Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko to prawda, że robili opryski na komary, bo sam byłem tego świadkiem jak wracaliśmy z dancingu w Scaliano i robili oprysk z jadącego samochodu ulicą Sienkiewicza obok Sobótki.
Jest dużo lepiej i już można spacerować promenadą bez używania chemii broniącej przed ukąszeniami.
Tak, że na razie sytuacja jest pod kontrolą i opryski pomogły, chociaż słyszałem, że ucierpiały trzmiele i pszczoły.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
W ubiegłą sobotę odbył się pierwszy rejs statkiem wycieczkowym trzy pokładowym Princess w Świnoujściu.
Statek wypływa w soboty o godz. 20.00 do 24.00 w morze i jest przez cały czas trwania rejsu można tańczyć.
Nie wiem jeszcze jaka jest muzyka, czy na żywo, czy didżej, ale wiem, że na pierwszym rejsie pasażerowie dobrze się bawili
Koszt rejsu to 32 zł i jest restauracja, drinki, piwo itp.
Statek zabiera ok 200 pasażerów jest winda i jest to stek czarterowy, wycieczkowy i bilety na te rejsy rozchodzą się szybko.
To na razie tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

Fajnie przeczytać, że także Świnoujście trąci już z lekka pudniem Europy ;) statek z imprezami dlaczego nie ;)
W Ciechocinku knajpki pełne na dancingach
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Atinka wypoczywa ( albo i nie :lol: ) w Ciechocinku 8-)

Zbyszek , fajna to zapewne atrakcja , ten rejs , tyle , że tylko dla komercyjnych .... kuracjuszy trzyma godzina policyjna :( ... chyba , że ktoś , gdzieś .. ;)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Superowa ta atrakcja w Świnoujściu 8-) , ciekawe jak długo będzie pływał ten statek :?: :idea:
Atinka relaksuj się w Ciechocinku :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Ten statek należy do niemieckiego armatora Adler-Shife i na pewno będzie pływał do końca sezonu, a może później też, zobaczymy.
Ten armator obsługuje Świnoujście, Szczecin i Międzyzdroje.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Poczekamy zobaczymy , 8-) 8-) :) :)
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malgonia »

Pozdrawiam Świnoujście, chociaż mnie się będzie żle kojarzyło, złamana ręka to pamiątka bo okropnych chodnikach.Myślałam że kiedyś pojade tam do sanatorium, ale zmienie kierunek na Kołobrzeg albo Ustke :lol: :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Malgonia z tego co mówiłaś przed udaniem się na Oddział Pomocy Doraźnej, to przyczyną złamania ręki było uprawianie przez Ciebie biegania w parku w Świnoujściu. :)
Uprawianie sportów w czasie pobytów nad morzem jest popularne, ale niesie za sobą ryzyko kontuzji. Do Świnoujścia większość zmotoryzowanych wczasowiczów przywozi swoje rowery i większość czasu spędzają jeżdżąc na nich, Widzę to co dziennie, bo u nas rowerownia. gdzie przechowują rowery pełna rowerów, a są jeszcze wypożyczalnie rowerów i hulajnóg.
Nic więc dziwnego, że niektórzy wracają do domu z połamanymi kończynami i to nie tylko ze Świnoujścia :roll:
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ewana »

Witam :) Przeczytałam i powiem ,że ja złamałam rękę podczas zajęć rehabilitacyjnych .A był to popyt z tak zwanej prewencji rentowej z Zus.Także wszędzie można ulec wypadkowi . Jako połamaniec :lol: rozumiem Małgonię ponieważ ma się już traumę na kolejny pobyt. Pozdrawiam Małgonię i Zbyszka :kwiat:
ODPOWIEDZ