Spotkanie ponad podziałami

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Ok.założyłem ten wątek ,po prostu z ciekawości,czy jest to możliwe.Nie podzieliłem nikogo:wskazałem jedynie dwie grupy ludzi o odmiennych poglądach,czy tez wpisach forumowych,wydaje mi się,ze chyba wiadomo o co chodzi.Ty teraz dokonałeś podziału,twierdząc,że nie po drodze Ci z grupą nazwijmy ją moją,oceniłeś tych ludzi bezpośrednio,pisząc,że są niedowartościowani! i oceniając ich jako nie najlepsi.Podsumowując zadaje pytanie po raz kolejny,skoro wypowiedzi moje czy Darka,Cię nie interesują to po co piszesz i oceniasz nasze wpisy? nie rób tego i nie będzie wtedy problemów.
Ty piszesz w wielu wątkach,jak każdy, i zauważ,nigdy nic nie napisałem pod Twoim wpisem,wpisy te podobają mi się lub nie,ale nie jestem osobą,która stawia siebie ponad wszystko.To ja Dziadek jestem najmądrzejszy,umiem wkleić przypowieść jakiejś znanej osoby,aby tylko dowalić Maxowi czy Hipokrytowi.Odpowiedz sobie na to pytanie,czy to ma sens? Uważam ,że nie.Co do Andrzeja,stałeś się jego adwokatem,bardzo dobrze,że się lubicie,wpisałem go zakładając,że mnie tez trochę lubi czy toleruje,a jak nie mam racji to Andrzeju wybacz/popełniłem błąd/.
Dziadku,zostawmy już te nasze spory,bo to bez sensu.Życzę Tobie dużo zdrowia,wszystkiego najlepszego,Max, Zbyszek
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Felice,Tobie tez napisze dwa słowa.Jaki jest cel,zabierania głosu,przez Ciebie,w każdym temacie,i oczywista ocena innych ludzi?.Przecież chyba wszyscy na tym forum i w rzeczywistych spotkaniach wiedzą,że Ty jesteś najważniejsza,i tylko twoje zdanie się liczy w ostateczności
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Nie ma zainteresowania takim spotkaniem,więc Moderatorze,możesz spokojnie zamknąć czy zablokować ten wątek,nie ma sensu doprowadzać do kolejnej awantury.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20119
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Felice »

Max-R...obraźanie ludzi wychodzi ci najlepiej co już niejednokrotnie na tym forum udowodniłeś. Jak postrzegają mnie inni to już ich sprawa. Ja nie patrzę na siebie oczami innych.
Forum jest formą rozmowy i nikt nie zabroni mi zabierać głos w dyskusjach. Jeżeli tobie to przeszkadza to po prostu nie czytaj.
Zrób jak zawsze...obraź kogo się da i zniknij z forum...na chwilę oczywiście wracając po innym nickiem.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: Dzia_dek »

Max myślałem, że potrafisz spokojnie i na chłodno przeczytać mój post.
Widzę, że emocje jednak wzięły górę nad zdrowym rozsądkiem. Trudno.
Nie będę komentował Twojego postu, bo jeśli Wy (trójca) nie widzicie w
swoich postawach czy zachowaniu na forum nic, co denerwuje pozostałych
jego uczestników, to "kicha" z mojego komentarza. Nie zrozumiecie tego. :(
Życzenia już sobie składaliśmy w innym temacie, ale, że dobrych życzeń
nigdy za wiele, to odwzajemniam Tobie również dobre życzenia. :)

p.s.
Felice pisze: (...) Brawo, odczucia mam takie same.
Felice :kwiat: dzięki.
Obrazek
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: darek »

Pozwolę sobie i Ja zabrać głos w sprawie jako że zostałem wywołany.

Ja natomiast bardzo chciałbym się SPOTKAĆ z Tobą Dziadku i po patrzeć Ci PROSTO w Oczy .

Każdy mój wpis KRYTYKUJESZ - bo Mnie po prostu nie lubisz nie będę pisał większych słów bo to nie ma sensu.

Swego czasu coś napisałem dopiero Komentarz Seleny OGRANICZYŁ nalot na mój temat.
Nie komentuję i nie odnoszę się Do Twoich -Pana wpisów bo i po co.( I tak masz wg Ciebie rację )

I tak wraz z gronem swych popleczników z każdego Zrobi Pan tego na kogo można wylać pomyje .

Osobiście uważam ,że każdy w tym kraju powinien zrobić krok wstecz ,ale czy każdy potrafi.
Tak jest w Życiu a bierze się z tego co oglądamy i co widzimy.
TAK POLSKA TO BARDZO PODZIELONY KRAJ.

Nie wiem czy nastanie kiedyś ZGODA - Empatia UŚMIECH.

SPOTKANIE

W Spotkaniach uczestniczą Ludzie ,których coś łączy .

Ja osobiście chętnie Spotkam się z Każdym bo od każdego czegoś się uczę i niejednokrotnie umię wykonać krok czy dwa do tyłu UMIĘ też PRZEPROSIĆ
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14335
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: GIENIA »

Max-R pisze: 05 mar 2020 10:48 Założyłem wątek,spotkanie ponad podziałami,aby zażegnać wszelkie niedomówienia i kłótnie,to brak chętnych .A to apel do : Cytrynka/EDarka/,Majki/Florki/,Felice,Alicji,Dziadka,a z drugiej strony: Darka,Hipokryta,Andrzeja1955,i mnie.Czy naprawdę takie spotkanie jest niemożliwe? oczywiście zachęcam pozostałą brać forumową.
Dobrze , że nie zaszufladkowałeś mnie do żadnej grupy :shock: , bo chętnie poznałabym większość osób z obu wydzielonych przez Ciebie stron :D ... może niekoniecznie Wszystkich na jednym spotkaniu ;)
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Gienia,ja nikogo nie szufladkuje, źle rozumiecie moje wpisy, podałem tylko przykład osób różniących się i nic więcej.Spotkać zawsze się można w każdej konfiguracji,miłej soboty
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: darek »

Ja MUSZĘ spotkać się z Ewą
Bo ciagle coś nie po drodze a Ona BIEDNA juz nawet golonko ugotowała i chciała w Klinice dokarmić .
Ale w Klinice SZLABAN zero odwiedzin .
Najpierw w najbliższym Tygodniu Ewa
forumowicz

Re: Spotkanie ponad podziałami

Post autor: forumowicz »

Dobry pomysł, ja też mam.w planie spotkanie w Chorzowskim zoo z Mixem, można by poszerzyć grono
ODPOWIEDZ