

No to teraz masz zagwozdkę Zosiu :kwiat: a Ewuni :kwiat: i Darkowi :) Dziękuję za Wspaniałą Konwersację :D :kwiat:
ODPOWIEDZ