Spotkanie ponad podziałami

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Chamader »

anikop pisze: 18 cze 2020 21:25 A właściwie, to o co chodzi? Bo nie bardzo wiem,

Ja również nie rozumiem Darkowego wywodu......

,, Anikop>> Zrób jakąś przymiarkę na ten wyjazd... sugeruj się swoim wyjazdem..... ( jaki masz konkretny termin wyjazdu ? - bo tego nie wiemy )
i pod ten pobyt zrób jakiś plan..... Bo pewnie potrzebny jakiś nocleg....?

Pozdrawiam................................ :ugeek:
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Zaklepałam wypad na 31.VII br do 12 lub 13. VIII . Mam już kwaterę, którą muszę sobie zapewnić niezależnie od zabiegów.Czy wyjazd uda się , zależy od badań, jakie trzeba wykonać na 6 dni przed rozpoczęciem leczenia. Ale zawsze mogę zawitać do Buska prywatnie. Jak zawsze pozdrawiam w tym trudnym dla wszystkich czasie. Życzę słońca i optymizmu. 8-)
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

forumowicz pisze: 07 maja 2020 10:17 Miałam się nie udzielać w tym temacie...zostałam niejako wywołana do tablicy ale stwierdziłam ....po co się wypowiadać..a jednak dzisiaj mam taki nastrój , że mi to wszystko lotto jak pisze ewunia.
Po pierwsze - coś co jest ponad podziałami jest sprzeczne z dzieleniem ludzi na grupy. Po drugie od zeszłego roku nie jestem i nie zostanę fanem grupowych spotkań forumowych - dlaczego to chyba jasne. ;) Nie życzę sobie aby po nim ktoś wyciągał przekłamane informacje w sposób złośliwy i zwyczajnie obrabiał komuś tyłek. To se ne vrati...mam tu na myśli zaufanie do ludzi.
Po drugie - nie trzeba być specjalnie inteligentnym bardziej już otwartym emocjonalnie i posiadać chociaż elementarny instynkt aby wiedzieć, że z pewnymi osobami Ci nie po drodze. Jeżeli nie masz do nich kompletnie zaufania i masz ku temu powody, jeżeli fascynują ich osoby, które ty chcesz ominąć szerokim łukiem, jeżeli z uwagi chociażby na poglądy politycznie oraz wyznawane wartości masz ból brzucha jak tylko o nich pomyślisz po co grupować tych ludzi razem? Jak masz gadać o czymkolwiek sensownym z kimś kogo nawet czytać nie potrafisz? Nie wierzę w wypowiadane słowa o przyjaźni , wybaczaniu i empatii skoro nadal nadrzędnym uczuciem jest niechęć i chęć przywalenia słowami. Ba mam nawet "faworyta" , któremu zwyczajnie dałabym w pysk chociaż jestem kobietą. Ale istnieje tak polecana forma "wróg"- pomaga niezmiernie. Po drugie ja ten biorący do siebie wszystko nadwrażliwiec jak to ktoś słusznie napisał ciągnący siły witalne z natury obecnie mam to głęboko gdzieś. :lol: Takie wpisy świadczą albo o tym, że ktoś jest nieszczęśliwy w życiu albo chce się dowartościować czyimś kosztem bo jest zwyczajnym zakompleksionym zerem. O rozmiarze pewnej części ciała nie wspomnę. :roll:
Życie ale i Forum nauczyło mnie komu mogę zaufać, z kim mogę gadać godzinami, komu i od kogo dostaję wspierające filmiki zdjęcia, kogo słysząc lub widząc na what;s up cieszę się od środka jak szalona i dla kogo jestem w stanie zrobić wiele i wesprzeć w każdej sytuacji. I tyle mi wystarczy. Spotkania w małym ale fantastycznie dobranym gronie są niezwykłe i dają pozytywnego powera. Nawet jak jesteś częścią takich spotkań tylko poprzez komunikator. Mało tego im mniej się podnieca gdzie się nie było , z kim i co się robiło tym bardziej takiej spotkania mają dla mnie większą wartość. Dlaczego ? Proste - dojrzałam na tyle, że nie muszę i nie chcę robić nic pod publikę , a o sympatię zabiegać nie będę - wiem , że sama się pojawia i to jest piękne. :serce:
Nie mówię, że nie skuszę się na spotkanie grupowe w pięknym miejscu ale bardziej po to aby poznać osoby mało tutaj się udzielające, nowe, te z którymi nie mam bezpośredniego kontaktu ale ich zwyczajnie lubię czytając. Życie pokaże.
Zatem skończmy robić chore rankingi - ja się do żadnej grupy lub podgrupy nie piszę. Rankingów polubień też nie potrzebuję wolę dobre szczere słowo od osoby dobrej duchem.
Odnoszę wrażenie, że mnie tutaj nie chcą. Ale to, co przeczytałam powyżej, wiele tłumaczy. Podobnie jak kiedyś, próbowałam powtórnie nawiązać kontakt z ludźmi obytymi w temacie spotkań forumowiczów. Za pierwszym razem zignorowano mnie totalnie; nikt nie odezwał się. Teraz odezwali się nieliczni. Liczyłam na poznanie fajnych ludzi, ale oni wybrali inne miejsca mimo wcześniejszych ustaleń. Większość zna się od lat, kontaktują się między sobą, a ja jestem nowa. Próbowałam zgłębić, na czym polega ta zabawa; bez rezultatu. Trudno. Przeżyję.. :roll: Będąc w Busku, na pewno kogoś poznam bez umawiania się na forum. :)
Pozdrawiam letnią porą. :|
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Unikop jesteś tu na forum już dość długo i zapewne zdajesz sobie sprawę że nie wszystkie zaplanowane spotkania doszły do skutku-powodów zapewne jest wiele a w czasie pandemii jest to tym bardziej skomplikowane-sam deklarowałem że spotkam się z kimś kto będzie w Busku o ile zdrowie pozwoli,inną sprawą jest to kto zadeklaruje i w rezultacie przyjedzie,atmosfera na Forum jaka jest to każdy spostrzegawczy forumowicz to zauważy-może to takie czasy-może tacy ludzie-nie mnie oceniać od tego są inni,ja jednak mam nadzieję że w spokojnym okresie i przede wszystkim Bezpiecznym na pewno coś zorganizujemy dla chętnych,Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Hipokryt »

Tyle mądrości w zaledwie jednym zdaniu wielokrotnie złożonym 😀
Nie wypada się z tym nie zgodzić i należy podziękować jak obyczaj forumowy nakazuje :)
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Chamader »

<<anikop >>..... o czym Ty piszesz, co się stało.......?
Coś sobie ubzdurała..... :o
anikop pisze: 30 cze 2020 21:11 Odnoszę wrażenie, że mnie tutaj nie chcą. Ale......
Nikt czegoś takiego tu nie pisał..... ani zapewne nikt tak nie myśli.....
Co ? tak ma wiele tłumaczyć.....?
Majka - napisała obszerną epistołę... nie znam przyczyny .... nie chcę komentować.....
Jest dziewczyną wrażliwą.... widocznie na kimś się zawiodła..., doznała jakiejś przykrości....
i wylała swoją gorycz w poście....
Głowa do góry... usmiechnij się..... i szykuj do wyjazdu....
Będzie dobrze , a i spotkanie się odbędzie......ludzie się zmobilizują.....
Z pozdrowieniem............................................. :ugeek:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Hipokryt »

Max-R pisze: 05 mar 2020 10:48 Założyłem wątek,spotkanie ponad podziałami,aby zażegnać wszelkie niedomówienia i kłótnie,to brak chętnych .A to apel do : Cytrynka/EDarka/,Majki/Florki/,Felice,Alicji,Dziadka,a z drugiej strony: Darka,Hipokryta,Andrzeja1955,i mnie.Czy naprawdę takie spotkanie jest niemożliwe? oczywiście zachęcam pozostałą brać forumową.
... po czterech miesiącach przydałaby się mała aktualizacja członków tych naszych "(pod)grup" oraz planowanie takiego spotkania (niekoniecznie w terminie jesiennym) :lol:
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Chamader pisze: 30 cze 2020 23:03 <<anikop >>..... o czym Ty piszesz, co się stało.......?
Coś sobie ubzdurała..... :o
anikop pisze: 30 cze 2020 21:11 Odnoszę wrażenie, że mnie tutaj nie chcą. Ale......
Nikt czegoś takiego tu nie pisał..... ani zapewne nikt tak nie myśli.....
Co ? tak ma wiele tłumaczyć.....?
Majka - napisała obszerną epistołę... nie znam przyczyny .... nie chcę komentować.....
Jest dziewczyną wrażliwą.... widocznie na kimś się zawiodła..., doznała jakiejś przykrości....
i wylała swoją gorycz w poście....
Głowa do góry... usmiechnij się..... i szykuj do wyjazdu....
Będzie dobrze , a i spotkanie się odbędzie......ludzie się zmobilizują.....
Z pozdrowieniem............................................. :ugeek:
Coś mi się ubzdurało. :lol: :lol: :lol:
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Chamader »

Dziękuje, że sama to przemyślałaś i zrozumiałaś......
anikop pisze: 11 lip 2020 23:22 Coś mi się ubzdurało......
:lol: :lol: :lol:

..... i sama to powiedziałaś.....................
Pozdrawiam............................................. :ugeek:
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: anikop »

Nie ma za co dziękować, bo nic tu nie było do przemyśleń i zrozumienia. To Ty nie zrozumiałeś mojego wpisu. Bez wielokropków.
ODPOWIEDZ