Spotkanie ponad podziałami

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Sloneczko »

Bardzo chętnie dołączę :serce:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Felice »

anikop pisze: 12 cze 2020 13:44
Max-R pisze: 05 mar 2020 14:10 Felice,Tobie tez napisze dwa słowa.Jaki jest cel,zabierania głosu,przez Ciebie,w każdym temacie,i oczywista ocena innych ludzi?.Przecież chyba wszyscy na tym forum i w rzeczywistych spotkaniach wiedzą,że Ty jesteś najważniejsza,i tylko twoje zdanie się liczy w ostateczności
Brawo! To potwierdza moją opinię o...
Pozdrawiam Max.
A czy ty mnie znasz,by móc mieć jakąś opinię o mnie?
Max pisze często co mu ślina na język przyniesie. Jednego dnia obraża, drugiego na priv przeprasza, a trzeciego prosi o pomoc. Mnie akurat to lotto mówiąc najogólniej . Cenię opinię na swój temat ludzi,którzy żyją ze mną na codzień i beczkę soli ze mną zjedli.
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Max , Jednego dnia obraża, drugiego na priv przeprasza, a trzeciego prosi o pomoc.
Tak wszystko zależy kiedy ,kogo i czy mam w tym interes,normalna sprawa nie widzę w tym nic złego,należy rozróżnić pisanie o pierdołach a konkrety.Z tym obrażaniem to lekka przesada,to raczej Max był czy jest obrażany,tak to widzę Max z Galicji,miłego odpoczynku!
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Max pisze często co mu ślina na język przyniesie.No właśnie Felice tym się różnimy,ja nie plotę o ludziach z forum i nie wypisuje tutaj czy ktoś do mnie pisze na pw,itp,a Ty to właśnie teraz napisałaś,to jest pisanie co ci ślina przyniesie,rozumiesz? myślę że nie,więc nie ma sensu kontynuacji.Baw się super i przestań pisać na mój temat,ja tego nie robię o Tobie,to się nazywa plotkowanie
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Felice »

Max masz ewidentnie problem z myśleniem. Przytoczony powyżej cytat jednoznacznie świadczy o tym, że nie pleciesz o ludziach z forum.😂😂😂 i nie plotkujesz😛😂😂
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Alicja coś Ci wkleję i dajmy już spokój.
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Najlepszymi lekarzami na świecie są: promienie słoneczne, odpoczynek, ćwiczenia, dieta, pewność siebie i... przyjaciele.
Zachowaj je we wszystkich etapach życia i ciesz się zdrowym życiem. :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: darek »

Sloneczko pisze: 12 cze 2020 19:17 Oooo raaaany :o
Byłam kilka razy w Busku z dziewczynami i facetami z NS i nikt do mnie nie pisał,
ze chciałby się z nami spotkać. :? :?
No cóz chyba jestem jednak ten gorszy sort :roll:
z tego co kojarzę NIE TYLKO w BUSKU .
I Zawsze dawaliśmy RADĘ
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Felice pisze: 12 cze 2020 22:50 Cenię opinię na swój temat ludzi,którzy żyją ze mną na codzień i beczkę soli ze mną zjedli.
a tych "przyjaciół " sanatoryjnych opinii nie cenisz :?: :mrgreen:
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

anikop pisze: 12 cze 2020 13:44
Max-R pisze: 05 mar 2020 14:10 Felice,Tobie tez napisze dwa słowa.Jaki jest cel,zabierania głosu,przez Ciebie,w każdym temacie,i oczywista ocena innych ludzi?.Przecież chyba wszyscy na tym forum i w rzeczywistych spotkaniach wiedzą,że Ty jesteś najważniejsza,i tylko twoje zdanie się liczy w ostateczności
Brawo! To potwierdza moją opinię o...
Pozdrawiam Max.
moją też - wydawało jej się , że to co pier .. o mnie i innych w Lądku nie wyjdzie na jaw :mrgreen: wyszło , i to bardzo szybko :P
ODPOWIEDZ