Spotkanie

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: Spotkanie

Post autor: forumowicz »

haha, z gustami się nie dyskutuje,mnie opinie nie interesują,Ciechocinek super,można tam wypocząć/zwłaszcza jak ma się ciśnienie deczko przekroczone/,super wybawić/bardzo dużo młodych ludzi!/ ,pośmiać/zawsze pełno śmiesznych i wesołych ludzi/,dla mnie rewelacja w lecie!!! w zimie Kołobrzeg,Busko jak kto lubi małe miasteczko,park i nic poza tym,ale chętnie tam bywam raz na 2-3 lata,rozumiem miłośników gór,ja gór mam po uszy,ale raz czy dwa w roku bywam w Szczawnicy,Krynicy,Zakopanem ,lubiłem też Świeradów/byłem 8 razy/,inni lubią Iwonicz,Lądek,a to nie moje klimaty/byłem i po 2 dniach zwiałem/,tak więc wybierajcie,wybór duży,najważniejsze ,super się bawcie i odpoczywajcie! ja staram się
forumowicz

Re: Spotkanie

Post autor: forumowicz »

I oto chodzi...znaleźć coś dla siebie i nie oglądać się na innych. I oczywiście korzystać z towarzystwa ludzi, którzy lubią to co Ty. Jakby każdemu z każdym było po drodze byłoby nudno. 😉
forumowicz

Re: Spotkanie

Post autor: forumowicz »

jak już się rozpisałem,to połączę Ciechocinek i Busko,otóż,w większym gronie,byłem na 3 spotkaniach z forum,Busko,Ciechocinek i Krynica Zdrój,było super! i tutaj wspomnę o koleżance z Forum Selenie,byłaś duszą towarzystwa! wspomnij czasem o nas,zerkając na ziemskie życie!
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Spotkanie

Post autor: Zosia »

A może tak ten długi weekend 20-23 ? Kawał drogi tak tylko na kawę do Buska ale 4 dni :?: Może warto przemyśleć ?
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Spotkanie

Post autor: Zosia »

Długi weekend jak weźmiemy piąteczek wolny oczywiście :lol:
forumowicz

Re: Spotkanie

Post autor: forumowicz »

U mnie problem z urlopem w tym roku, chciałam ogarnąć Busko ale prawie 900 km na dwa dni jest trudne...chyba popadnę w depresję...albo poczekam na Polanicę, Lądek, Kudowę, Świeradów, Szczawno, Duszniki...w przyszłym roku powinno być już lepiej.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie

Post autor: Felice »

Zosia pisze: 21 maja 2019 10:41 A może tak ten długi weekend 20-23 ? Kawał drogi tak tylko na kawę do Buska ale 4 dni :?: Może warto przemyśleć ?
Myślę,że temat warto przemyśleć. Ja na miejscu zorganizuję co się da.
Florcia z Wrocka Flixbuse do Krakowa,a dalej Mat bus.Po 5 i pół godzinach jesteś w Busku.
A może ktoś z Twoich stron zdecyduje się to autkiem dzieląc koszty.
forumowicz

Re: Spotkanie

Post autor: forumowicz »

Busko od 31 maja do 2 czerwca kto będzie?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie

Post autor: Felice »

Ja będę 2 czerwca rano.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4582
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Spotkanie

Post autor: rybka »

Ja dopiero co wróciłam do domku zmachana :lol: ...ale może uda się troszkę później wyjechać ;)
ODPOWIEDZ