Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Maź pomyślę nad Twoją propozycją, bo wydaje się ciekawa. Nie byłem w Ciechocinku, ale znam z opowiadań stałych kuracjuszek tego kurortu. Oczywiście opowiadały mi osobiście swoje wrażenia, a niektóre pojechały tam po mojej namowie. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia myślę, że jednak na dwa, trzy dni można było by zwizytować Ciechocinek, żeby sprawdzić opinie o tym kurorcie. Myślę, że tam jest dużo tańców i nie nudzili byśmy się. Będziemy w kontakcie i jeszcze pogadamy. ;)
Masz rację, że w Świnoujściu byśmy szybciej zorganizowali takie spotkanie, bo znamy obiekty i bazę rozrywkową.
Z Tobą na pewno się spotkamy ponownie w Świnoujściu lub Kołobrzegu, gdy byś trafiła tam na kurację, a wcześniej komercyjnie w Świnoujściu.
Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

A ja Wam mówię nie słuchajcie nikogo opinii o Ciechocinku, każdy człowiek jest inny, jak by tam było źle to gwarantuje Wam , nie jeździł bym tam po prostu,tam każdy znajdzie swoje miejsce, a bawić się można super zwłaszcza w wakacje, moja propozycja koniec czerwca na lipiec, i kwatery bardzo fajne za 40zł jedynka!
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

Co do spotkania idealne miejsce, środek Polski, dla każdego blisko
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: malgonia »

A od kiedy Ciechocinek to środek Polski :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Max-R pisze: 26 lut 2020 14:40 A ja Wam mówię nie słuchajcie nikogo opinii o Ciechocinku, każdy człowiek jest inny, jak by tam było źle to gwarantuje Wam , nie jeździł bym tam po prostu,tam każdy znajdzie swoje miejsce, a bawić się można super zwłaszcza w wakacje, moja propozycja koniec czerwca na lipiec, i kwatery bardzo fajne za 40zł jedynka!
Ja nie pisze , ze w Ciechocinku jest niefajnie :) , chetnie bym tam pojechala :) , ale taka niewielka grupa :) , termin fajny jak dla mnie :lol: prosto z Iwonicza bym pojechala :lol:

cos mi sie klawiatura chrzani :evil:
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

Nie wiem czy dokładnie środek nie mierzyłem, nie jesteś zainteresowana, bo brakuje Ci 3cm , to po prostu nie pisz tutaj
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Hipokryt »

Najbliższe od środka Polski to chyba uzdrowisko Uniejów :lol:
Tylko co tam robić oprócz pluskania w wodzie?
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

Chodzi o spotkanie a nie Wytykanie komuś gdzie leży Ciechocinek, no leży nie w środku, i co zadowolona że masz rację? To Darek narzekał że mu brakuje 2cm ale kobieta?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Maź wydaje mi się, że kobiecie też może zależeć na tych dwóch centymetrach. Ja bym aż tak daleko nie szedł w te długości i centymetry :lol: :lol:
ODPOWIEDZ