Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: forumowicz »

dziadek? też pojecie względne,mnie się dziadek kojarzy z wiekiem 80+,jestem młody facet
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Maryann »

Max, to nie są dobre przyklady :lol: Panie wola i starszych i młodszych, jednak w przypadku tych drugich jest jakaś granica i nie jest to 30 lat :lol:
PETER1959
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 02 paź 2021 23:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: PETER1959 »

Panie Zbyszku dziękuję że za pana zainteresowanie, jak pisałem będę na turnusie od 19 listopada jeżeli byłby pan uprzejmy i udzielił mi informacji cz na terenie ośrodka jest parking, a jeżeli jest czy konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie miejsca na czas pobytu. Odwdzięczę się naleweczką własnej produkcji. PIOTR
Awatar użytkownika
ania_ka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 06 maja 2019 10:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ania_ka »

darek pisze: 05 paź 2021 18:43 o co chodzi ?????

O dowartościowanie


Bo mimo kolejnych wypisanych przez Dohtora schorzeń
On /Ona
Dotarł /Dotarła na te tańce
Obczaił/Obczaiła miejscówkę .

Wylał -Brutala
Ona -Panią Walewską

I zalotnie kokietuje Syna czy Córkę .

Byłaś w tym roku w dwóch Dużych Znanych Kurortach, nie zauważyłaś Tego .

A co było na Stołówce ?

Dowartościowanie się
Bo Się Uśmiechnęła , Bo Odpowiedziała , Bo a nuż wyraziła by ZGODĘ odwiedzić w Pokoju

Pytanie Po CO.

Ty Też podczas ostatniego pobytu wyraziłaś akceptację i przebywałaś w Towarzystwie Starszego Dziadka
Jaki On był zadowolony

Pytasz o co Tutaj Chodzi

No o CHEMIĘ :serce:
Witam serdecznie.
Darku ja według Ciebie podczas mojego ostatniego pobytu, wyraziłam akceptację i przebywałam w towarzystwie Starszego Dziadka??
Nie rozumiem ?...Może coś więcej mi napiszesz.
Ostatnio w Scaliano z grzeczności nie odmówiłam tańca mężczyźnie w wieku mojego ojca....
Ale on nie znał umiaru, nie miał opamiętania.
Nie odpuszczał. Były dla mnie zamawiane utwory muzyczne i tylko On pierwszy ,nie dający szans innym.
Owszem był starszy, zadbany i przystojny, ale to Pan dla moich starszych koleżanek z którymi przyszłam.
Umęczył mnie jak cholera.
I na kolejnym dancingu znowu od pierwszego utworu już był przy moim stoliku.
Nie mógł uwierzyć, że absolutnie nie za tańczę z nim.
Stał i prosił i aż mi było nieprzyjemnie kategorycznie odmawiać.
I tak bez honoru ,co kilka utworów Pan w wieku mojego ojca próbował zwerbować mnie do tańca.
A jak zobaczył, że bawię się z innymi to mi przy stoliku mówił że go zdradziłam.

Tak wygląda chemia mężczyzny 70plus i kobiety 40plus.

Teraz zastanawiam się, czy to nie Ty
jesteś tym Starszym Panem ze Scaliano?
Jeśli tak to jesteś sympatyczny, przystojny, ale!!! 😀 wybieraj kobiety starsze, przecież na dancingach jest ich więcej od mężczyzn...i naprawdę są zadbane, eleganckie, zabawne, Są piękne.
Moim zdaniem zdobycie zaufania i sympatii stosownej do swojego wieku "wyjątkowej kobiety" powinno być dowartościowaniem i sukcesem rokującym na przyszłość.
A tu czytam, że młodsze dowartościowują.
Nie rozumiem mężczyzn...Dziwny jest ten świat...
Awatar użytkownika
ania_ka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 06 maja 2019 10:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ania_ka »

Max-R pisze: 05 paź 2021 19:19 młoda dziewczyna to dowartościowanie? uważam inaczej,przykłady: Strasburger,Daniec,Konrad ,przykładów wiele,każdy może myśleć co chce,a może to jednak miłość? zauroczenie? Panie tez wolą młodszych nie prawda?
A co Ci starsi o 25- 30 lat panowie mogą zaoferować takim młodym kobietom ?😁i odwrotnie...co te starsze o 30 ,lat kobiety co one mogą zaoferować młodszym panom?...chemię?....miłość?...seks?...fantazję?...rozkosz? ......podniecenie?....jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.
To jest różnica we wszystkim.
W kondycji....w ciele
....w zapachu....w potrzebach....we wszystkim.
Ale wszystko można zastąpić porządnym kontem w banku😁😉
Gość

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Gość »

Czytam, czytam i powiem przewrotnie..jak dobrze, że problemy dotyczące przybytków do tańca i starszych Panów mnie nie dotyczą 😁 Jak już mam "poskakać" to nie w takich klimatach... dojrzeć muszę 🤣
Bardziej interesuje mnie czy poza sezonem Niemcy nadal żądają opłaty za wejście na ich teren. Tam niestety chodzę często podczas pobytu...nie to, że ich darzę sympatią - mają piękną architekturę (toiu nas spadały bomby i stąd pewnie komunistyczne potworki na promenadzie) i piękną linię brzegową. No i problemu z zaduchem brak 😉
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4394
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Kleinehexe »

ania_ka pisze: 05 paź 2021 23:38
Max-R pisze: 05 paź 2021 19:19 młoda dziewczyna to dowartościowanie? uważam inaczej,przykłady: Strasburger,Daniec,Konrad ,przykładów wiele,każdy może myśleć co chce,a może to jednak miłość? zauroczenie? Panie tez wolą młodszych nie prawda?
A co Ci starsi o 25- 30 lat panowie mogą zaoferować takim młodym kobietom ?😁i odwrotnie...co te starsze o 30 ,lat kobiety co one mogą zaoferować młodszym panom?...chemię?....miłość?...seks?...fantazję?...rozkosz? ......podniecenie?....jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.
To jest różnica we wszystkim.
W kondycji....w ciele
....w zapachu....w potrzebach....we wszystkim.
Ale wszystko można zastąpić porządnym kontem w banku😁😉
Powiem tak, też myślałam, że kobieta wiążąca się z mężczyzną wiele lat starszym "leci" na jego kasę, ewentualnie prestiż jaki daje jego stanowisko. Pewnie są i takie przypadki. Zmieniłam jednak zdanie i nie generalizuję już od czasu, gdy mnie to się przydarzyło. Nie była to może tak duża różnica wieku jak 25-30 lat, ale te 16 lat nas dzielące też było widoczne i widziałam wzrok ludzi "obcinających" nas i pewnie myślących podobnie jak ja kiedyś (rozumiem ich i nie neguję). Dodam tylko, że był miłością mojego życia,  potrafił mi dać więcej niż niejeden dużo młodszy facet i mam na myśli dobra niematerialne.
Życie nie jest czarno-białe, ma wiele barw i odcieni.
forumowicz

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: forumowicz »

Spotkania w Świnoujściu,hehe super się rozkręcają,miłej środy życzę. :)
Awatar użytkownika
ania_ka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 06 maja 2019 10:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ania_ka »

Kleinehexe pisze: 06 paź 2021 07:26
ania_ka pisze: 05 paź 2021 23:38

A co Ci starsi o 25- 30 lat panowie mogą zaoferować takim młodym kobietom ?😁i odwrotnie...co te starsze o 30 ,lat kobiety co one mogą zaoferować młodszym panom?...chemię?....miłość?...seks?...fantazję?...rozkosz? ......podniecenie?....jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.
To jest różnica we wszystkim.
W kondycji....w ciele
....w zapachu....w potrzebach....we wszystkim.
Ale wszystko można zastąpić porządnym kontem w banku😁😉
Powiem tak, też myślałam, że kobieta wiążąca się z mężczyzną wiele lat starszym "leci" na jego kasę, ewentualnie prestiż jaki daje jego stanowisko. Pewnie są i takie przypadki. Zmieniłam jednak zdanie i nie generalizuję już od czasu, gdy mnie to się przydarzyło. Nie była to może tak duża różnica wieku jak 25-30 lat, ale te 16 lat nas dzielące też było widoczne i widziałam wzrok ludzi "obcinających" nas i pewnie myślących podobnie jak ja kiedyś (rozumiem ich i nie neguję). Dodam tylko, że był miłością mojego życia,  potrafił mi dać więcej niż niejeden dużo młodszy facet i mam na myśli dobra niematerialne.
Życie nie jest czarno-białe, ma wiele barw i odcieni.
Witam Kleinehexe 🙂
16lat ...hmmm???...no nie wiem....
Ja z moim temperamentem raczej bym nie zaryzykowała tu miłości fizycznej.
He he... byczka przerobiłabym na śledzika😁

Aczkolwiek miłość niższej perspektywy, mierzona nisko pewnie by się sprawdziła.
Wszystko zależy od ludzi, od ich potrzeb i sposobu bycia...od okazywania emocji i od.... podejścia do samotności czy też rutyny w obecnych związkach.
Każdy szuka dla siebie uzupełnienia.
Dlatego bywa że kobiety 50 letnie czują się jak 70łatki i z panami 70cio letnimi jest im cudownie.
Ale też ja tu od początku pisze o różnicy wieku ok 30lat.
A tak po prawdzie to młodszego od siebie o 20, 30 lat chłopaka to bym w życiu nie zaakceptowała. Zawsze widziałabym w nim dziecko.
10 lat to już jest duża różnica wieku.
W życiu są ważniejsze priorytety od miłości i seksu....Ale to wszystko jest nam potrzebne do tego aby żyć przyjemnie i na granicy swoich potrzeb.
🙂
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: darek »

ania_ka pisze: 05 paź 2021 22:53
darek pisze: 05 paź 2021 18:43 o co chodzi ?????

O dowartościowanie


Bo mimo kolejnych wypisanych przez Dohtora schorzeń
On /Ona
Dotarł /Dotarła na te tańce
Obczaił/Obczaiła miejscówkę .

Wylał -Brutala
Ona -Panią Walewską

I zalotnie kokietuje Syna czy Córkę .

Byłaś w tym roku w dwóch Dużych Znanych Kurortach, nie zauważyłaś Tego .

A co było na Stołówce ?

Dowartościowanie się
Bo Się Uśmiechnęła , Bo Odpowiedziała , Bo a nuż wyraziła by ZGODĘ odwiedzić w Pokoju

Pytanie Po CO.

Ty Też podczas ostatniego pobytu wyraziłaś akceptację i przebywałaś w Towarzystwie Starszego Dziadka
Jaki On był zadowolony

Pytasz o co Tutaj Chodzi

No o CHEMIĘ :serce:
Witam serdecznie.
Darku ja według Ciebie podczas mojego ostatniego pobytu, wyraziłam akceptację i przebywałam w towarzystwie Starszego Dziadka??
Nie rozumiem ?...Może coś więcej mi napiszesz.
Ostatnio w Scaliano z grzeczności nie odmówiłam tańca mężczyźnie w wieku mojego ojca....
Ale on nie znał umiaru, nie miał opamiętania.
Nie odpuszczał. Były dla mnie zamawiane utwory muzyczne i tylko On pierwszy ,nie dający szans innym.
Owszem był starszy, zadbany i przystojny, ale to Pan dla moich starszych koleżanek z którymi przyszłam.
Umęczył mnie jak cholera.
I na kolejnym dancingu znowu od pierwszego utworu już był przy moim stoliku.
Nie mógł uwierzyć, że absolutnie nie za tańczę z nim.
Stał i prosił i aż mi było nieprzyjemnie kategorycznie odmawiać.
I tak bez honoru ,co kilka utworów Pan w wieku mojego ojca próbował zwerbować mnie do tańca.
A jak zobaczył, że bawię się z innymi to mi przy stoliku mówił że go zdradziłam.

Tak wygląda chemia mężczyzny 70plus i kobiety 40plus.

Teraz zastanawiam się, czy to nie Ty
jesteś tym Starszym Panem ze Scaliano?
Jeśli tak to jesteś sympatyczny, przystojny, ale!!! 😀 wybieraj kobiety starsze, przecież na dancingach jest ich więcej od mężczyzn...i naprawdę są zadbane, eleganckie, zabawne, Są piękne.
Moim zdaniem zdobycie zaufania i sympatii stosownej do swojego wieku "wyjątkowej kobiety" powinno być dowartościowaniem i sukcesem rokującym na przyszłość.
A tu czytam, że młodsze dowartościowują.
Nie rozumiem mężczyzn...Dziwny jest ten świat...


???????

Czy Twój Cytat odnosi się Do Pani ?
Zacytowany przez Panią Cytat odnosi się do Wpisu Pani MaryAnn

Dlaczego wylewa Pani na Mnie .....

Odnośnie Pani wpisów dot Świnoujścia odniosłem się Tylko do Braku Klimatyzacji.

Ja w Świnoujściu byłem kilka razy jednak nie znam w ogóle obiektów sanatoryjnych - odniosłem się tylko do wpisów.

Odnośnie zaś Tańców co potwierdzi Kilka Osób z Forum nie JESTEM LWEM PARKIETU.
Nie umię
Nie podnieca Mnie
Uważam na Serducho
Na tańcach raczej deptam kapustę z 4 packu utworów -przebywa max 2

Może Pani pomyliła mnie z inną Osobą o podobnym Imieniu

Nie napisałem też że Osoby Młodsze się Dowartościowują
Napisałem ,że to właśnie Starsi Panowie są Bardziej Dowartościowani gdy zatańczą z Młodszą Panią

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ