Spotkanie ponad podziałami

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Dzia_dek pisze: 05 mar 2020 13:30
Max-R pisze:(...)Czy naprawdę takie spotkanie jest niemożliwe? (...)
Max odpiszę na Twoje powyższe pytanie czy też apel (jak go zwał, tak zwał), spokojnie i bez żadnych emocji.
Chciałbym żebyś Ty również tak przeczytał moją odpowiedź. Czy Ty ją w jakiś sposób skomentujesz czy też nie,
to już wyłącznie Twoja sprawa. Otóż takie spotkanie nie jest możliwe, a przynajmniej nie w tym gronie osób,
które wymieniłeś. Na razie ujmijmy, to grono osób ogólnie, potem dopiszę szczegóły. Sam piszesz, że założyłeś
wątek "Spotkanie ponad podziałami", a co robisz na dzień dobry - właśnie hipotetycznie dzielisz nas na dwie grupy.
Więc kiedy byłeś szczery; zakładając wątek, czy pisząc ten tekst powyżej? Te podziały istniały, istnieją i tak będzie
nadal. Może chciałbym poznać (kiedyś) osoby które wymieniłeś w "mojej grupie"? Natomiast tych z drugiej strony już
niekoniecznie. Oczywiście za wyjątkiem Andrzeja 1955. Nie wiem dlaczego akurat jego tam "wstawiłeś"? Jesteśmy
z Andrzejem "razem" już ładnych parę lat na forum i jakoś sobie,do tej pory, nie przeszkadzamy wzajemnie. Chyba,
że jedynym celem dopisania Andrzeja do tej drugiej grupy było poprawienie jej wizerunku, który, mimo wszystko,
akurat do najlepszych chyba jednak nie należy. Na końcu miałem dopisać szczegóły, ale żeby nie wywoływać kolejnego
konfliktu, napiszę tak ogólnie, że po prostu nie jest mi z Wami (Darek & Hipokryt & Max-R) po drodze, a daję temu
wyraz od czasu do czasu, komentując (zazwyczaj negatywnie) Wasze posty w innych tematach.
Potwierdza to moje odczucia. Dałam temu wyraz wpisując się pod innym postem, chociaż miałam tam na uwadze podział na ,,starych" i ,,nowych".
Próbowałam kiedyś nawiązać kontakt z osobami, które planowały spotkanie w Busku i które znają się i spotykały. Bez powodzenia.
Na moje wpisy, pytania nie było odpowiedzi; zostały zignorowane. To mówi samo za siebie.
Ja, do tych pań jestem również nastawiona negatywnie. :roll: Inaczej nie da się.
To jest ich wybór.
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Felice pisze: 05 mar 2020 13:52 Dzia_dek lepiej nie ujęłabym tego co napisałeś. Brawo, odczucia mam takie same.
[
I kto to mówi... :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Max-R pisze: 05 mar 2020 14:10 Felice,Tobie tez napisze dwa słowa.Jaki jest cel,zabierania głosu,przez Ciebie,w każdym temacie,i oczywista ocena innych ludzi?.Przecież chyba wszyscy na tym forum i w rzeczywistych spotkaniach wiedzą,że Ty jesteś najważniejsza,i tylko twoje zdanie się liczy w ostateczności
Brawo! To potwierdza moją opinię o...
Pozdrawiam Max.
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Hipokryt pisze: 12 mar 2020 21:58 Wszystkie forumowe spotkania w szerszym gronie są zawieszone do odwołania. W wyjątkowej sytuacji wszyscy powinniśmy się wspierać i wyzbyć się wszelkich podziałów. Wstrętny wirus wszystkich traktuje równo.

Pozdrawiam jako jeden z zakwalifikowanych do grupy "B", czyli tej gorszej :shock:
Dlaczego gorszej?
Są jakieś kryteria podziału?
Bo jakoś naturalnie utożsamiam się z tą grupą gorszą ale nie czuję się gorsza, a wręcz odwrotnie.
Pozdrawiam na odległość.
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Max-R pisze: 13 mar 2020 14:05 Hipokryt na pocieszenie,Ci napisze,ze mnie zakwalifikowano na forum do grupy D czyli do d...
A jest jakiś wybór? Można przemieszczać się między grupami?
Chciałabym znaleźć tu przyjaciół. Kto się pisze?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Hipokryt »

anikop pisze: 12 cze 2020 13:54
Hipokryt pisze: 12 mar 2020 21:58 Wszystkie forumowe spotkania w szerszym gronie są zawieszone do odwołania. W wyjątkowej sytuacji wszyscy powinniśmy się wspierać i wyzbyć się wszelkich podziałów. Wstrętny wirus wszystkich traktuje równo.

Pozdrawiam jako jeden z zakwalifikowanych do grupy "B", czyli tej gorszej :shock:
Dlaczego gorszej?
Są jakieś kryteria podziału?
Bo jakoś naturalnie utożsamiam się z tą grupą gorszą ale nie czuję się gorsza, a wręcz odwrotnie.
Pozdrawiam na odległość.
Ojciec Założyciel (tego tematu) wie lepiej, więc wypada uszanować jego wiedzę i zgodzić się z Nim :)
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Oj tam, oj tam..., bez przesady. :kwiat:
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Chamader »

anikop pisze: 12 cze 2020 13:58 A jest jakiś wybór? Można przemieszczać się między grupami?
Chciałabym znaleźć tu przyjaciół. Kto się pisze?
A może << anikop >> , z racji zrozumienia i bliskości miejsca pomoże w zorganizowaniu spotkania..... :?
Tylko musisz się zgodzić <anikop>. Bardzo prosimy.......... :kwiat:
To byłoby bardzo dobre rozwiązanie........ :!:
I co TY na to.......................................
Pozdrawiam......................................
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Sloneczko »

Oooo raaaany :o
Byłam kilka razy w Busku z dziewczynami i facetami z NS i nikt do mnie nie pisał,
ze chciałby się z nami spotkać. :? :?
No cóz chyba jestem jednak ten gorszy sort :roll:
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Chamader »

<Słoneczko> jesteś najlepszym sortem...... :!: :!: :!:
Pozdrawiam Ciebie b. serdecznie. i zapraszam.............................
Przemyśl tą sprawę ....... i dołącz do grupy.......................
Z pozdrowieniem ......................................... :ugeek:
ODPOWIEDZ